Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hvetlanda GIF

Följ

Hvetlanda GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Smålands FF utb läger 1 F06/07

    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll vinröd (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Rödsle BK (hemma) F09


      13:00
  • 2Sön
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 11:00

      Stockaryd/Rörvik (borta) P09


      13:00
    • 14:00

      Gnosjö IF (hemma) P03


      16:00
    • 14:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) P08


      15:00
    • 14:00

      Aneby/Bälaryd blå (hemma) P07


      16:00
    • 16:00

      Sävsjö FF (hemma) P08


      17:00
    • 17:00

      Malmbäcks IF 7-m (borta) P05


      19:00
    • 17:00

      Landsbro/Myresjö (hemma) F-08


      19:00
    • 17:00

      Holsby SK (borta) P-02 II


      19:00
    • 18:30

      Ölmstad/Vista (hemma) F06/07


      20:30
  • 3Mån
    v.23
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:30

      Träning P02


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
    • 19:00

      Träning P03


      20:30
  • 4Tis
    • 00:00

      Träning P12/13


      18:10
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning F11-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      00:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Forserums IF (borta) P08


      19:00
    • 18:00

      Myresjö/Landsbro (hemma) P06


      20:00
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
  • 5Ons
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 16:45

      Träning P-02 II


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      21:15
    • 17:00

      Träning P07


      18:15
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 19:00

      Bankeryds SK 1 (borta) P06


      21:00
    • 19:00

      Myresjö/Vetlanda FK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 6Tor
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:00

      Träning F06/07


      19:30
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
    • 19:00

      Träning P03


      20:30
  • 7Fre
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:15

      Träning P-02 II


      17:30
    • 17:00

      Träning P02


      18:30
    • 18:00

      Bäckseda IF svart (hemma) P07


      20:00
    • 18:30

      Torpa AIS (borta) P09


      20:30
  • 8Lör
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 11:00

      Jönköpings Södra IF (borta) F06/07


      13:00
    • 14:00

      IFK Oskarshamn (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Hovslätts IK (borta) P02


      17:00
  • 9Sön
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 13:00

      Holsby SK (hemma) P06


      15:00
    • 13:30

      Holsby SK (borta) P-11


      14:30
    • 14:00

      Hultsfreds FK (hemma) F09


      16:00
    • 14:00

      IF Eksjö Fotboll (borta) P07


      16:00
    • 14:30

      Myresjö IF (borta) P-11


      15:30
    • 14:30

      Vetlanda FF (borta) P-11


      15:30
    • 15:00

      Sävsjö FF (borta) P09


      17:00
    • 15:30

      Sävsjö FF (borta) P-11


      16:30
    • 15:30

      Sävsjö FF (borta) P-11


      16:30
    • 16:30

      Bäckseda IF (borta) P-11


      17:30
    • 17:00

      Farstorps IK (9-m) (hemma) P-02 II


      19:00
    • 17:00

      Lekeryd-Svarttorps SK (hemma) P05


      19:00
    • 17:00

      Vetlanda FF (borta) P08


      18:30
    • 17:00

      Värnamo Södra FF 1 (borta) P03


      19:00
  • 10Mån
    v.24
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:30

      Träning P02


      18:00
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      IFK Österbymo (borta) P09


      20:00
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
    • 19:00

      Träning P03


      20:30
    • 19:00

      Match Holsby F-08


      20:00
  • 11Tis
    • 00:00

      Träning P12/13


      18:10
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      00:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:30

      Nässjö FF (hemma) P08


      19:30
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
  • 12Ons
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 16:45

      Träning P-02 II


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
      HvGif Idrottsplatsen (gräs)
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 19:30

      Stensjöns IF (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 13Tor
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F11-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:00

      Träning F06/07


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:45
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
    • 19:00

      Träning P03


      20:30
  • 14Fre
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:15

      Träning P-02 II


      17:30
    • 18:00

      Vrigstads IF (borta) P05


      20:00
    • 19:00

      Torpa AIS (borta) P07


      21:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 09:30

      Poolspel fotbollsskolans dag P10


      13:00
    • 10:00

      Fotbollsskolans dag / Cup F10


      13:00
    • 11:00

      Vimmerby IF 2 (borta) P06


      13:00
    • 11:00

      Stensjöns IF (hemma) P08


      12:00
    • 12:00

      Tranås FF svart (hemma) P09


      14:00
    • 15:00

      Träning F04


      16:35
  • 16Sön
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Ullinge minicup F11-13

    • 09:00

      Ullinge mini cup P10


      13:00
    • 10:00

      Ullinge Mini-Cup F10


      15:00
    • 10:00

      MIFF (hemma) P12/13


      12:00
    • 10:00

      Nässjö FF röd (borta) F-08


      12:00
    • 11:00

      Tranås FF 1 (hemma) F06/07


      13:00
    • 17:00

      Västerviks FF (borta) F09


      19:00
    • 17:00

      Hultagårds IF (9-m) (hemma) P-02 II


      19:00
    • 17:00

      Sävsjö FF svart (borta) P07


      19:00
    • 17:00

      Ekhagens IF 1 (borta) P06


      19:00
  • 17Mån
    v.25
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:30

      Träning P02


      18:00
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
    • 18:30

      Ekenässjöns IF (hemma) P07


      20:30
    • 18:30

      Annebergs GIF 7-m (hemma) P06


      20:30
    • 19:00

      Träning P03


      20:30
  • 18Tis
    • 00:00

      Träning P12/13


      18:10
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning P12/13


      00:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P02


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      20:00
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:00

      IFK Värnamo (hemma) P03


      21:00
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
  • 19Ons
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P-02 II


      18:15
    • 18:00

      Vetlanda FF (hemma) F-08


      20:00
    • 18:00

      Lekeryd-Svarttorps SK (borta) P08


      19:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Tranås FF 2 (hemma) P05


      20:30
    • 19:00

      Waggeryds IK (borta) P02


      21:00
    • 19:00

      Habo IF 1 (borta) F06/07


      21:00
  • 20Tor
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 17:00

      Träning F11-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning F06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
    • 19:00

      Träning P03


      20:30
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:30

      Träning P02


      18:00
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 18:00

      Åseda IF (hemma) P08


      19:00
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
    • 18:30

      Träning P07


      19:30
    • 19:00

      Träning P03


      20:30
    • 19:00

      Aneby SK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 25Tis
    • 00:00

      Träning P12/13


      18:10
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning P12/13


      00:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:30

      IFK Österbymo 7-m (borta) P06


      20:30
    • 18:30

      Tranås FF (hemma) P08


      19:30
    • 18:30

      Holsby SK (borta) P05


      20:30
    • 19:30

      Träning P03


      21:00
  • 26Ons
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 16:45

      Träning P-02 II


      18:15
    • 17:30

      IF Eksjö Fotboll (hemma) F-08


      19:30
    • 18:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) F09


      20:00
    • 18:00

      Höreda GIF (borta) P09


      20:00
    • 19:00

      Vrigstad/Stockaryd/Rörvik (hemma) P07


      21:00
    • 19:00

      IFK Gimslöv Komb (borta) P02


      21:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Skadevi cup P06

    • Heldag

      Habo Honda cup F06/07

    • 14:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) P02


      16:00
  • 30Sön
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Skadevi cup P06

    • 00:00

      Habo Honda cup F06/07


      20:00
    • 17:00

      Bodafors SK (hemma) P09


      19:00