Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hvetlanda GIF

Följ

Hvetlanda GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 10:00

      Poolspel F10


      14:00
    • 11:00

      Sävsjö FF (borta) P05


      13:00
    • 11:00

      Lekeryd-Svarttorps SK (hemma) P08


      12:00
    • 11:00

      Nässjö FF blå (hemma) P07


      13:00
    • 13:00

      IFK Stockaryd/Rörviks IF (hemma) P08


      14:00
    • 13:30

      Nässjö FF röd (borta) P09


      15:30
    • 14:00

      Annebergs GIF 7-m (borta) P06


      16:00
    • 14:00

      IFK Berga (borta) P03


      16:00
    • 15:00

      Tenhults IF svart (hemma) P07


      17:00
    • 15:00

      Västerviks FF (hemma) F09


      17:00
    • 17:00

      IF Hallby FK (hemma) F06/07


      19:00
    • 17:00

      BIF/MVFK (hemma) P-02 II


      19:00
  • 2Mån
    v.36
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:15

      Match mot Vrigstad F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Träning F04


      20:00
    • 19:00

      Tabergs SK (hemma) P02


      21:00
  • 3Tis
    • 00:00

      Träning P12/13


      18:10
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
    • 18:00

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
  • 4Ons
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 16:45

      Träning P-02 II


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:00
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Hvetlanda GIF vit mot Nässjö FF blå P07


      19:45
    • 19:30

      Ljungby IF (hemma) P02


      21:30
  • 5Tor
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning F11-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
    • 18:00

      Träning F06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:00

      Landsbro/Myresjö (borta) F-08


      20:00
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 6Fre
  • 7Lör
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 11:00

      Bankeryds SK 1 (hemma) P06


      13:00
    • 11:00

      Sävsjö FF (borta) P08


      12:30
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll vinröd (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      Ölmstad/Vista (borta) F06/07


      13:00
    • 13:00

      Tranås FF (borta) P08


      14:30
    • 13:00

      IFK Österbymo 7-m (hemma) P06


      15:00
    • 14:00

      Nässjö FF (hemma) P03


      16:00
  • 8Sön
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 10:00

      Poolspel 8/9 P10


      13:00
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll (borta) F09


      13:00
    • 14:30

      Malmbäcks IF 7-m (hemma) P05


      16:30
    • 16:00

      Aneby/Bälaryd blå (borta) P07


      18:00
    • 17:00

      Stockaryd/Rörvik (hemma) P09


      19:00
  • 9Mån
    v.37
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P02


      19:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Träning F04


      20:00
  • 10Tis
    • 00:00

      Träning P12/13


      18:10
    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
  • 11Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Farstorps IK (9-m) (borta) P-02 II


      19:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
      Kvarndammen HvGIF
      Anteckning: Ombytta å klara på plats till kl 18:10
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
  • 12Tor
    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning F11-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P02


      19:00
    • 18:00

      Träning F06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 13Fre
    • 16:15

      Träning P-02 II


      17:30
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:00
    • 18:00

      Vetlanda FF (hemma) P08


      19:00
    • 18:00

      Bäckseda IF svart (borta) P07


      20:00
  • 14Lör
    • 08:00

      F10 Poolspel Hvetlanda GIF


      15:00
    • 10:00

      Sävsjö FF (hemma) P09


      12:00
    • 10:00

      Poolspel F10


      14:00
    • 11:00

      Lekeryd-Svarttorps SK (borta) P05


      13:00
    • 12:00

      Torpa AIS (hemma) P09


      14:00
    • 14:00

      Myresjö/Vetlanda FK (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 15Sön
    • 00:00

      Vetlanda FF (borta) P-11


      01:00
    • 00:00

      Sävsjö FF (borta) P-11


      01:00
    • 00:00

      Myresjö IF (borta) P-11


      01:00
    • 00:00

      Bäckseda IF (borta) P-11


      01:00
    • 00:00

      Holsby SK (borta) P-11


      01:00
    • 00:00

      Sävsjö FF (borta) P-11


      01:00
    • 11:00

      IK Vista (hemma) P08


      12:00
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) P07


      13:00
    • 12:00

      Hovslätts IK (hemma) P02


      14:00
    • 14:00

      IFK Västervik (hemma) F09


      16:00
    • 17:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) F06/07


      19:00
  • 16Mån
    v.38
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:15

      Träning P02


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Träning F04


      20:00
  • 17Tis
    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
  • 18Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 19:00

      Holsby SK (hemma) P-02 II


      21:00
  • 19Tor
    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning F11-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 08:50

      Poolspel 21/9 P10


      16:00
    • 10:30

      Tranås FF svart (borta) P09


      12:30
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) P08


      12:00
    • 11:00

      Sävsjö FF svart (hemma) P07


      13:00
    • 13:00

      Nässjö FF röd (hemma) F-08


      15:00
    • 15:00

      Rödsle BK (hemma) F09


      17:00
  • 22Sön
    • 10:00

      MIFF (hemma) P12/13


      12:00
    • 11:00

      Ekhagens IF 1 (hemma) P06


      13:00
    • 13:00

      Gnosjö IF (borta) P03


      15:00
    • 14:00

      Nässjö FF (hemma) P02


      16:00
    • 15:00

      Vrigstads IF (hemma) P05


      17:00
    • 15:00

      Stensjöns IF (borta) P08


      16:30
    • 17:00

      Torpa AIS (hemma) P07


      19:00
    • 17:00

      Höreda GIF (borta) P06


      19:00
    • 17:00

      Bodafors SK (borta) P09


      19:00
  • 23Mån
    v.39
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P02


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Träning F04


      20:00
    • 19:15

      Träning P07


      20:30
  • 24Tis
    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
  • 25Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P07


      19:30
  • 26Tor
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F11-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Föräldramatch P08


      18:15
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:00

      Träning F06/07


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:00

      Tranås FF 2 (borta) P05


      21:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 00:00

      Holsby SK (hemma) P-11


      01:00
    • 00:00

      Myresjö IF (hemma) P-11


      01:00
    • 00:00

      Sävsjö FF (hemma) P-11


      01:00
    • 00:00

      Bäckseda IF (hemma) P-11


      01:00
    • 00:00

      Vetlanda FF (hemma) P-11


      01:00
    • 14:00

      Stensjöns IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Habo IF 1 (hemma) F06/07


      17:00
    • 16:00

      Avslutningshelg P06


      00:00
  • 29Sön
    • 00:00

      Avslutningshelg P06


      11:00
    • 11:00

      Vetlanda FF (borta) F-08


      13:00
    • 14:00

      IFK Österbymo (hemma) P09


      16:00
    • 14:00

      Värnamo Södra FF 1 (hemma) P03


      16:00
    • 15:30

      Ekenässjöns IF (borta) P07


      17:30
    • 17:00

      Myresjö/Landsbro (hemma) P06


      19:00
    • 17:00

      Forserums IF (borta) P08


      18:00
  • 30Mån
    v.40
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 18:00

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Träning F04


      20:00
    • 19:15

      Träning P07


      20:30