Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HUS

Följ

HUS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
HUS
Välj lag

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
    • 18:00

      Borås AIK (hemma) P-07


      19:00
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-00-02


      20:30
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 10Fre
  • 11Lör
  • 12Sön
    • Heldag

      Läger F-00-02

    • 00:00

      Träningsläger P-01-02


      13:00
    • 15:00

      Byttorps IF (borta) F-05-06


      17:00
      Byttorps IP A
      Serie: Flickor, Div 5 Svenl
      Samlingsinfo: På plats. Byttorps IP A
      Samlingstid: 14:00
      Resultat och referat
    • 17:00

      Brämhults IK (borta) F-07


      19:00
    • 17:00

      Skene/Svansjö (borta) P-03


      19:00
  • 13Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Mariedals IK (borta) F-00-02


      21:00
  • 14Tis
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Svansjö (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning F-00-02


      20:00
    • 18:30

      Träning P-01-02


      20:00
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Fotbollens dag HUS


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Alingsås KIK Blå (hemma) F-03-04


      21:00
    • 19:00

      Nittorps IK (hemma) F-00-02


      21:00
  • 16Tor
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-01-02


      20:00
  • 17Fre
    • 17:30

      Träning F-05-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:00
    • 19:00

      Ulricehamns IFK (borta) P-04


      21:00
  • 18Lör
    • 08:00

      Läger F-05-06


      00:00
    • 09:00

      Västra Mark (borta) F-08-09


      11:00
    • 10:30

      Sjömarkens IF (hemma) F-07


      12:30
    • 12:00

      GSK/MIF (borta) P-07


      16:15
    • 13:40

      Svenljunga (hemma) P-07


      14:40
    • 14:30

      Västra Mark/Öxnevalla (borta) F-03-04


      16:30
    • 14:40

      Dalsjöfors (hemma) P-07


      15:40
    • 16:00

      SAIF (hemma) P-07


      17:00
  • 19Sön
    • 00:00

      Läger F-05-06


      19:00
    • 12:00

      Rydboholms SK (borta) F-07


      14:00
    • 15:00

      Sparsörs AIK (borta) P-07


      16:30
    • 15:00

      Mariedals IK (hemma) P-04


      17:00
    • 18:00

      Träning F-00-02


      20:00
  • 20Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      IFK Örby (hemma) F-05-06


      20:30
  • 21Tis
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-00-02


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-01-02


      20:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-00-02


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Rävlanda AIS (hemma) P-01-02


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 23Tor
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-01-02


      20:00
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      Gånghester/Målsryd Svart (hemma) F-07


      12:00
    • 11:00

      Södra Ving/Timmele (borta) F-00-02


      13:00
    • 12:00

      Övernattning i Ubbhult P-07


      23:00
  • 26Sön
    • 12:00

      Rävlanda AIS (hemma) P-06


      14:00
    • 15:00

      Brämhults IK (borta) F-05-06


      17:00
    • 15:00

      Svansjö (hemma) F-08-09


      17:00
    • 17:00

      Kronängs IF (borta) F-07


      19:00
    • 17:00

      Sexdrega IF (9:9) (hemma) F-03-04


      19:00
    • 18:00

      Mariedals IK Blå (borta) P-07


      19:30
    • 18:00

      Horreds IF (borta) P-01-02


      20:00
  • 27Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-00-02


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Norrby IF (hemma) P-03


      20:30
  • 28Tis
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-01-02


      20:00
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Träning F-00-02


      20:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Fristad/Sparsör/Borgstena Svart (hemma) P-03


      20:30
  • 30Tor
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      IFK Örby (hemma) F-00-02


      20:15
    • 19:15

      Borås AIK (borta) P-01-02


      21:15
  • 31Fre