Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hagby IK

Följ

Hagby IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hagby IK
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      Poolspel F09/10


      15:00
    • 10:00

      Åsunda IF F08 (hemma) F-06-08


      12:00
    • 13:00

      Knivsta IK Svart (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Håbo FF 1 (hemma) P-08


      15:00
    • 16:00

      50/50 Lotter F-06-08


      17:45
  • 2Sön
    • 10:00

      Vaksala SK Svart (hemma) F-06-08


      12:00
    • 11:00

      Danmarks IF U17 Vit (hemma) P-03/04


      13:00
    • 14:00

      Håbo FF P06 1 (hemma) P-06


      16:00
    • 14:30

      Bälinge IF P07 Svart (borta) P-07


      16:30
    • 14:30

      Seriematch 07 P-08


      16:00
  • 3Mån
    v.23
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 4Tis
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
  • 5Ons
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
    • 19:00

      Bälinge IF F07 Svart (borta) F-06-08


      21:00
  • 6Tor
    • 14:00

      Nordia/Örsundsbro IF (borta) P-06


      16:00
    • 16:00

      Enköpings SK UK Grön (borta) F-06-08


      18:00
    • 17:00

      Funbo IF P02 U17 (borta) P-03/04


      19:00
    • 18:00

      Unik FK P07 röd (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Seriematch 07 P-08


      19:30
  • 7Fre
    • 11:15

      UNT-cupen P-08


      00:00
  • 8Lör
    • 00:00

      UNT-cupen P-08


      13:00
    • 07:30

      UNT-cupen F-11/12


      00:00
    • 10:00

      BKV Norrtälje P06 Blå (hemma) P-06


      12:00
  • 9Sön
    • 00:00

      UNT-cupen F-11/12


      12:00
    • 10:00

      Danmarks IF F07 Röd (hemma) F-06-08


      12:00
    • 10:00

      Sigtuna IF FK U13 (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Tobo-Örbyhus/IK Rex P17 (hemma) P-03/04


      13:00
  • 10Mån
    v.24
    • 18:00

      Vaksala SK Gul 1 (hemma) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
  • 11Tis
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:30

      Vaksala SK Svart 1 (borta) P-07


      20:30
    • 18:30

      Seriematch 07 P-08


      20:30
  • 12Ons
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
      Hagby IP
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 13Tor
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • Heldag

      Sommar Cup F-06-08

    • Heldag

      Pilsbocupen F09/10

    • 08:00

      IK Sirius (borta) F09/10


      09:00
    • 10:00

      Poolspel F-11/12


      15:00
    • 11:20

      GUSK (borta) F09/10


      11:55
    • 11:30

      Seriematch P11 röd serie P-08


      13:00
    • 13:00

      FC Arlanda Vit (hemma) P-06


      15:00
    • 13:15

      Bälinge IF (hemma) F09/10


      14:15
  • 16Sön
    • 00:00

      Sommar Cup F-06-08


      21:00
    • Heldag

      Pilsbocupen F09/10

    • 09:35

      Knatteligan poolspel P10 P-10


      15:00
    • 09:45

      Seriematch P07 P-08


      11:30
    • 09:45

      Storvreta IK P07svart (borta) P-07


      11:45
  • 17Mån
    v.25
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Lagaktivitet P-07


      19:30
    • 18:00

      Lagaktivitet P-08


      19:30
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:30

      Enköpings SK UK F07 röd (hemma) F-06-08


      20:30
  • 20Tor
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:30

      Heby/Morgongåva SK (hemma) P-06


      20:30
  • 27Tor
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 08:00

      Valloncupen P-08


      17:00
    • 10:00

      Åsunda IF (hemma) F09/10


      16:00
    • 10:00

      Södra Trögds IK (hemma) F09/10


      11:00
    • 11:00

      Sigtuna IF Fotboll (borta) F09/10


      12:00
    • 13:00

      Sunnersta AIF (hemma) F09/10


      14:00
  • 30Sön