Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Häljarps IF

Följ

Häljarps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Häljarps IF
Välj lag

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 18:30

      Örtofta IS (borta) Herrar


      20:30
  • 2Lör
    • Heldag

      Klubbstugan: Nisse och Tinni Häljarps IF

    • 10:00

      Höganäs BK röd (borta) P12


      12:00
    • 10:00

      IK Wormo (borta) P7/8


      12:00
    • 12:00

      Asmundtorps IF/Billeberga GIF (hemma) Juniorlag


      14:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Fortuna FF vit (hemma) P10


      12:00
    • 10:00

      Harrie FF (borta) P9


      11:00
    • 10:00

      Träning PF4


      11:00
    • 11:00

      IK Wormo 2 (hemma) P11


      13:00
    • 11:00

      Marieholms IS (borta) P12


      13:00
    • 11:00

      Stattena IF 2 (borta) Herrar


      13:00
    • 12:00

      Gantofta IF (hemma) P9


      13:00
  • 4Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P7/8


      18:30
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 5Tis
    • 17:15

      Träning P10


      18:30
    • 17:30

      Träning P9


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 6Ons
    • 17:30

      Träning P7/8


      18:30
    • 18:30

      Billeberga GIF (borta) Herrar


      20:30
  • 7Tor
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P9


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 8Fre
    • 18:00

      Mörarps IF (borta) P11


      20:00
  • 9Lör
    • 10:30

      Kågeröds BOIF (borta) P7/8


      13:00
    • 13:00

      Billeberga GIF (hemma) Herrar


      15:00
    • 14:00

      Furulunds IK (borta) Juniorlag


      16:00
  • 10Sön
    • 09:00

      Hittarps IK Röd (borta) P9


      10:00
    • 10:00

      Träning PF4


      11:00
    • 10:00

      Svalövs BK (hemma) P9


      11:00
    • 11:00

      Fortuna FF röd (hemma) P12


      13:00
    • 12:00

      Högaborgs BK (hemma) P12


      14:00
    • 12:15

      Eskilsminne IF 1 (borta) P10


      14:15
  • 11Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P7/8


      18:30
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Billeberga GIF (hemma) Herrar


      21:00
  • 12Tis
    • 17:15

      Träning P10


      18:30
    • 17:30

      Träning P9


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
    • 18:30

      Föräldramöte P10 Häljarps IF


      22:00
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning P7/8


      18:30
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P9


      19:00
      Häljarps IP, A-plan
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      Svalövs BK (hemma) P7/8


      13:00
    • 10:00

      Eslövs BK (borta) P9


      11:00
    • 11:30

      Strövelstorps GIF 2 (borta) P12


      13:30
    • 12:00

      Stehags AIF 2 (hemma) Juniorlag


      14:00
    • 14:00

      Sösdala IF (borta) Herrar


      16:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Träning PF4


      11:00
    • 10:00

      Svalövs BK (hemma) P10


      12:00
    • 11:00

      Brunnby FF (borta) P9


      12:00
    • 11:00

      Furulunds IK gul (borta) P11


      13:00
    • 13:00

      Helsingborgs Östra IF (borta) P12


      15:00
  • 18Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P7/8


      18:30
    • 19:00

      Klubbstugan: Styrelsen Häljarps IF


      21:00
    • 19:30

      Borstahusens BK (borta) Herrar


      21:30
  • 19Tis
    • 17:15

      Träning P10


      18:30
    • 17:30

      Träning P9


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
    • 19:00

      Klubbstugan: Styrelsen Häljarps IF


      21:00
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning P7/8


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrar


      19:30
    • 18:30

      Kullavägens BK blå (hemma) P12


      20:30
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning P9


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 22Fre
    • 18:30

      Helsingborgs IF 1 (borta) P10


      20:30
  • 23Lör
    • 10:30

      Borstahusens BK (borta) P7/8


      13:00
    • 13:00

      Huaröds IF (hemma) Herrar


      15:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Råå IF (hemma) P9


      11:00
    • 10:00

      Träning PF4


      11:00
    • 11:00

      Trollenäs IF vit (hemma) P11


      13:00
    • 12:00

      Eskilsminne IF 2 (hemma) P12


      14:00
    • 14:00

      Hittarps IK (hemma) P9


      15:00
  • 25Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P7/8


      18:30
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrar


      19:30
    • 19:00

      Billesholms GIF (hemma) Herrar


      21:00
  • 26Tis
    • 17:15

      Träning P10


      18:30
    • 17:30

      Träning P9


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:30

      Klubbstugan: P10 Häljarps IF


      20:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning P7/8


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrar


      19:30
    • 18:00

      Glumslövs FF (hemma) P12


      20:00
  • 28Tor
    • 17:30

      Träning P9


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 10:00

      Höganäs BK (borta) P9


      11:00
    • 10:00

      Svalövs BK (borta) P7/8


      12:00
    • 11:00

      IK Wormo (borta) P9


      12:00
    • 11:00

      Borstahusens BK röd (borta) P11


      13:00
    • 12:00

      Uppåkra IF (hemma) Juniorlag


      14:00
    • 15:00

      Svalövs BK (borta) Herrar


      17:00