Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBK Lidköping

Följ

IBK Lidköping

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 2Tis
    • 16:30

      Träning F 7-8


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 3Ons
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 4Tor
    • 18:00

      Träning F 16


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
  • 5Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
    • 18:30

      Träning P 9


      19:30
  • 6Lör
    • 15:00

      Floda IBK (borta) Herr A


      17:00
  • 7Sön
    • 09:45

      Träning P 13


      15:30
    • 15:00

      IBK Lockerud Mariestad U (hemma) Dam A


      17:00
  • 8Mån
    v.41
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning F 7-8


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning P 11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 11Tor
    • 18:00

      Träning F 16


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
    • 19:30

      Tvåstad KIK (borta) Dam A


      21:30
  • 12Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
    • 18:30

      Träning P 9


      19:30
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 15:00

      IBK Alingsås (hemma) Herr A


      17:00
  • 15Mån
    v.42
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning F 7-8


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 17Ons
    • 16:30

      Träning P 11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 18Tor
    • 18:00

      Träning F 16


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
  • 19Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
      Träningshall 2
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
    • 18:30

      Träning P 9


      19:30
    • 19:00

      Fristads GoIF (hemma) Dam A


      21:00
  • 20Lör
    • 11:00

      IBK Lockerud Mariestad (hemma) P 11


      13:00
    • 11:30

      IBK Alingsås (borta) F 9-11


      13:30
    • 12:00

      Borås IBF (borta) P 13


      13:30
    • 15:30

      Kinna IBK (hemma) F 16


      17:30
  • 21Sön
    • 12:00

      Skövde innebandy (borta) P 11


      14:00
  • 22Mån
    v.43
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
    • 19:45

      Grästorps IBK (hemma) P 15


      21:45
  • 23Tis
    • 16:30

      Träning F 7-8


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 24Ons
    • 16:30

      Träning P 11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 25Tor
    • 18:00

      Träning F 16


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
    • 19:30

      FBC Partille (borta) Herr A


      21:30
  • 26Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 17:00

      Träning P 9


      18:00
    • 19:30

      Sollebrunns AIK (hemma) P 13


      21:00
  • 27Lör
    • 10:30

      Vara IBK (borta) P 15


      12:30
    • 12:00

      IBK Tygriket 99 (borta) Dam A


      14:00
  • 28Sön
    • 10:30

      Falköpings IBK (borta) P 11


      12:30
    • 13:30

      Tibro IBK (hemma) P 13


      15:00
  • 29Mån
    v.44
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
  • 30Tis
    • 16:30

      Träning F 7-8


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 31Ons
    • 16:30

      Träning P 11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00