Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HUS

Följ

HUS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
HUS
Välj lag

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
    • 18:00

      Borås AIK (hemma) P-07


      19:00
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-00-02


      20:30
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 10Fre
  • 11Lör
  • 12Sön
    • Heldag

      Läger F-00-02

    • 00:00

      Träningsläger P-01-02


      13:00
    • 15:00

      Byttorps IF (borta) F-05-06


      17:00
    • 17:00

      Brämhults IK (borta) F-07


      19:00
      Brämhults IP C
      Serie: Flickor, Div 7 Borås
      Anteckning: Samling
      Lygnevi Sätila 15.30
      Hejco Hyssna 15.40
      Brämhult 16.15
      Meddela Mattias 073 655 06 11 om ni kör direkt.
      Resultat och referat
    • 17:00

      Skene/Svansjö (borta) P-03


      19:00
  • 13Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Mariedals IK (borta) F-00-02


      21:00
  • 14Tis
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Svansjö (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning F-00-02


      20:00
    • 18:30

      Träning P-01-02


      20:00
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Alingsås KIK Blå (hemma) F-03-04


      21:00
    • 19:00

      Nittorps IK (hemma) F-00-02


      21:00
  • 16Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-01-02


      20:00
  • 17Fre
    • 17:30

      Träning F-05-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:00
    • 19:00

      Ulricehamns IFK (borta) P-04


      21:00
  • 18Lör
    • 08:00

      Läger F-05-06


      00:00
    • 09:00

      Västra Mark (borta) F-08-09


      11:00
    • 10:30

      Sjömarkens IF (hemma) F-07


      12:30
    • 12:00

      GSK/MIF (borta) P-07


      16:15
    • 13:40

      Svenljunga (hemma) P-07


      14:40
    • 14:40

      Dalsjöfors (hemma) P-07


      15:40
    • 16:00

      SAIF (hemma) P-07


      17:00
  • 19Sön
    • 00:00

      Läger F-05-06


      19:00
    • 12:00

      Rydboholms SK (borta) F-07


      14:00
    • 15:00

      Mariedals IK (hemma) P-04


      17:00
    • 15:00

      Sparsörs AIK (borta) P-07


      16:30
    • 17:00

      Sjömarken/Sandared (hemma) P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-00-02


      20:00
  • 20Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      IFK Örby (hemma) F-05-06


      20:30
  • 21Tis
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-00-02


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-01-02


      20:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-00-02


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Rävlanda AIS (hemma) P-01-02


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-01-02


      20:00
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      Gånghester/Målsryd Svart (hemma) F-07


      12:00
    • 11:00

      Södra Ving/Timmele (borta) F-00-02


      13:00
    • 12:00

      Övernattning i Ubbhult P-07


      23:00
  • 26Sön
    • 12:00

      Rävlanda AIS (hemma) P-06


      14:00
    • 15:00

      Brämhults IK (borta) F-05-06


      17:00
    • 15:00

      Svansjö (hemma) F-08-09


      17:00
    • 17:00

      Kronängs IF (borta) F-07


      19:00
    • 17:00

      Sexdrega IF (9:9) (hemma) F-03-04


      19:00
    • 18:00

      Mariedals IK Blå (borta) P-07


      19:30
    • 18:00

      Horreds IF (borta) P-01-02


      20:00
  • 27Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-00-02


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:30

      Norrby IF (hemma) P-03


      20:30
  • 28Tis
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-01-02


      20:00
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Träning F-00-02


      20:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Fristad/Sparsör/Borgstena Svart (hemma) P-03


      20:30
  • 30Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:15

      IFK Örby (hemma) F-00-02


      20:15
    • 19:15

      Borås AIK (borta) P-01-02


      21:15
  • 31Fre