Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hagby IK

Följ

Hagby IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hagby IK
Välj lag

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 17:30

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      OBLIGATORISKT MÖTE: Inför poolspel, kioskvecka och avslutning F-11/12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 8Tor
    • 17:30

      Träning P-03/04


      19:30
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:25

      Poolspel F-11/12


      11:00
    • 13:00

      Sunnersta AIF Grön (hemma) P-08


      15:00
  • 11Sön
    • 10:00

      Fjärdhundra SK F11 (hemma) F-06-08


      12:00
    • 15:00

      Seriematch P08/07 P-08


      17:00
    • 15:00

      Danmarks IF P07 Vit (hemma) P-07


      17:00
    • 16:30

      Alsike IF P06 Gul (borta) P-06


      18:30
  • 12Mån
    v.33
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
      Hagby IP
      Anteckning: Fotbollsträning på Hagby IP.
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
    • 19:00

      Enköpings SK FK P06 Gul (borta) P-06


      21:00
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning P-03/04


      19:30
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:00

      Rosersbergs IK Blå (hemma) P-06


      12:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Höstavspark P-07


      15:00
    • 09:00

      Höstavspark P-08


      15:00
    • 09:30

      Rosersbergs IK Blå (borta) F-06-08


      11:30
    • 10:00

      Hemma-Poolspel F-11/12


      14:00
    • 11:00

      Rasbo IK P03 (hemma) P-03/04


      13:00
    • 15:00

      50/50 Lotter F-06-08


      16:45
  • 19Mån
    v.34
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:15

      F08 match mot Fanna F-06-08


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:30

      Föräldramöte P-11


      20:00
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning P-03/04


      19:30
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:30

      Heby AIF F07 (borta) F-06-08


      20:30
  • 21Ons
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:15
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 22Tor
    • 17:30

      Träning P-03/04


      19:30
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
  • 23Fre
  • 24Lör
    • Heldag

      SAIF cupen F08 F-06-08

    • 10:00

      Unik FK P06 (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Enköpings SK UK P08 Gul (borta) P-08


      12:00
    • 16:00

      50/50 Lotter F-06-08


      17:45
    • 17:00

      Fanna BK P06 Svart (borta) P-06


      19:00
  • 25Sön
    • 08:25

      Knatteligan Bälinge P-10


      15:00
    • 09:00

      SAIF-cupen P-08


      14:00
    • 10:00

      Fanna BK F07 (hemma) F-06-08


      12:00
    • 10:00

      Poolspel Sigtuna F09/10


      16:00
    • 10:15

      IFK Uppsala (borta) P-06


      12:15
    • 12:00

      Vaksala SK Gul (hemma) F-06-08


      14:00
    • 14:00

      Fanna BK P04 Vit (borta) P-03/04


      16:00
  • 26Mån
    v.35
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:30

      Morgongåva SK (hemma) P-08


      20:30
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning P-03/04


      19:30
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Seriematch P08/07 P-08


      19:30
    • 18:00

      IK Sirius FK P07S:2 (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 13:00

      Heby AIF P08 (hemma) P-08


      15:00