Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hvetlanda GIF

Följ

Hvetlanda GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P02


      19:00
    • 18:00

      Träning F06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
  • 2Fre
  • 3Lör
    • Heldag

      Elitfönster Cup i Lenhovda P09

    • 08:00

      Elitfönster Cup P08


      00:00
  • 4Sön
    • Heldag

      Elitfönster Cup i Lenhovda P09

    • 00:00

      Elitfönster Cup P08


      19:00
    • 13:00

      Träning F06/07


      15:00
  • 5Mån
    v.32
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P02


      19:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:30

      Träning F04


      20:00
  • 6Tis
    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      00:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 7Ons
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 16:45

      Träning P-02 II


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 19:00

      IK Vista (borta) P08


      20:30
  • 8Tor
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:00

      Träning F06/07


      19:30
  • 9Fre
  • 10Lör
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 10:00

      Myresjö IF/Landsbro (borta) P08


      11:30
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll (borta) P08


      12:30
  • 11Sön
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 14:00

      Myresjö/Landsbro (borta) P07


      16:00
    • 14:00

      Växjö Norra IF (hemma) P02


      16:00
    • 14:00

      IFK Västervik (borta) F09


      16:00
    • 15:00

      Egnahems BK 2 (hemma) P05


      17:00
    • 15:00

      Lekeryd-Svarttorps SK (borta) P07


      17:00
    • 17:00

      Höreda GIF (hemma) P06


      19:00
    • 17:00

      Holsby SK (borta) F-08


      19:00
    • 17:00

      VSGF/JAIK (9-m) (borta) P-02 II


      19:00
    • 18:00

      IFK Värnamo (hemma) F06/07


      20:00
  • 12Mån
    v.33
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 10:00

      HvGIF/Stoke City träningsläge F06/07


      00:00
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P02


      19:45
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Vrigstads IF (hemma) P09


      20:30
    • 18:30

      Träning F04


      20:00
  • 13Tis
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      HvGIF/Stoke City träningsläge F06/07

    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      00:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:30
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 14Ons
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      HvGIF/Stoke City träningsläge F06/07

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 16:45

      Träning P-02 II


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
      Kvarndammen HvGIF
      Anteckning: Ombytta å klara på plats till kl 18:10
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:45

      IF Haga (borta) F06/07


      20:45
    • 19:00

      Gislaveds IS (borta) P02


      21:00
  • 15Tor
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      HvGIF/Stoke City träningsläge F06/07

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 09:00

      Träning F06/07


      15:30
    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 16Fre
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 00:00

      HvGIF/Stoke City träningsläge F06/07


      15:00
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:15

      Träning P-02 II


      17:30
    • 16:30

      Träning P02


      18:00
    • 18:00

      Myresjö/Landsbro (borta) P06


      20:00
    • 18:45

      Hultsfreds FK (borta) A-lag Herrar


      20:45
  • 17Lör
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 10:00

      Hagadagarna F11-13


      19:00
    • 11:00

      Hagadagarna P10


      13:00
    • 11:00

      Bäckseda IF svart (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      Sävsjö FF röd (hemma) P07


      13:00
    • 11:00

      Tranås FF (borta) P06


      13:00
    • 14:00

      Tingsryd United FC (hemma) P03


      16:00
  • 18Sön
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 09:00

      Hagadagarna F10


      13:00
    • 11:00

      Aneby/Bälaryd vit (hemma) P07


      13:00
    • 11:00

      Bankeryds SK (borta) F06/07


      13:00
    • 12:00

      Hagadagarna P-11


      17:59
    • 13:00

      Forserums IF (hemma) P08


      14:00
    • 14:00

      NIK/NGIS (borta) P05


      16:00
    • 15:00

      Holsby SK (hemma) P08


      17:00
    • 15:00

      Aneby/Bälaryd vinröd (hemma) P09


      17:00
    • 16:00

      Rödsle BK (borta) F09


      18:00
    • 17:00

      Stensjöns IF (hemma) F-08


      19:00
    • 17:00

      Sävsjö FF (hemma) P-02 II


      19:00
  • 19Mån
    v.34
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P02


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Träning F04


      20:00
  • 20Tis
    • 00:00

      Träning P12/13


      18:10
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      00:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Lag fotografering F06/07


      17:15
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:30
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
    • 17:30

      Lagfotogragering P02


      17:45
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P02


      19:30
    • 18:00

      Holsby SK (borta) P06


      20:00
    • 18:00

      Nässjö FF 1 (hemma) P06


      20:00
    • 18:45

      Östers IF 1 (borta) P03


      20:45
  • 21Ons
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 16:45

      Träning P-02 II


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:15

      Lagfoto F11-13


      17:45
    • 17:35

      Lagfoto P07


      18:00
    • 17:45

      Lagfoto P-11


      18:10
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Fotografering F-08


      18:45
    • 18:30

      Träning P02


      20:00
  • 22Tor
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
    • 18:00

      Träning F06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:30

      Hultsfreds FK (borta) F09


      20:30
  • 23Fre
  • 24Lör
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 09:30

      Smålands FF utb läger 2 F06/07


      15:30
    • 11:00

      Poolspel i Myresjö P10


      13:30
    • 11:00

      Vetlanda FF (hemma) P09


      13:00
    • 14:00

      Bäckseda IF vit (borta) P07


      16:00
  • 25Sön
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 10:00

      Ekenässjöns IF (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Poolspel F10


      14:00
    • 11:00

      Hultsjö IF Atom (borta) F-08


      13:00
    • 14:00

      Rydaholms GoIF (hemma) P02


      16:00
    • 15:00

      Stensjöns IF 7-m (hemma) P05


      17:00
    • 15:30

      Tranås FF svart (borta) P07


      17:30
    • 17:00

      Egnahems BK (hemma) F06/07


      19:00
    • 17:00

      Näshults IF (9-m) (borta) P-02 II


      19:00
  • 26Mån
    v.35
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P02


      19:45
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Träning F04


      20:00
  • 27Tis
    • 00:00

      Träning P12/13


      18:10
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      00:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:30

      Vimmerby IF 2 (hemma) P06


      20:30
    • 18:30

      Växjö Norra IF (hemma) P03


      20:30
  • 28Ons
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 16:45

      Träning P-02 II


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 18:00

      Jönköpings Södra IF 1 (hemma) P06


      20:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Nässjö FF (borta) P08


      20:00
    • 18:30

      IFK S/RIF/VIF (borta) P02


      20:30
  • 29Tor
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning F06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 30Fre
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Lagfoto?! P06

    • 16:15

      Träning P-02 II


      17:30
    • 16:30

      Träning P02


      18:00
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:00
    • 18:00

      Bäckseda IF vit (hemma) P09


      20:00
  • 31Lör
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 06:00

      Uppställning av loppisbord! P02


      07:00
    • 09:00

      HvGIF Loppis på stan F06/07


      16:00
    • 13:00

      IFK Västervik (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Habo IF 1 (borta) P06


      16:00
    • 15:00

      hopplockning av loppisbord! P02


      16:00