Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HUS

Följ

HUS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
HUS
Välj sektion/lag

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 11:30

      Match P-07


      12:30
    • 12:00

      Gerdskens BK (borta) P-03


      14:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Match P-05


      11:30
    • 11:00

      Träning P-06


      13:00
    • 12:30

      Rävlanda AIS (hemma) P-04


      14:30
    • 14:00

      Gånghester/Målsryd svart (hemma) F-05


      16:00
    • 16:00

      Match F-03/04


      18:00
    • 16:00

      Byttorps IF (hemma) F01-02


      18:00
    • 17:00

      Träning P-00/02


      19:00
  • 4Mån
    v.36
    • 18:00

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 5Tis
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 18:00

      Träning P-00/02


      20:00
    • 18:15

      Mariedals IK (hemma) F01-02


      20:15
  • 6Ons
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:45
    • 19:00

      Match P-07


      20:00
    • 19:00

      Mariedals IK (borta) P-04


      21:00
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P-00/02


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      Poffencupen F-05


      15:00
    • 10:00

      Sparsörs AIK (borta) F-05


      10:15
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 11:20

      Dalsjöfors GoIF (borta) F-05


      11:35
    • 12:20

      Lidköpings FK (hemma) F-05


      12:35
    • 13:20

      Värings GIF (borta) F-05


      13:35
  • 10Sön
    • 12:30

      Match P-05


      13:30
    • 15:00

      Kronängs IF (borta) F-05


      17:00
    • 16:00

      Match F-03/04


      18:00
    • 16:00

      Rävlanda AIS (9-m) (borta) P-03


      18:00
    • 16:00

      Rydboholms SK (borta) P-04


      18:00
    • 16:00

      Match P-06


      18:00
  • 11Mån
    v.37
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F01-02


      20:00
    • 18:00

      TRÄNINGEN INSTÄLLD F-05


      19:45
    • 18:00

      Träning F-03/04


      20:00
  • 12Tis
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 18:00

      Träning P-00/02


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
  • 13Ons
    • 18:00

      Träning F01-02


      20:00
      Hällingsjö, Björkängsvallen
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 18:00

      Match P-00/02


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
  • 15Fre
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 11:00

      Match P-05


      12:00
    • 11:00

      Match F-03/04


      13:00
    • 12:30

      Match P-06


      14:30
    • 14:30

      Sjömarkens IF (hemma) F-05


      16:30
    • 15:00

      Match P-07


      16:00
    • 16:00

      IFK Örby (hemma) P-04


      18:00
    • 16:15

      Match P-05


      17:15
    • 17:30

      Östadkulle SK (hemma) P-03


      19:30
    • 18:00

      Match P-00/02


      19:30
  • 18Mån
    v.38
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 19Tis
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
  • 20Ons
    • 18:00

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Match P-00/02


      19:30
    • 18:00

      Träning F01-02


      20:00
    • 18:30

      IFK Örby vit (borta) F-05


      20:30
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
  • 22Fre
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      20:00
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 10:00

      Holmalunds IF (borta) P-03


      12:00
    • 14:00

      Match P-07


      15:00
    • 17:00

      Sjömarkens IF (borta) F01-02


      19:00
    • 17:00

      Skene IF (borta) P-04


      19:00
    • 18:00

      Match P-00/02


      19:30
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
  • 28Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 29Fre
  • 30Lör