Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HUS

Följ

HUS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
HUS
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:30

      Hindås cup F-07


      15:30
    • 10:00

      Surte IS FK (borta) P-0607


      11:00
    • 11:30

      IFK Hindås (hemma) P-0607


      12:30
    • 14:30

      Kinna IF (borta) P-0607


      15:30
    • 15:30

      Mölnlycke IF (hemma) P-0607


      16:30
  • 2Sön
    • 11:00

      Rydboholms SK (hemma) P-0607


      13:00
    • 13:00

      Gerdskens BK Gul (borta) P-0607


      15:00
    • 15:50

      IFK Öxnevalla (borta) F-08-09


      17:50
    • 17:00

      Skene/Svansjö/Örby (borta) P-01-04


      19:00
    • 17:00

      Rävlanda AIS (hemma) P-05


      19:00
    • 18:00

      IFK Öxnevalla (9:9) (borta) A-lag Damer


      20:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning P-0607


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
  • 5Ons
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04-06


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) F-07


      21:00
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 15:00

      Kronängs IF (borta) F-07


      17:00
    • 17:00

      Svansjö (borta) F-07


      19:00
    • 17:00

      IFK Örby U (hemma) A-lag Damer


      19:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-0607


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:15
      Hyssna Ekäng
      Anteckning: Hej!
      Då Hyssna och Ubbhult har skolavslutning på torsdag skulle vi ledare vilja veta vilka tjejer som planerar komma till träningen. Blir vi ett gäng så kör vi, annars ställer vi in. Tacksam om ni svarar på kallelsen senast onsdag kl. 10.00.
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-0607


      19:30
  • 14Fre
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 11:00

      Bollebygd/Hestrafors (borta) F-04-06


      13:00
    • 12:00

      Fritsla IF (borta) F-08-09


      14:00
    • 14:30

      IF Elfsborg (borta) P-0607


      16:30
    • 14:30

      Sjömarkens IF (hemma) F-07


      16:30
    • 17:00

      Hestrafors/Bollebygd (hemma) P-01-04


      19:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning P-0607


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Svansjö (hemma) P-0607


      20:30
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 18:00

      Träning P-0607


      19:30
    • 18:00

      Borås GIF (hemma) F-08-09


      20:00
    • 19:00

      Boll kallar P-0607


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 12:00

      Somali FF (hemma) P-01-04


      14:00
    • 16:00

      Sandareds IF (borta) F-07


      18:00
    • 17:00

      Skene IF (hemma) P-0607


      19:00
    • 17:00

      Brämhults IK (hemma) F-04-06


      19:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning P-0607


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 19:20

      Ulricehamns IFK (borta) F-04-06


      21:20
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-0607


      19:30
  • 28Fre
    • 18:00

      Klas Ingessons Minnescup F-04-06


      00:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Klas Ingessons Minnescup F-04-06

    • 11:00

      Rydboholms SK (hemma) F-07


      13:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Klas Ingessons Minnescup F-04-06


      15:00
    • 15:00

      Hestrafors/Bollebygd (hemma) P-0607


      17:00
    • 17:00

      Alingsås IF FF Vit (hemma) P-0607


      19:00