Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hemmingsmarks IF

Följ

Hemmingsmarks IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hemmingsmarks IF
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      Lira Bollklubb (borta) P-07


      11:00
    • 10:30

      Munksund-Skuthamns SK (borta) F07/08


      11:30
    • 12:00

      Gammelgårdens IF (hemma) F07/08


      13:00
    • 12:45

      Träning F11/12


      16:00
    • 13:00

      MSSK 2 /PIF FF 3/ÖIF 2 (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:00

      Lira Bollklubb (borta) F07/08


      16:00
    • 16:30

      Bergnäsets AIK (borta) F07/08


      17:30
  • 2Sön
    • Heldag

      Examenscupen 2019 P-08/09

    • Heldag

      Examenscupen 2019 P-10

    • 08:15

      Sunderby SK (borta) P-10


      08:45
    • 09:45

      IFK Luleå (hemma) P-10


      10:15
    • 09:45

      Luleå SK (borta) P-08/09


      10:15
    • 11:15

      Piteå IF (hemma) P-08/09


      11:45
    • 12:00

      Piteå IF (hemma) P-10


      12:30
    • 13:30

      IFK Kalix (hemma) P-08/09


      14:00
    • 14:15

      Lira BK (borta) P-08/09


      14:45
    • 16:00

      Sävast AIF/Trångfors IF (hemma) F-03/06


      18:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/06


      20:00
    • 19:00

      IBFF/ÖIF (borta) P-03/04/05


      21:00
    • 19:00

      Piteå IF (hemma) P-08/09


      20:30
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 13:00

      Pajala IF (hemma) P-03/04/05


      15:00
    • 18:00

      Rutviks SK (hemma) F-03/06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 08:00

      MSSK (borta) F-09/10


      09:00
    • 09:30

      IFK Luleå Lag 2 (hemma) F-09/10


      10:30
    • 09:45

      Träning F-03/06


      14:30
    • 11:00

      Rutvik SK (hemma) F-09/10


      12:00
    • 12:30

      Öjeby IF (borta) F-09/10


      13:30
  • 9Sön
    • 09:00

      Luleå FC lag 1 (borta) P-11


      10:00
    • 09:00

      Rosvik IK (hemma) P-07


      10:00
    • 12:45

      IFK Luleå Röd (borta) P-07


      13:45
    • 15:00

      Lira BK Gul (hemma) P-07


      16:00
    • 16:30

      Älvsby IF (borta) P-07


      17:30
    • 18:00

      Träning F-03/06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-03/06


      20:00
  • 12Ons
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:15

      P09/10 seriematch hemma Luleå SK P-08/09


      19:45
      Jullevallen i Jävre
      Samlingsinformation: Klädda och klara
      Samlingstid: 17:45
      Anteckning: Vilka kan vara med? Jag har fått kännedom om att det är kvällsbazaar i Hemingsmark den här kvällen. Viktigt att ni fyller i Deltar eller Inte deltar så vi kan planera.
    • 18:15

      Luleå SK (hemma) P-10


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03/04/05


      20:00
    • 19:00

      FC Norrsken (hemma) F-03/06


      21:00
    • 19:00

      Bergnäsets AIK (borta) P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 16:00

      Lira BK Gul (borta) P-06


      18:00
  • 16Sön
    • 12:15

      Sävast AIF (borta) F07/08


      13:15
    • 13:00

      Bodens BK FF (borta) P-06


      15:00
    • 14:00

      Piteå IF (hemma) F-09/10


      15:00
    • 14:00

      Piteå IF FF (hemma) F-09/10


      16:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 15:00

      Träning P-08/09


      16:00
    • 19:30

      Träning F-03/06


      21:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:00
    • 18:00

      Rosvik IK (borta) F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Lira Bollklubb (hemma) P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/06


      20:00
    • 19:00

      Alviks IK (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Älvsby IF (hemma) P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03/04/05


      20:00
    • 18:30

      Rosvik IK (hemma) P-08/09


      19:45
  • 26Ons
    • 18:00

      FC Norrsken (hemma) F07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:15
    • 18:30

      IFK Luleå (hemma) P-10


      19:45
    • 19:00

      Infjärdens SK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      IFK Arvidsjaur FK (borta) P-06


      20:30
  • 27Tor
  • 28Fre
    • Heldag

      Piteå Summer Games 2019 P-10

    • Heldag

      Pite Summer Games F-09/10

    • Heldag

      Piteå Summer Games 2019 P-08/09

    • 09:00

      Tromsø IL Prestvannet (borta) P-07


      10:00
    • 10:00

      Haukiputaan Pallo (hemma) F07/08


      11:00
    • 10:00

      Haukiputaan Pallo (hemma) F07/08


      11:00
    • 10:00

      Innstrandens IL (hemma) P-08/09


      10:30
    • 11:00

      P09/10 PSG - Leppäveden P-08/09


      11:30
    • 11:00

      Leppäveden (borta) P-10


      11:30
    • 14:00

      PIF 1 (borta) F-09/10


      15:00
    • 15:00

      Mariehem SK Grön (hemma) P-07


      16:00
    • 16:00

      Luleå SK (borta) F07/08


      17:00
    • 17:00

      P09/10 PSG - Lira BK P-08/09


      17:30
    • 17:00

      Lira Bollklubb (hemma) P-10


      17:30
    • 18:00

      Överkalix IF (borta) P-08/09


      18:30
    • 18:00

      PSG F-03/06


      19:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Piteå Summer Games 2019 P-10

    • Heldag

      Pite Summer Games F-09/10

    • Heldag

      Piteå Summer Games 2019 P-08/09

    • 08:00

      HauPa Yellow (borta) P-07


      09:00
    • 10:00

      Fromheden (hemma) F07/08


      11:00
    • 11:00

      Tromsø IL Bjerkaker (borta) P-08/09


      11:30
    • 14:00

      P09/10 PSG - Haukiputaan P-08/09


      14:30
    • 14:00

      Haukiputaan (borta) P-10


      14:30
    • 14:00

      Luleå SK (hemma) F-09/10


      15:00
    • 16:00

      Håkvik IL (hemma) P-08/09


      16:40
    • 18:00

      Älvsby IF (hemma) F-09/10


      19:00
  • 30Sön
    • Heldag

      Piteå Summer Games 2019 P-10

    • Heldag

      Pite Summer Games F-09/10

    • Heldag

      Piteå Summer Games 2019 P-08/09

    • 09:00

      Norrfjärdens IF (hemma) P-08/09


      09:40
    • 10:00

      P09/10 PSG - Gammelstads IF P-08/09


      10:30
    • 10:00

      Gammelstads IF (hemma) P-10


      10:30
    • 11:00

      Hamna IL (hemma) P-07


      12:00
    • 14:00

      JK Tammeka (hemma) P-08/09


      14:40
    • 18:00

      Träning F-03/06


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00