Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HUS

Följ

HUS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
HUS
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 07:30

      Poffencupen i Fristad F-07


      14:30
    • 08:15

      Fristad (hemma) F-05-06


      16:00
    • 11:00

      Toarpsalliansen (hemma) F-00-02


      13:00
    • 11:00

      Fotbollens dag HUS


      17:00
    • 11:30

      Kinna IF (borta) F-08-09


      13:30
    • 12:00

      Sexdrega IF (9:9) (hemma) F-03-04


      14:00
    • 12:30

      Fotbollens dag P-06


      15:30
    • 12:30

      Fotbollens dag P-07


      16:00
  • 2Sön
    • 13:30

      Kronängs IF (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Rydboholms SK (borta) P-06


      16:00
    • 15:00

      Grönahögs IK (hemma) F-05-06


      17:00
    • 18:30

      Träning F-00-02


      20:00
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-00-02


      20:00
    • 19:00

      Kinna IF (borta) P-03


      21:00
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Mariedals IK (hemma) P-01-02


      20:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 6Tor
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 19:30

      Alingsås KIK (borta) F-00-02


      21:30
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 13:00

      Borås AIK (hemma) F-07


      15:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Borås GoIF (borta) P-07


      11:30
    • 15:00

      Sätila SK (hemma) F-08-09


      17:00
    • 15:00

      Redvägs FK (hemma) P-04


      17:00
    • 15:00

      Brämhults IK (borta) F-07


      17:00
    • 17:00

      Sjömarken/Sandared (hemma) P-03


      19:00
    • 17:00

      Timmele GoIF (borta) F-05-06


      19:00
    • 17:00

      Kronängs IF (hemma) F-03-04


      19:00
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-01-02


      20:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 17:45

      IFK Örby (hemma) F-00-02


      19:45
    • 18:00

      Träning F-00-02


      20:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Alingsås IF FF (borta) P-04


      21:00
  • 13Tor
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-01-02


      20:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 14:00

      Sjömarkens IF (hemma) F-07


      16:00
      Björkängsvallen 1 Gräs
      Serie: Flickor, Div 7 Borås
      Samlingsinfo: Kl.13.00
      Samlingstid: 08:30
      Anteckning: Hej. Som jag meddelade innan datum och tid är fel i kallelsen. Matchen är söndag 16/9 kl 14.00 i Hällingsjö. Har inte lyckats ändra i laget.se
      Resultat och referat
    • 15:25

      Ulricehamns IFK Blå (borta) F-03-04


      17:25
  • 16Sön
    • 11:00

      Bergdalens IK (hemma) F-00-02


      13:00
    • 12:00

      Hestrafors/Bollebygd (hemma) P-03


      14:00
    • 13:00

      Ulricehamns IFK (hemma) F-05-06


      15:00
    • 14:30

      Dalsjöfors GoIF (borta) F-07


      16:30
    • 15:00

      Bergdalens IK (borta) P-04


      17:00
    • 17:00

      Skene IF (borta) F-08-09


      19:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
    • 17:45

      Toarpsalliansen Svart G (borta) F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 17:45

      Horreds IF (hemma) P-01-02


      19:45
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:00

      IFK Örby (borta) F-08-09


      20:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 20Tor
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-01-02


      20:00
    • 18:30

      Träning F-00-02


      20:00
  • 21Fre
    • 18:00

      Läger med P-05 F-05-06


      00:00
  • 22Lör
    • 00:00

      Läger med P-05 F-05-06


      12:00
    • 11:00

      Holmalunds IF (borta) P-03


      13:00
    • 14:30

      Fristads GoIF Vit (hemma) F-07


      16:30
  • 23Sön
    • 12:00

      Borås AIK (borta) P-07


      13:30
    • 13:00

      Horreds IF (hemma) P-06


      15:00
    • 15:00

      Gånghester/Målsryd Svart (borta) F-07


      17:00
    • 16:00

      Byttorps IF (hemma) F-03-04


      18:00
    • 16:00

      Annelunds IF (hemma) P-04


      18:00
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) F-00-02


      21:00
  • 24Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
  • 25Tis
    • 18:00

      Sjömarkens IF (hemma) F-07


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-01-02


      20:00
    • 19:20

      Avslutning F-07


      20:30
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-01-02


      20:00
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 13:30

      Hestrafors/Bollebygd (borta) P-06


      15:30
    • 16:00

      Bollebygd/Hestrafors (borta) F-03-04


      18:00
    • 19:00

      Rydboholms SK (borta) P-01-02


      21:00