Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBK Östhammar Innebandy F-04/08

Följ

F-04/08

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IBK Östhammar Innebandy
Innebandy
F-04/08

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 12:15

      Rosersbergs IK F06/07 (hemma)


      14:15
    • 13:30

      Örsundsbro IF (hemma)


      15:30
    • 18:30

      Hagunda IF F07/08 (borta)


      20:30
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.6
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning


      19:00
  • 5Ons
    • 17:45

      Träning


      18:45
    • 18:00

      Träning


      19:30
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 18:30

      Enköpings IBK (hemma)


      20:30
  • 8Lör
    • 11:50

      Alunda IBF (borta)


      13:50
    • 12:15

      FBC Uppsala Ungdom F05 (hemma)


      14:15
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.7
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning


      19:00
  • 12Ons
    • 17:45

      Träning


      18:45
    • 18:00

      Träning


      19:30
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:45

      Träning


      18:45
    • 18:30

      Träning


      19:30
  • 15Lör
    • 12:30

      Vaksala SK F06 Svart (hemma)


      14:30
    • 18:20

      Storvreta IBK (borta)


      20:20
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.8
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning


      19:00
  • 19Ons
    • 17:45

      Träning


      18:45
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 18:00

      Träning


      19:30
  • 22Lör
    • 10:50

      IK Sirius IBK (borta)


      12:50
      IFU Arena B - Turbo Sport
      Serie: Pantamera Flickor röd div 3
      Samlingsinfo: Vid Frösan
      Samlingstid: 08:45
      Anteckning: Div 3 borta mot Sirius.
      Resultat och referat
    • 11:00

      IK Sirius IBK (hemma)


      13:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.9
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning


      19:00
  • 26Ons
    • 17:45

      Träning


      18:45
    • 18:45

      Träning


      19:45
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 17:45

      Träning


      18:45
    • 18:30

      Träning


      19:30
  • 29Lör
    • 10:50

      Hagunda IF F05/06 (borta)


      12:50
    • 14:20

      FBC Uppsala Ungdom F04 (borta)


      16:20
    • 18:30

      Örsundsbro IF (borta)


      20:30