Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HUS

Följ

HUS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
HUS
Välj lag

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
  • 2Lör
    • 11:00

      Sätila SK (borta) F-08-09


      13:00
    • 12:30

      Fristads GoIF Grön (hemma) P-06


      14:30
    • 15:30

      Borås AIK (hemma) P-07


      17:00
  • 3Sön
    • 10:40

      IFK Hindås (hemma) P-07


      11:40
    • 10:40

      Mölnlycke IF (hemma) P-07


      11:40
    • 10:40

      IFK Hindås (hemma) F-05-06


      17:00
    • 12:05

      Mölnlycke IF (hemma) P-07


      13:00
    • 12:05

      Gunnared (hemma) P-07


      12:40
    • 13:00

      Timmele GoIF (hemma) F-05-06


      15:00
    • 13:30

      IFK Hindås (hemma) P-07


      14:30
    • 14:55

      Skärhamns IK (hemma) P-07


      15:55
    • 15:00

      Mariedals IK (borta) P-01-02


      17:00
    • 16:20

      Gunnared (hemma) P-07


      17:20
    • 16:20

      Mölnlycke IF (hemma) P-07


      17:20
    • 16:30

      Gånghester/Målsryd Svart (hemma) F-07


      18:30
    • 17:00

      Kinna IF (hemma) P-03


      19:00
    • 18:00

      Alingsås KIK (hemma) F-00-02


      20:00
  • 4Mån
    v.23
  • 5Tis
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Tillslag med Eja F-00-02


      20:30
  • 6Ons
    • 12:50

      Ulricehamns IFK (borta) F-05-06


      14:50
    • 15:00

      Kronängs IF (borta) F-03-04


      17:00
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-00-02


      20:00
  • 7Tor
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 19:00

      Borås AIK (hemma) P-01-02


      21:00
    • 19:00

      Toarpsalliansen (borta) F-00-02


      21:00
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      Sandareds IF (hemma) F-07


      12:00
    • 19:15

      Landskamp P-07


      22:00
  • 10Sön
    • 15:00

      Mariedals IK (hemma) F-00-02


      17:00
    • 16:00

      Kinna IF (borta) F-07


      18:00
    • 16:00

      Horreds IF (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      Hestrafors/Bollebygd (borta) P-03


      19:00
    • 17:00

      Bergdalens IK (hemma) P-04


      19:00
  • 11Mån
    v.24
  • 12Tis
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:30

      Borås AIK (borta) F-07


      21:30
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
      Ekäng Hyssna
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 15Fre
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 13:30

      Hestrafors/Bollebygd (hemma) P-06


      15:30
    • 14:00

      Rydboholms SK (borta) F-07


      16:00
    • 15:00

      Toarpsalliansen Svart G (hemma) F-05-06


      17:00
    • 17:00

      Ulricehamns IFK Blå (hemma) F-03-04


      19:00
    • 17:30

      IF Elfsborg (borta) P-07


      19:00
    • 18:30

      Bergdalens IK (borta) F-00-02


      20:30
    • 19:00

      Annelunds IF (borta) P-04


      21:00
  • 18Mån
    v.25
  • 19Tis
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 22Fre
    • 12:00

      Kiosk på midsommarfirande P-07


      16:00
    • 18:00

      Träning F-00-02


      20:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:00
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 14:30

      Kronängs IF (hemma) F-07


      16:30
    • 15:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (hemma) F-00-02


      17:00
    • 15:00

      Fristads GoIF (hemma) P-07


      16:30
    • 17:00

      Byttorps IF (borta) F-03-04


      19:00
    • 18:00

      Västra Mark (hemma) P-06


      20:00
    • 18:00

      Holmalunds IF (hemma) P-03


      20:00
  • 25Mån
    v.26
  • 26Tis
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Fristads GoIF Vit (borta) F-07


      20:30
    • 19:00

      Bollebygd/Hestrafors (borta) P-07


      20:30
  • 27Ons
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning F-00-02


      20:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:30

      Bollebygd/Hestrafors (hemma) F-03-04


      20:30
    • 18:30

      Öxnevalla/Västra Mark (hemma) F-05-06


      20:30
    • 19:00

      IFK Hällingsjö (borta) P-06


      21:00
  • 28Tor
    • 18:00

      Kinna IF (hemma) F-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Fritsla IF (hemma) F-08-09


      20:00
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena Svart (borta) P-03


      21:00
  • 29Fre
  • 30Lör
    • Heldag

      Klas Ingessons sommarcup F-05-06

    • 14:30

      Alingsås IF FF (borta) P-04


      16:30