Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Häljarps IF

Följ

Häljarps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Häljarps IF
Välj lag

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • 11:00

      Träning P10


      12:00
  • 2Mån
    v.14
    • 10:00

      Träning P7


      11:00
    • 15:30

      Trän match FC Orient, Oxie Herrar


      17:05
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P8/9


      18:45
    • 18:45

      Träning Herrar


      20:15
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning P11/12


      19:00
    • 19:00

      T- match mot Hittarps IK, Hemma Juniorlag


      20:30
  • 6Fre
    • 18:00

      Borstahusens BK (hemma) P13


      20:00
  • 7Lör
    • Heldag

      Vårcupen 2018 P13

    • Heldag

      Vårcupen PF6

    • 09:15

      Vårcupen P9 P8/9


      15:00
    • 12:00

      Stattena IF (borta) Herrar


      14:00
  • 8Sön
    • Heldag

      Vårcupen 2018 P13

    • Heldag

      Vårcup Domare Herrar

    • 08:30

      IFK Klagshamn: Blå (hemma) P10


      13:00
    • 09:15

      Dösjöbro IF: Vit (hemma) P10


      10:15
    • 10:00

      Borstahusens BK (hemma) P10


      11:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan


      11:00
    • 10:45

      VMA IK (hemma) P10


      11:45
    • 11:30

      Dösjöbro IF: Röd (hemma) P10


      12:30
    • 12:15

      Svalövs BK: 1 (hemma) P10


      13:15
    • 12:15

      Svedala IF (hemma) P10


      13:15
    • 13:00

      IFK Klagshamn: Gul (hemma) P10


      14:00
    • 13:00

      Vårcupen P8 P8/9


      17:00
  • 9Mån
    v.15
    • 17:30

      Träning P8/9


      18:45
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P8/9


      18:45
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning P7


      10:00
    • 10:00

      Träning PF6


      11:00
    • 13:00

      Bosna FF (hemma) Herrar


      15:00
    • 15:15

      IK Wormo blå (borta) P10


      17:15
  • 15Sön
    • 10:00

      Eslövs BK röd (hemma) P11/12


      12:00
    • 10:00

      Kullavägens BK (hemma) P8/9


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan


      11:00
    • 11:30

      Ramlösa Södra IF vit (hemma) P10


      13:30
    • 13:00

      Dösjöbro IF (borta) Juniorlag


      15:00
  • 16Mån
    v.16
    • 17:30

      Träning P8/9


      18:45
  • 17Tis
    • 17:15

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning P11/12


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
      Häljarps IP
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
    • 18:45

      Träning Herrar


      20:15
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning P8/9


      18:45
    • 17:45

      Träning P7


      19:00
    • 20:00

      Klubbstugan Vårcupsmöte Häljarps IF


      21:00
  • 19Tor
    • 17:15

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning P11/12


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
    • 18:45

      Träning Herrar


      20:15
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:00

      Hittarps IK grön (borta) P8/9


      12:00
    • 11:00

      Fortuna FF röd (hemma) P13


      13:00
    • 12:00

      Billesholms GIF (hemma) Juniorlag


      14:00
    • 15:00

      Kvidinge IF (borta) Herrar


      17:00
    • 17:00

      Spanska Akademin FF (borta) P10


      19:00
  • 22Sön
    • 10:00

      BK Landora (hemma) P10


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan


      11:00
    • 11:15

      Trollenäs IF röd (borta) P11/12


      13:15
  • 23Mån
    v.17
    • 17:30

      Träning P8/9


      18:45
  • 24Tis
    • 17:15

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning P11/12


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
    • 18:45

      Träning Herrar


      20:15
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning P8/9


      18:45
    • 17:45

      Träning P7


      19:00
  • 26Tor
    • 17:15

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning P11/12


      19:00
    • 18:00

      Spanska Akademin FF röd (borta) P13


      20:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
    • 18:30

      Asmundtorps IF (hemma) Herrar


      20:30
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:00

      Spanska Akademin FF (borta) P8/9


      11:00
    • 09:30

      Alliansspel P8 P8/9


      11:00
    • 10:00

      Träning PF6


      11:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Bunkeflo FF gul (hemma) P11/12


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan


      11:00
    • 11:00

      Sammandrag P7


      13:00
    • 11:00

      Svalövs BK 1 (borta) P10


      13:00
    • 11:30

      Brunnby FF (hemma) P10


      13:30
    • 18:00

      Spanska Akademin FF (borta) Juniorlag


      20:00
  • 30Mån
    v.18
    • 17:30

      Träning P8/9


      18:45