Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Häljarps IF

Följ

Häljarps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Häljarps IF
Välj lag

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 18:30

      Örtofta IS (borta) Herrar


      20:30
  • 2Lör
    • Heldag

      Klubbstugan: Nisse och Tinni Häljarps IF

    • 10:00

      Höganäs BK röd (borta) P13


      12:00
    • 10:00

      IK Wormo (borta) PF8/9


      12:00
    • 12:00

      Asmundtorps IF/Billeberga GIF (hemma) Juniorlag


      14:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Träning Fotbollsskolan


      10:00
    • 10:00

      Fortuna FF vit (hemma) P11


      12:00
    • 10:00

      Harrie FF (borta) P10


      11:00
    • 11:00

      Marieholms IS (borta) P13


      13:00
    • 11:00

      Stattena IF 2 (borta) Herrar


      13:00
    • 12:00

      Gantofta IF (hemma) P10


      13:00
  • 4Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning PF8/9


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 5Tis
    • 17:15

      Träning P10


      18:30
    • 17:15

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 6Ons
    • 17:30

      Träning PF8/9


      18:30
    • 18:30

      Billeberga GIF (borta) Herrar


      20:30
  • 7Tor
    • 17:15

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      18:45
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 8Fre
    • 18:00

      Mörarps IF (borta) P12


      20:00
  • 9Lör
    • 10:30

      Kågeröds BOIF (borta) PF8/9


      13:00
    • 13:00

      Häljarps IF (borta) Herrar


      15:00
    • 14:00

      Furulunds IK (borta) Juniorlag


      16:00
  • 10Sön
    • 09:00

      Hittarps IK Röd (borta) P10


      10:00
    • 09:00

      Träning Fotbollsskolan


      10:00
    • 10:00

      Svalövs BK (hemma) P10


      11:00
    • 11:00

      Fortuna FF röd (hemma) P13


      13:00
    • 12:00

      Högaborgs BK (hemma) P13


      14:00
    • 12:15

      Eskilsminne IF 1 (borta) P11


      14:15
  • 11Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning PF8/9


      18:30
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 19:00

      Häljarps IF (borta) Herrar


      21:00
  • 12Tis
    • 17:15

      Träning P10


      18:30
    • 17:15

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte P10 Häljarps IF


      22:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:15

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      18:45
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
      Häljarps IP
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      Svalövs BK (hemma) PF8/9


      13:00
    • 10:00

      Eslövs BK (borta) P10


      11:00
    • 11:30

      Strövelstorps GIF 2 (borta) P13


      13:30
    • 12:00

      Stehags AIF 2 (hemma) Juniorlag


      14:00
    • 14:00

      Sösdala IF (borta) Herrar


      16:00
  • 17Sön
    • 09:00

      Träning Fotbollsskolan


      10:00
    • 10:00

      Svalövs BK (hemma) P11


      12:00
    • 11:00

      Brunnby FF (borta) P10


      12:00
    • 11:00

      Furulunds IK gul (borta) P12


      13:00
    • 13:00

      Helsingborgs Östra IF (borta) P13


      15:00
  • 18Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning PF8/9


      18:30
    • 19:00

      Klubbstugan: Styrelsen Häljarps IF


      21:00
    • 19:30

      Borstahusens BK (borta) Herrar


      21:30
  • 19Tis
    • 17:15

      Träning P10


      18:30
    • 17:15

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
    • 19:00

      Klubbstugan: Styrelsen Häljarps IF


      21:00
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning PF8/9


      18:30
    • 18:30

      Kullavägens BK blå (hemma) P13


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 21Tor
    • 17:15

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      18:45
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 22Fre
    • 18:30

      Helsingborgs IF 1 (borta) P11


      20:30
  • 23Lör
    • 10:30

      Borstahusens BK (borta) PF8/9


      13:00
    • 13:00

      Häljarps IF (borta) Herrar


      15:00
  • 24Sön
    • 09:00

      Träning Fotbollsskolan


      10:00
    • 10:00

      Råå IF (hemma) P10


      11:00
    • 11:00

      Trollenäs IF vit (hemma) P12


      13:00
    • 12:00

      Eskilsminne IF 2 (hemma) P13


      14:00
    • 14:00

      Hittarps IK (hemma) P10


      15:00
  • 25Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning PF8/9


      18:30
    • 19:00

      Häljarps IF (borta) Herrar


      21:00
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning PF8/9


      18:30
    • 18:00

      Glumslövs FF (hemma) P13


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 28Tor
    • 17:15

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      18:45
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 10:00

      Höganäs BK (borta) P10


      11:00
    • 10:00

      Svalövs BK (borta) PF8/9


      12:00
    • 11:00

      Borstahusens BK röd (borta) P12


      13:00
    • 12:00

      Uppåkra IF (hemma) Juniorlag


      14:00
    • 13:00

      IK Wormo (borta) P10


      14:00
    • 15:00

      Svalövs BK (borta) Herrar


      17:00