Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HUS

Följ

HUS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
HUS
Välj lag

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • 11:30

      Match P-07


      12:30
    • 12:00

      Gerdskens BK (borta) P-03


      14:00
  • 3Sön
    • 11:00

      Sätila/Hällingsjö/Ubbhult (Away game) P-06


      13:00
    • 12:30

      Sätila/Hällingsjö/Hyssna/Ubbhult (borta) P-05


      14:30
    • 14:00

      Hus FF (borta) F-05-06


      16:00
    • 16:00

      Match F-03-04


      18:00
    • 16:00

      Hus FF (borta) F-00-02


      18:00
    • 17:00

      Träning P-01-02


      19:00
    • 18:00

      Ubbhult/Hyssna/Sätila (borta) F-07


      20:00
  • 4Mån
    v.36
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 5Tis
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-01-02


      20:00
    • 18:15

      Hus FF (borta) F-00-02


      20:15
  • 6Ons
    • 18:00

      Träning F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Träning F-03-04


      20:00
    • 19:00

      Svansjö (borta) F-07


      21:00
    • 19:00

      Mariedals IK (borta) P-05


      21:00
    • 19:00

      Match P-07


      20:00
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P-01-02


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 8Fre
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 15:00

      Kronängs IF (borta) F-05-06


      17:00
    • 16:00

      Match F-03-04


      18:00
    • 16:00

      Horred/Kungkarl (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Rävlanda AIS (9-m) (borta) P-03


      18:00
    • 16:00

      Rydboholms SK (borta) P-05


      18:00
  • 11Mån
    v.37
    • 18:00

      TRÄNINGEN INSTÄLLD F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Träning F-00-02


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03-04


      20:00
  • 12Tis
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 18:00

      Träning P-01-02


      20:00
  • 13Ons
    • 18:00

      Träning F-05-06


      19:45
      Sätila Lygnevi
      Samlingstid: 17:55
    • 18:00

      Träning F-00-02


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      20:00
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Match P-01-02


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
  • 15Fre
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 11:00

      Match F-03-04


      13:00
    • 12:30

      Rävlanda AIS (borta) P-06


      14:30
    • 14:30

      Hus FF (borta) F-05-06


      16:30
    • 15:00

      Match P-07


      16:00
    • 16:00

      Sätila/Hällingsjö/Hyssna/Ubbhult (borta) P-05


      18:00
    • 17:30

      Östadkulle SK (hemma) P-03


      19:30
    • 18:00

      Match P-01-02


      19:30
  • 18Mån
    v.38
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03-04


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 19Tis
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Ubbhult/Hyssna/Sätila (borta) F-07


      20:15
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 12:00

      Match F-03-04


      14:00
    • 13:00

      Sätila/Hällingsjö/Ubbhult (Away game) P-06


      15:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Holmalunds IF (borta) P-03


      12:00
    • 13:00

      Ubbhult/Hyssna/Sätila (borta) F-07


      15:00
    • 14:00

      Match P-07


      15:00
    • 17:00

      Skene IF (borta) P-05


      19:00
    • 17:00

      Sjömarkens IF (borta) F-00-02


      19:00
    • 18:00

      Match P-01-02


      19:30
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
  • 27Ons
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
  • 28Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
  • 29Fre
  • 30Lör