Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hagby IK

Följ

Hagby IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hagby IK
Välj lag

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 11:00

      Fanna BK F-08/09 (hemma) F-06-08


      13:00
    • 11:00

      Fjärdhundra SK P11 (hemma) P-08


      12:30
    • 11:30

      FC Arlanda Vit (borta) P-06


      13:30
    • 15:30

      Enköpings SK FK P06 Gul (hemma) P-06


      17:30
    • 15:30

      Storvreta IK P07svart (hemma) P-07


      17:30
    • 15:30

      Seriematch 07 P-08


      17:00
    • 16:00

      Upsala IF U16 (borta) P-03/04


      18:00
    • 16:30

      Enköpings SK UK F07 röd (borta) F-06-08


      18:30
  • 2Tor
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:00

      Alsike IF P06 Gul (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Sunnersta AIF Grön (borta) P-08


      12:00
    • 16:00

      Träning F-06-08


      17:45
  • 5Sön
    • 12:00

      Fjärdhundra SK F11 (borta) F-06-08


      14:00
    • 16:00

      Danmarks IF P07 Vit (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      Seriematch 07 P-08


      18:00
  • 6Mån
    v.19
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 7Tis
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 17:50

      Träning/föräldrarmöte F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
  • 8Ons
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:15
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 9Tor
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
  • 10Fre
    • 19:00

      Rosersbergs IK Blå (hemma) F-06-08


      21:00
  • 11Lör
    • 11:30

      Rosersbergs IK Blå (borta) P-06


      13:30
  • 12Sön
    • 11:00

      Rasbo IK P03 (borta) P-03/04


      13:00
    • 14:00

      Fanna BK P06 Svart (hemma) P-06


      16:00
  • 13Mån
    v.20
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
    • 18:30

      Heby AIF F07 (hemma) F-06-08


      20:30
  • 14Tis
    • 17:00

      Fotografering Hagby IK


      20:00
    • 17:00

      Träning P-10


      19:30
    • 17:30

      Fotografering/träning F09/10


      19:00
    • 18:00

      Fotografering P-03/04


      18:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:15

      Fotografering F-11/12


      19:30
    • 18:30

      Morgongåva SK (borta) P-08


      20:00
  • 15Ons
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Fanna BK P08 Vit (hemma) P-08


      20:00
    • 19:00

      50/50 Lotter F-06-08


      20:45
  • 16Tor
    • 16:50

      Fotografering P-06


      18:00
    • 17:00

      Fotografering Hagby IK


      20:00
    • 17:30

      Fotografering F-06-08


      19:30
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
      Hagby IK
      Anteckning: P10 träning. Glöm inte benskydd och vattenflaska.
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:30

      Fotografering P-08


      19:00
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 11:00

      Seriematch 07 P-08


      13:00
    • 11:00

      IK Sirius FK P07S:2 (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Unik FK P06 (borta) P-06


      13:00
    • 12:30

      Vaksala SK Gul (borta) F-06-08


      14:30
  • 19Sön
    • 10:00

      Poolspel F09/10


      14:00
    • 10:00

      IFK Uppsala (hemma) P-06


      12:00
    • 12:00

      Fanna BK F07 (borta) F-06-08


      14:00
    • 13:00

      Enköpings SK UK P08 Gul (hemma) P-08


      14:30
    • 15:00

      50/50 Lotter F-06-08


      16:45
  • 20Mån
    v.21
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 21Tis
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:30

      Fanna BK P04 Vit (hemma) P-03/04


      20:30
  • 22Ons
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:15
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 23Tor
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 08:30

      Knatteligan Poolspel P-10


      14:30
    • 10:00

      Poolspel F-11/12


      14:00
    • 10:00

      Örsundsbro IF F08 (hemma) F-06-08


      12:00
    • 12:00

      Fanna BK P06 Vit (borta) P-06


      14:00
    • 12:30

      Seriematch 07 P-08


      14:00
    • 12:30

      Heby/Morgongåva SK (hemma) P-07


      14:30
  • 26Sön
    • 08:30

      Bälinge fotbollsdag F09/10


      13:00
    • 10:00

      Sunnersta AIF F07 (hemma) F-06-08


      12:00
    • 11:00

      Heby AIF P08 (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      Fjärdhundra SK P13 (hemma) P-06


      15:00
  • 27Mån
    v.22
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:15
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 30Tor
    • 10:00

      SK Iron Vit (borta) F-06-08


      12:00
    • 10:30

      Håbo FF Röd (borta) F-06-08


      12:30
    • 11:00

      Åsunda IF P06 (borta) P-06


      13:00
    • 14:00

      Bollis hos IK Uppsala F-06-08


      15:45
    • 16:00

      Gamla Upsala SK P03 (borta) P-03/04


      18:00
    • 17:50

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Gränby FK (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 31Fre