Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hvetlanda GIF

Följ

Hvetlanda GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 14:00

      Tingsryd United FC (borta) P03


      16:00
    • 14:30

      Bankeryds SK 1 (hemma) F06/07


      16:30
    • 15:30

      Träning F04


      17:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Rydaholms GoIF (borta) P02


      21:00
    • 20:30

      Test P05


      22:00
  • 2Tor
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning F06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
    • 19:00

      Träning P-02 II


      20:30
  • 3Fre
    • 16:00

      Träning P-02 II


      17:00
    • 16:15

      Träning P02


      17:30
    • 17:00

      Vrigstads IF (borta) P09


      19:00
    • 18:30

      Träning F04


      21:00
    • 19:00

      Bäckseda IF (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 4Lör
    • 11:00

      Myresjö/Landsbro (hemma) P07


      13:00
    • 13:30

      Träningsläger F-08


      00:00
    • 14:00

      Egnahems BK 2 (borta) P05


      16:00
  • 5Sön
    • 00:00

      Träningsläger F-08


      15:00
    • 10:00

      Poolspel P10


      13:00
    • 10:00

      Nässjö FF (borta) P08


      11:30
    • 11:00

      Hultsfreds FK (borta) F09


      13:00
    • 11:00

      Lekeryd-Svarttorps SK (hemma) P07


      13:00
    • 11:15

      IF Haga 1 (hemma) P06


      13:15
    • 13:15

      Vimmerby IF 2 (hemma) P06


      15:15
    • 15:00

      IFK Värnamo (borta) F06/07


      17:00
    • 17:00

      Vimmerby IF/Akademi (borta) Reserv A


      19:00
    • 17:00

      VSGF/JAIK (9-m) (hemma) P-02 II


      19:00
    • 18:00

      Match F04


      20:00
  • 6Mån
    v.19
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning P02


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
  • 7Tis
    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      00:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:30

      Aneby/Bälaryd vinröd (borta) P09


      20:30
  • 8Ons
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:00
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
  • 9Tor
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F11-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
    • 18:30

      Holsby SK (hemma) P05


      20:30
    • 19:15

      Gislaveds IS (hemma) P02


      21:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 10:15

      Poolspel F10


      14:00
    • 11:00

      Västerviks FF (hemma) F09


      13:00
    • 11:00

      Östers IF 1 (hemma) P03


      13:00
    • 11:00

      Holsby SK (borta) P08


      12:30
    • 14:00

      Vetlanda FF (hemma) P-11


      14:30
    • 14:35

      Sävsjö FF (hemma) P-11


      15:10
    • 15:45

      Myresjö IF (hemma) P-11


      16:15
  • 12Sön
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 10:50

      Bäckseda IF (borta) P-11


      11:30
    • 11:00

      IF Haga (hemma) F06/07


      13:00
    • 11:00

      Bäckseda IF svart (hemma) P09


      13:00
    • 11:40

      Holsby SK (borta) P-11


      12:30
    • 13:00

      Aneby/Bälaryd vit (borta) P07


      15:00
    • 14:00

      Annebergs GIF 7-m (borta) P06


      16:00
    • 15:00

      Lekeryd-Svarttorps SK (hemma) P08


      16:00
    • 15:30

      Stensjöns IF (borta) F-08


      17:30
    • 17:00

      MVFK/BIF (hemma) Reserv A


      19:00
    • 17:00

      Sävsjö FF röd (borta) P07


      19:00
    • 17:00

      Tranås FF (hemma) P06


      19:00
    • 17:00

      NIK/NGIS (hemma) P05


      19:00
  • 13Mån
    v.20
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning P02


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
  • 14Tis
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      00:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:45

      Myresjö IF/Landsbro (hemma) P08


      19:30
    • 18:00

      Träning P02


      19:30
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:00

      Växjö Norra IF (borta) P03


      21:00
    • 19:00

      Aneby SK (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Sävsjö FF (borta) P-02 II


      21:00
  • 15Ons
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P-02 II


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 18:00

      Stensjöns IF 7-m (borta) P05


      20:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 19:00

      Tabergs SK (borta) P02


      21:00
  • 16Tor
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
      Iscar Arena (Basketplanen)
    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F11-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning F06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
    • 19:00

      Värnamo Södra FF (borta) P03


      21:00
  • 17Fre
  • 18Lör
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 08:00

      Lammhultscupen 2019 P-11


      17:00
    • 10:00

      Poolspel Sävsjö P10


      13:00
    • 11:00

      IFK Österbymo 7-m (hemma) P06


      13:00
    • 16:30

      Egnahems BK (borta) F06/07


      18:30
  • 19Sön
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 10:00

      MIFF (hemma) P12/13


      12:00
    • 10:30

      Tranås FF (borta) P08


      12:00
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll (borta) F09


      13:00
    • 11:00

      Tranås FF svart (hemma) P07


      13:00
    • 15:00

      Ekenässjöns IF (hemma) P09


      17:00
    • 17:00

      Näshults IF (9-m) (hemma) P-02 II


      19:00
    • 17:00

      Nässjö FF 1 (borta) P06


      19:00
    • 17:00

      Västerviks FF (borta) Reserv A


      19:00
    • 17:00

      Hultsjö IF Atom (hemma) F-08


      19:00
    • 18:00

      Vetlanda FF (borta) P09


      20:00
  • 20Mån
    v.21
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning P02


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
  • 21Tis
    • 00:00

      Träning P12/13


      18:10
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      00:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 22Ons
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 16:45

      Träning P02


      18:15
    • 16:45

      Träning P-02 II


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Föräldrarmöte P07


      19:00
    • 19:00

      Njudungslunken F06/07


      21:00
  • 23Tor
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:00

      Träning F11-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning F06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
  • 24Fre
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:15

      Träning P02


      17:30
    • 16:15

      Träning P-02 II


      17:30
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:00
    • 18:00

      Bäckseda IF vit (borta) P09


      20:00
    • 18:30

      IFK Stockaryd/Rörviks IF (borta) P08


      20:00
    • 19:30

      IFK Västervik (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 25Lör
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 00:00

      Poolspel F10


      00:00
    • 10:30

      Tenhults IF svart (borta) P07


      12:30
    • 11:00

      Vrigstads IF (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      Nässjö FF röd (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      IK Vista (hemma) P08


      12:00
    • 12:00

      IFK S/RIF/VIF (hemma) P02


      14:00
    • 14:00

      IFK Berga (hemma) P03


      16:00
  • 26Sön
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 10:00

      Nässjö FF blå (borta) P07


      12:00
    • 11:00

      Habo IF 1 (hemma) P06


      13:00
    • 11:00

      IFK Västervik (hemma) F09


      13:00
    • 13:00

      IFK Västervik (borta) Reserv A


      15:00
    • 15:00

      IF Hallby FK (borta) F06/07


      17:00
    • 15:00

      Sävsjö FF (hemma) P05


      17:00
    • 17:00

      BIF/MVFK (borta) P-02 II


      19:00
  • 27Mån
    v.22
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning P02


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
  • 28Tis
    • 00:00

      Träning P12/13


      18:10
    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      00:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P02


      19:00
    • 18:00

      Höreda GIF (borta) P06


      20:00
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:15

      Ljungby IF (borta) P02


      21:00
  • 29Ons
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 16:45

      Träning P-02 II


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:10

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 19:00

      Höreda GOIF (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 30Tor
    • Heldag

      Träning P12/13

    • Heldag

      Träning P12/13

    • 11:00

      Ölmstad/Vista (hemma) F06/07


      13:00
    • 14:00

      Nässjö FF (borta) P03


      16:00
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 16:45

      Träning F09


      18:15
    • 17:00

      Träning F11-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning P06


      18:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning F04


      19:45
  • 31Fre