Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hvetlanda GIF

Följ

Hvetlanda GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 12:00

      Träning P-11


      13:15
    • 14:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) F09


      16:00
    • 15:00

      Träning P09


      17:00
    • 15:25

      Träning P07


      16:30
  • 2Lör
    • 10:00

      Sävsjö FF svart (hemma) P09


      12:00
    • 11:00

      Tranås FF (borta) F06/07


      13:00
    • 12:00

      Habo IF vit (hemma) P09


      14:00
    • 13:00

      Stensjöns IF (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 17:00

      Träning Juniorlag Herrar


      18:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Ekenässjöns IF P10 (borta) P10


      13:00
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) P08


      12:00
    • 11:00

      Holsby SK (borta) P07


      13:00
    • 15:00

      Månsarps IF (borta) P06


      17:00
    • 16:00

      Vetlanda FF (hemma) F-08


      18:00
    • 16:00

      IF Eksjö Fotboll (borta) F10


      17:00
    • 16:00

      Tranås FF röd (hemma) P-11


      18:00
  • 4Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:30

      Tranås FF 2 (borta) P05


      21:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag Herrar


      21:00
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:00

      Domarutbildning F06 F06/07


      20:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:15

      Träning F11/12


      19:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 6Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
  • 7Tor
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning F06/07


      19:45
  • 8Fre
    • 15:25

      Träning P07


      16:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:00
    • 18:30

      Nässjö FF (hemma) F10


      19:30
    • 19:00

      Bäckseda IF (borta) P05


      21:00
    • 19:30

      IFK Tuna (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 9Lör
    • 10:00

      Nässjö FF blå (borta) F-08


      12:00
    • 11:00

      Sävsjö FF (borta) P08


      12:00
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll blå (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      Adelövs IK (hemma) P08


      13:00
    • 15:00

      Bankeryds SK vit (borta) P09


      17:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Holsby SK P10 (hemma) P10


      13:00
    • 11:00

      IFK Österbymo (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      IF Haga 1 (hemma) F06/07


      13:00
    • 14:00

      Träning P19


      17:00
    • 15:30

      Malmbäcks IF (hemma) P06


      17:30
    • 17:30

      Tranås FF 2 (hemma) P07


      19:30
  • 11Mån
    v.20
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag Herrar


      21:00
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:15

      Träning F11/12


      19:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 18:15

      Träning F06/07


      19:45
    • 18:30

      Aneby/Bälaryd blå (borta) P09


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 13Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Domarutbildning P06


      20:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning Fotbollslekis


      18:45
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
  • 14Tor
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning F06/07


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 19:00

      Tranås FF 1 (hemma) P07


      21:00
  • 16Lör
    • 10:00

      Match F09


      13:00
    • 10:00

      IF Hallby FK blå (borta) F09


      12:00
    • 11:00

      Målilla GOIF (hemma) P05


      12:00
    • 14:00

      Aneby SK (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatch Juniorlag Herrar


      16:00
  • 17Sön
    • 11:00

      Jönköpings Södra IF vit (hemma) P09


      13:00
    • 13:00

      Myresjö IF (borta) P08


      14:30
    • 13:00

      Tranås FF (borta) P06


      15:00
    • 16:00

      Myresjö IF (borta) P07


      18:00
    • 16:00

      Hultsjö IF (borta) F10


      17:00
    • 17:00

      Bodafors SK (borta) P06


      19:00
    • 17:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) P-11


      19:00
    • 17:00

      Vetlanda FF P10 (borta) P10


      19:30
    • 17:30

      Mariebo borta P09


      19:00
  • 18Mån
    v.21
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag Herrar


      21:00
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:15

      Träning F11/12


      18:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 18:15

      Träning F06/07


      19:45
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 11:00

      Bäckseda IF svart (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Hultsjö IF Atom (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      Jönköpings Södra IF 1 (hemma) F06/07


      13:00
    • 14:00

      Räppe GOIF (hemma) P05


      16:00
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 22Fre
    • 11:00

      Träning P09


      13:00
    • 11:45

      Träning P07


      13:00
  • 23Lör
    • 10:00

      Bäckseda IF P10 (hemma) P10


      13:30
    • 10:30

      Tranås FF (borta) P08


      12:00
      Bredstorp
      Serie: P08 N Vit
      Resultat och referat
    • 14:00

      Nässjö FF blå (hemma) P09


      16:00
    • 16:15

      Egnahem P09


      17:30
  • 24Sön
    • 00:00

      IF Hallby FK vit (borta) P09


      02:00
    • 11:00

      Tranås FF (hemma) P08


      12:00
    • 11:00

      Vetlanda FF (hemma) F10


      12:00
    • 13:00

      Bankeryds SK 2 (borta) P06


      15:00
    • 14:00

      Aneby/Bälaryd 7-m (borta) F06/07


      16:00
    • 16:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) P06


      18:00
    • 16:00

      Habo IF 1 (borta) P07


      18:00
    • 17:00

      Nässjö FF blå (hemma) F09


      19:00
    • 18:30

      Träningsmatch Juniorlag Herrar


      20:30
  • 25Mån
    v.22
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:30

      Träning Juniorlag Herrar


      21:00
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Match mot VFF F11/12


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Landsbro IF FK/Myresjö IF (borta) F09


      20:00
    • 18:00

      Teori P19


      19:00
    • 18:15

      Träning F06/07


      19:45
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P19


      20:30
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P19


      19:00
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning F06/07


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 29Fre
    • 15:25

      Träning P07


      16:30
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 18:00

      Träningsmatch hemma mot Bäckseda P06


      20:00
    • 18:15

      Match Vrigstad borta F-08


      19:15
    • 19:00

      Tenhults IF (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 30Lör
    • 11:00

      IFK Österbymo komb. 9-m (hemma) P05


      13:00
    • 11:00

      Mariebo IK vit (hemma) P09


      13:00
    • 12:20

      Nässjö FF P10 (borta) P10


      15:00
  • 31Sön
    • 00:00

      IFK Österbymo 7-m (borta) P06


      02:00
    • 11:00

      Ekhagens IF 2 7-m (hemma) P06


      13:00
    • 13:30

      Östers IF (hemma) P19


      15:30
    • 14:00

      Annebergs GIF (borta) P-11


      16:00
    • 15:00

      IFK Stockaryd/Rörviks IF (borta) P08


      16:00
    • 15:30

      Tranås FF svart (borta) P09


      17:30
    • 17:00

      Landsbro IF (borta) F10


      18:00