Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hagby IK

Följ

Hagby IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hagby IK
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 09:30

      Träningsmatch mot VP P-10


      12:40
    • 10:00

      Poolspel Håbo F09/10


      15:00
    • 11:30

      IFK Mariehamn (hemma) P-03/04


      13:30
    • 14:00

      Örsundsbro IF F08 (borta) F-06-08


      16:00
  • 2Mån
    v.36
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning P-03/04


      19:30
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 09:30

      Träningsmatch GUSK 7/9 2019 P-10


      11:30
    • 10:00

      Poolspel F09/10


      15:00
    • 10:00

      Håbo FF Röd (hemma) F-06-08


      12:00
    • 13:00

      Seriematch P-07


      14:00
    • 13:00

      Seriematch P08 P-08


      14:30
  • 8Sön
    • 10:00

      SK Iron Vit (hemma) F-06-08


      12:00
    • 11:00

      Gamla Upsala SK P03 (hemma) P-03/04


      13:00
    • 12:00

      Gränby FK (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Seriematch P08/07 P-08


      14:00
  • 9Mån
    v.37
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning P-03/04


      19:30
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Fjärdhundra SK P13 (borta) P-06


      20:00
    • 18:15

      Seriematch P08/07 P-07


      19:30
    • 18:15

      Seriematch P07/08 P-08


      19:30
  • 11Ons
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
      Hagby IP
      Anteckning: Fotbollsträning på Hagby IP.
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 12Tor
    • 17:30

      Träning P-03/04


      19:30
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 10:00

      Träningsmatch mot VP F-11/12


      12:00
    • 12:00

      Vaksala SK Svart (borta) F-06-08


      14:00
    • 15:30

      Knivsta IK Svart (borta) P-06


      17:30
  • 15Sön
    • 15:00

      Åsunda IF F08 (borta) F-06-08


      17:00
    • 16:30

      Håbo FF P06 1 (borta) P-06


      18:30
    • 17:00

      Danmarks IF U17 Vit (borta) P-03/04


      19:00
  • 16Mån
    v.38
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning P-03/04


      19:30
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch F09/10


      19:00
  • 18Ons
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 19Tor
    • 17:30

      Träning P-03/04


      19:30
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:30

      Unik FK P07 röd (borta) P-07


      11:30
    • 09:30

      Seriematch P08/07 P-08


      11:30
    • 10:00

      Enköpings SK UK Grön (hemma) F-06-08


      12:00
    • 10:00

      Sigtuna IF FK U13 (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Poolspel Sunnersta F09/10


      13:00
    • 12:00

      Match mot Vreta P-11


      13:00
    • 14:00

      Sunnersta AIF (hemma) F-06-08


      15:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Bälinge IF F07 Svart (hemma) F-06-08


      12:00
    • 11:00

      Funbo IF P02 U17 (hemma) P-03/04


      13:00
    • 14:00

      Fanna BK P08 Vit (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Nordia/Örsundsbro IF (hemma) P-06


      17:00
    • 17:00

      Bollis IK Uppsala. F-06-08


      19:00
  • 23Mån
    v.39
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning P-03/04


      19:30
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch mot Storvreta F09/10


      19:00
  • 25Ons
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
    • 19:00

      50/50 Lotter F-06-08


      20:45
  • 26Tor
    • 17:30

      Träning P-03/04


      19:30
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Föräldrarmatch F09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:00

      Knatteligan UNIK P-10


      15:00
    • 10:00

      Seriematch P08/07 P-08


      12:00
    • 10:00

      Vaksala SK Svart 1 (hemma) P-07


      12:00
    • 12:00

      Danmarks IF F07 Röd (borta) F-06-08


      14:00
    • 12:00

      Enköpings SK UK Gul (borta) F-06-08


      14:00
    • 13:00

      Tobo-Örbyhus/IK Rex P17 (borta) P-03/04


      15:00
    • 16:00

      Vaksala SK Gul 1 (borta) P-06


      18:00
  • 29Sön
    • 11:00

      BKV Norrtälje P06 Blå (borta) P-06


      13:00
  • 30Mån
    v.40
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30