Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HUS

Följ

HUS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
HUS
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 07:30

      Poffencupen i Fristad F-07


      14:30
    • 08:15

      Fristad (hemma) F-05-06


      16:00
    • 11:00

      Toarpsalliansen (hemma) A-lag Damer


      13:00
    • 11:00

      Fotbollens dag HUS


      17:00
    • 11:30

      Kinna IF (borta) F-08-09


      13:30
    • 12:00

      Sexdrega IF (9:9) (hemma) F-03-04


      14:00
    • 12:30

      Fotbollens dag P-07


      16:00
    • 12:30

      Fotbollens dag P-06


      15:30
  • 2Sön
    • 13:30

      Kronängs IF (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Rydboholms SK (borta) P-06


      16:00
    • 15:00

      Grönahögs IK (hemma) F-05-06


      17:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Kinna IF (borta) P-03


      21:00
  • 5Ons
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Mariedals IK (hemma) P-01-02


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 6Tor
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:30

      Alingsås KIK (borta) A-lag Damer


      21:30
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 13:00

      Borås AIK (hemma) F-07


      15:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Borås GoIF (borta) P-07


      11:30
    • 15:00

      Brämhults IK (borta) F-07


      17:00
    • 15:00

      Sätila SK (hemma) F-08-09


      17:00
    • 15:00

      Redvägs FK (hemma) P-04


      17:00
    • 17:00

      Sjömarken/Sandared (hemma) P-03


      19:00
    • 17:00

      Kronängs IF (hemma) F-03-04


      19:00
    • 17:00

      Timmele GoIF (borta) F-05-06


      19:00
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-01-02


      20:00
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-01-02


      20:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 14:00

      Sjömarkens IF (hemma) F-07


      16:00
    • 15:25

      Ulricehamns IFK Blå (borta) F-03-04


      17:25
  • 16Sön
    • 11:00

      Bergdalens IK (hemma) A-lag Damer


      13:00
      Ekåsvallen
      Serie: Flickor, Div 2 Södra
      Resultat och referat
    • 12:00

      Hestrafors/Bollebygd (hemma) P-03


      14:00
    • 13:00

      Ulricehamns IFK (hemma) F-05-06


      15:00
    • 14:30

      Dalsjöfors GoIF (borta) F-07


      16:30
    • 15:00

      Bergdalens IK (borta) P-04


      17:00
    • 17:00

      Skene IF (borta) F-08-09


      19:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
    • 17:45

      Toarpsalliansen Svart G (borta) F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 17:45

      Horreds IF (hemma) P-01-02


      19:45
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      IFK ??rby (borta) F-08-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 18:00

      Läger med P-05 F-05-06


      00:00
  • 22Lör
    • 00:00

      Läger med P-05 F-05-06


      12:00
    • 11:00

      Holmalunds IF (borta) P-03


      13:00
    • 14:30

      Fristads GoIF Vit (hemma) F-07


      16:30
  • 23Sön
    • 12:00

      Borås AIK (borta) P-07


      13:30
    • 13:00

      Horreds IF (hemma) P-06


      15:00
    • 15:00

      Gånghester/Målsryd Svart (borta) F-07


      17:00
    • 16:00

      Byttorps IF (hemma) F-03-04


      18:00
    • 16:00

      Annelunds IF (hemma) P-04


      18:00
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) A-lag Damer


      21:00
  • 24Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
  • 25Tis
    • 18:00

      Sjömarkens IF (hemma) F-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-01-02


      20:00
    • 19:20

      Avslutning F-07


      20:30
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-01-02


      20:00
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 11:00

      Bollebygd/Hestrafors (borta) F-03-04


      13:00
    • 13:30

      Hestrafors/Bollebygd (borta) P-06


      15:30
    • 19:00

      Rydboholms SK (borta) P-01-02


      21:00