Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hvetlanda GIF

Följ

Hvetlanda GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 17:00

      Träning P04


      18:15
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:45
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-02 II


      18:15
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
    • 18:00

      Träning P04


      19:30
  • 4Tor
    • 16:45

      Bowling & Tacobuffé P07


      19:15
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:45
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 5Fre
    • 16:00

      Träning P-02 II


      17:15
    • 17:00

      Prisregn! F-08


      18:30
    • 17:00

      Prisregn HvGIF P09


      20:00
    • 17:00

      Tord Trophy cup P04


      00:00
    • 17:00

      Avslutning P08


      18:30
    • 17:00

      Prisregn P07


      18:30
    • 18:45

      Ungdomsavslutning 2018 P03


      20:15
    • 18:45

      Prisregn P02


      20:15
    • 18:45

      HvGIF avslutning F05/06


      20:15
  • 6Lör
    • Heldag

      Tord Trophy cup P04

    • 12:00

      Poolspel Myresjö P09


      18:00
    • 12:00

      Husqvarna FF 1 (hemma) P02


      14:00
    • 12:00

      Gullringen komb. 9-m (hemma) P-02 II


      14:00
    • 14:00

      IFK Österbymo (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 7Sön
    • 00:00

      Tord Trophy cup P04


      16:00
  • 8Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning F04


      19:00
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:45
  • 12Fre
    • 17:30

      Gnosjö IF (borta) P03


      18:30
  • 13Lör
    • 13:00

      Värnamo Södra IF Vit (hemma) P03


      14:00
    • 15:00

      IFK Stockaryd/Rörvik IF (borta) P03


      16:00
    • 17:00

      Lindsdals IF (borta) P03


      18:00
      Nydala Hvetlanda GIF
      Serie: OBOS-Cupen
      Resultat och referat
  • 14Sön
    • 09:00

      Råå IF (hemma) P03


      10:00
    • 11:00

      Landskrona Bois (hemma) P03


      12:00
    • 13:00

      AdolfsbergS IK (borta) P03


      14:00
    • 16:30

      Öster IF (borta) P03


      17:30
  • 15Mån
    v.42
    • 19:30

      Träning F04


      20:45
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning F05/06


      18:00
    • 18:15

      Träning P02


      19:45
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P02


      18:00
  • 18Tor
    • 18:00

      Träning F04


      19:15
    • 18:15

      Träning P02


      19:45
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.43
    • 19:30

      Träning F04


      21:00
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning F05/06


      18:00
    • 18:15

      Träning P02


      19:45
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P02


      18:00
  • 25Tor
    • 17:30

      Match Tranås F04


      19:30
    • 19:30

      Träning P02


      21:00
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 15:00

      Träning F05/06


      15:45
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
  • 29Mån
    v.44
    • 19:30

      Träning F04


      21:00
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning F05/06


      18:00
    • 18:15

      Träning P02


      19:45
  • 31Ons
    • 17:00

      Träning P02


      18:00