Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Grimslöv

Följ

IFK Grimslöv

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
  • 2Mån
    v.14
    • 15:00

      Träning J18 herr


      17:00
    • 17:00

      Träningsmatch Alvesta GIF P-03


      18:30
    • 17:00

      Alvesta GIF (hemma) Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrar


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 10:00

      Ledarutbildning IFK Grimslöv


      15:00
    • 13:00

      Träning P-03


      15:00
    • 14:00

      Hovmantorp GoIF (3) (borta) Herrar


      16:00
    • 16:00

      Träningsmatch Växj BK J18 herr


      18:00
  • 8Sön
    • 09:15

      CUP F-07/08


      12:40
    • 15:00

      Träningsmatch Östers IF U 14 P-03


      17:00
  • 9Mån
    v.15
    • 17:30

      Träningsmatch Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Lindsdal P 03 (borta) P-03


      19:00
    • 19:00

      Saxemara IF (hemma) P-03


      20:00
    • 19:00

      Åryds IK (hemma) Herrar


      21:00
    • 20:00

      Emmaboda Komb (borta) P-03


      21:00
    • 21:30

      Möre BK (borta) P-03


      22:30
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 13:00

      Träningsmatch P-06


      15:00
    • 16:00

      Emmaboda IS B (D3) (borta) Dam


      18:00
  • 16Mån
    v.16
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 18:00

      Träning J18 herr


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 19:00

      LGoIF/HGoIF (D4) (borta) Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 19:00

      Växjö Norra IF (borta) Herrar


      21:00
  • 21Lör
    • 08:00

      Cup P-06


      18:00
    • 09:00

      Grimslövscupen för P05 IFK Grimslöv


      16:00
    • 15:00

      Olofströms IF/BK Union (hemma) Dam


      17:00
  • 22Sön
    • 08:00

      Cup P-06


      17:00
    • 09:00

      Grimslövscupen för F05 IFK Grimslöv


      16:00
    • 17:00

      Bors SK (borta) Dam


      19:00
  • 23Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:00

      Träning J18 herr


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 19:00

      IF rejban (hemma) Herrar


      21:00
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 11:00

      Ryssby IF (hemma) F-07/08


      13:00
    • 13:00

      Hovshaga AIF 2 9-m (hemma) P-04


      15:00
    • 15:00

      Reftele GoIF (borta) Herrar


      17:00
    • 15:00

      Rottne IF (hemma) P 08-09


      17:00
    • 17:00

      Växjö BK B (hemma) Dam


      19:00
  • 30Mån
    v.18