Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HUS

Följ

HUS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
HUS
Välj lag

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
    • 18:00

      Borås AIK (hemma) P-07


      19:00
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 10Fre
  • 11Lör
  • 12Sön
    • Heldag

      Läger A-lag Damer

    • 00:00

      Träningsläger P-01-02


      13:00
    • 15:00

      Byttorps IF (borta) F-05-06


      17:00
    • 17:00

      Brämhults IK (borta) F-07


      19:00
    • 17:00

      Skene/Svansjö (borta) P-03


      19:00
  • 13Mån
    v.33
  • 14Tis
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Svansjö (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Fotbollens dag HUS


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Alingsås KIK Blå (hemma) F-03-04


      21:00
    • 19:00

      Nittorps IK (hemma) A-lag Damer


      21:00
  • 16Tor
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 17Fre
    • 17:30

      Träning F-05-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:00
    • 19:00

      Ulricehamns IFK (borta) P-04


      21:00
  • 18Lör
    • 08:00

      Läger F-05-06


      00:00
    • 09:00

      Västra Mark (borta) F-08-09


      11:00
    • 12:00

      GSK/MIF (borta) P-07


      16:15
    • 13:40

      Svenljunga (hemma) P-07


      14:40
    • 14:30

      Västra Mark/Öxnevalla (borta) F-03-04


      16:30
    • 14:40

      Dalsjöfors (hemma) P-07


      15:40
    • 16:00

      SAIF (hemma) P-07


      17:00
  • 19Sön
    • 00:00

      Läger F-05-06


      19:00
    • 12:00

      Rydboholms SK (borta) F-07


      14:00
    • 15:00

      Mariedals IK (hemma) P-04


      17:00
    • 15:00

      Sparsörs AIK (borta) P-07


      16:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      20:00
  • 20Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      IFK Örby (hemma) F-05-06


      20:30
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      Gånghester/Målsryd Svart (hemma) F-07


      12:00
    • 11:00

      Södra Ving/Timmele (borta) A-lag Damer


      13:00
    • 13:00

      Övernattning i Ubbhult P-07


      00:00
  • 26Sön
    • 00:00

      Övernattning i Ubbhult P-07


      10:00
    • 12:00

      Rävlanda AIS (hemma) P-06


      14:00
    • 15:00

      Brämhults IK (borta) F-05-06


      17:00
    • 15:00

      Svansjö (hemma) F-08-09


      17:00
    • 17:00

      Kronängs IF (borta) F-07


      19:00
    • 18:00

      Mariedals IK Blå (borta) P-07


      19:30
    • 18:00

      Horreds IF (borta) P-01-02


      20:00
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-01-02


      20:00
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Fristad/Sparsör/Borgstena Svart (hemma) P-03


      20:30
  • 30Tor
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Hus FF Svart (hemma) F-07


      20:15
    • 19:15

      Borås AIK (borta) P-01-02


      21:15
  • 31Fre