Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Berga

Följ

IFK Berga

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 13:00

      Eskilscupen P-05


      20:00
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 2Fre
    • 09:00

      Sommarcup P-08


      00:00
    • 18:00

      Eskilscupen P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Sommarcup P-08

    • Heldag

      Trekanten Cup P-09

    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Trekanten Cup P-09


      00:00
    • 14:00

      Räppe GOIF (hemma) A-trupp


      15:00
    • 15:00

      IFK Värnamo (borta) P-04/03


      17:00
    • 18:00

      Eskilscupen P-05


      19:00
  • 4Sön
    • 00:00

      Sommarcup P-08


      14:00
    • Heldag

      Trekanten Cup P-09

    • 00:00

      Trekanten Cup P-09


      16:00
    • 18:00

      Eskilscupen P-05


      19:00
  • 5Mån
    v.32
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning A-trupp


      19:30
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch mot Kalmar Södra P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
  • 7Ons
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 9Fre
    • 07:00

      BP Wolkswagen Cup P-07


      00:00
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:00
    • 19:00

      FK Älmeboda/Linneryd (borta) A-trupp


      20:00
  • 10Lör
    • Heldag

      BP Wolkswagen Cup P-07

    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Hossmoligan P-11


      13:00
    • 11:00

      Oskarshamns AIK 2 (borta) P-05


      13:00
  • 11Sön
    • 00:00

      BP Wolkswagen Cup P-07


      21:00
    • 10:30

      Kalmar FF 2 (hemma) P-06


      12:30
    • 14:00

      Motala AIF FK (hemma) U19


      16:00
    • 16:00

      Trekanten IF (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      Vimmerby IF (hemma) P-04/03


      19:00
  • 12Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Line up Kalmar FF - Örebro P-10


      21:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning A-trupp


      19:30
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:30

      Färjestadens GOIF 1 (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Kalmar FF (hemma) P-05


      21:00
  • 14Ons
    • Heldag

      Städning av klubblokalen P-09

    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:00

      Kvartsfinal DM P04 JSödra hemmaplan P-04/03


      20:30
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Ungdomsmöte IFK Berga


      21:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 16Fre
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Timmernabbens IF (hemma) P-05


      20:30
  • 17Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 11:00

      Träning P-04/03


      12:30
    • 14:00

      Österlen FF (hemma) A-trupp


      15:00
  • 18Sön
    • 11:00

      Färjestadens GoIF (borta) P-04/03


      13:00
    • 11:00

      Möre BK (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Lindsdals IF (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      IK Sleipner (borta) U19


      15:00
    • 15:00

      Nybro IF vit (borta) P-09


      16:30
    • 15:00

      Kalmar Södra IF röd (borta) P-07


      17:00
    • 15:00

      Lindsdals IF (hemma) P-06


      17:00
    • 15:15

      Lindsdals IF P10 (borta) P-10


      17:30
    • 16:00

      Blomstermåla IK (hemma) P-09


      17:30
  • 19Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Persnäs AIF 7-m (borta) P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Lindsdals IF svart (borta) P-09


      19:30
  • 24Lör
    • Heldag

      Hossmoligan P-10

    • 08:00

      Smedby Boll O IK (hemma) P-12


      14:00
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Hossmo BK (borta) P-04/03


      12:00
    • 11:00

      Persnäs AIF (borta) P-08


      14:00
    • 11:00

      Oskarshamns AIK 1 (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Glömminge-Algutsrums IF (borta) P-05


      13:00
    • 15:00

      Dalstorps IF (borta) A-trupp


      16:00
    • 18:00

      Hossmoligan P-11


      19:00
  • 25Sön
    • 11:00

      Möre BK (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      Nässjö FF (hemma) P-04/03


      14:00
    • 14:00

      Växjö BK (hemma) U19


      16:00
    • 16:00

      Tvärskog/Påryd (borta) P-09


      17:30
  • 26Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning A-trupp


      19:30
  • 27Tis
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Gnosjö IF (borta) P-04/03


      21:30
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Lagförälderträff IFK Berga


      20:00
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Kalmar FF 1 (hemma) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 30Fre
    • 16:30

      Träning P-04/03


      17:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Kalmar FF (hemma) P-04/03


      20:30
  • 31Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Kalmar FF röd (hemma) P-07


      12:00
    • 10:30

      Oskarshamns AIK 1 (hemma) P-05


      12:30
    • 14:00

      Hässleholms IF (hemma) A-trupp


      15:00
    • 14:00

      Bollkalle till A-lagsmatch P-09


      16:00