Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hagby IK

Följ

Hagby IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hagby IK
Välj lag

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
  • 2Lör
    • 08:45

      Träning P-03/04


      12:00
    • 11:05

      Träning F-06-08


      12:25
    • 13:00

      Alsike IF P08 Gul (hemma) P-08


      15:00
  • 3Sön
    • 11:00

      Gamla Upsala SK (borta) F09/10


      13:00
    • 13:00

      Danmarks IF P08 Röd (hemma) P-08


      15:00
    • 13:30

      Träningsmatch vs Håbo P-03/04


      15:30
    • 16:00

      Åsunda IF F08 (borta) F-06-08


      18:00
  • 4Mån
    v.19
    • 18:00

      Träning P-08


      19:45
    • 18:00

      Träning P 11/12


      19:15
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 18:00

      Träning P 11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:45
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 18:30

      Match P12 Gul P-08


      20:00
    • 18:30

      Bälinge IF P08 (borta) P-08


      20:30
  • 9Lör
    • 13:15

      Poolspel p11 P 11/12


      15:00
    • 14:30

      Fanna BK P03 (borta) P-03/04


      16:30
    • 16:00

      Håbo FF Röd (borta) P-08


      18:00
  • 10Sön
    • 11:00

      Vaksala SK (hemma) F09/10


      13:00
    • 14:00

      FC Arlanda P10 (hemma) P-10


      15:15
    • 16:00

      Fjärdhundra SK F08 (hemma) F-06-08


      18:00
    • 16:00

      Träningsmatch mot Vaksala F-11/12


      18:00
  • 11Mån
    v.20
    • 18:00

      Träning P 11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:45
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 18:00

      Träning P 11/12


      19:15
    • 18:00

      Örsundsbro IF P08 (hemma) P-08


      20:00
    • 18:15

      Vaksala SK F07 (hemma) F-06-08


      19:50
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 15:00

      Upsala IF P08 vit 1 (borta) P-08


      17:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Märsta IK (hemma) P-03/04


      02:00
    • 10:00

      Sunnersta AIF (borta) F-06-08


      12:00
    • 11:45

      Danmarks IF (borta) F09/10


      13:45
    • 13:00

      FC Arlanda U12 Grön (hemma) P-08


      15:00
    • 13:00

      Fanna BK F08 (borta) F-06-08


      15:00
    • 14:00

      Matchspel p12 Hagby - Sunnersta x2 P 11/12


      16:00
    • 17:00

      Gränby FK (hemma) P-10


      18:15
  • 18Mån
    v.21
    • 18:00

      Träning P-08


      19:45
    • 18:00

      Träning P 11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P 11/12


      19:00
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:30

      P11 - Poolspel (borta) P 11/12


      14:00
      Bälinge
      Samlingsinformation: Samling kl 9:30 Shell Kvarnbo.
      Samlingstid: 09:30
      Anteckning: Poolspel i Bälinge.

      Spelschemat är enl nedan,
      Grupp 1
      Kl 10 Bälinge 1-Gusk
      Kl 10:35 Hagby 1- Gusk
      Kl 11:15 Bälinge 1- Hagby 1

      Grupp 2
      Kl 11:55 VP-Hagby 2
      Kl 12:35 Bälinge 2-Hagby 2
      Kl 13:15 Bälinge 2–VP
      Matchtid 2*15

      Samling Shell Kvarnbo kl 9:30. Vill man åka direkt över skogen är det ok, men meddela så att vi vet vilka vi skall vänta in vid Shell.

      Hör av er om ni behöver samåkning.

      Tänk på riktlinjer kring Covid19 och att vi försöker vara så få som möjligt som åker med på matchen.
    • 13:00

      Enköpings SK UK P08 Grön (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      IK Fyris (borta) F09/10


      16:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Knarrbacken FC Blå (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Films SK - IFK D/Ö (hemma) P-10


      11:30
    • 11:00

      Heby/Morgongåva AIF (hemma) P-03/04


      13:00
    • 15:00

      Sunnersta AIF (hemma) F-06-08


      16:30
    • 16:00

      Håbo FF Röd (hemma) F-06-08


      18:00
    • 16:00

      Träningsmatch på Hagby IP mot Vreta F-11/12


      18:00
  • 25Mån
    v.22
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P 11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:45
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 10:00

      Vaksala SK Vit 2 (borta) P-10


      11:30
    • 13:00

      Sunnersta AIF svart (hemma) P-08


      15:00
  • 31Sön
    • 10:00

      Enköpings SK UK F08 Grön (borta) F-06-08


      12:00
    • 11:00

      Fanna BK P04 (hemma) P-03/04


      13:00
    • 14:00

      Match P12, Hagby - UNIK (hemma) P 11/12


      16:00