Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Juni 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.22
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:00

      Fortuna FF röd (borta) F05-06


      20:00
    • 18:45

      Match Högaborg hemma P-04


      20:00
  • 3Lör
    • 09:00

      annat lag (hemma) P11/12


      10:00
    • 09:40

      annat lag (hemma) P11/12


      10:40
    • 10:00

      Gantofta IF (hemma) P-08


      11:00
    • 10:20

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      12:20
    • 10:30

      Råå IF (borta) P-06


      12:30
    • 11:00

      Jonstorps IF (hemma) P-03


      12:00
    • 11:00

      Wä IF (borta) U-laget


      13:00
    • 11:30

      Knattesammandrag P09


      15:30
    • 13:00

      Dösjöbro IF vit (borta) F07-08


      15:00
  • 4Sön
    • 08:30

      BK Landora röd (borta) P-07


      19:00
    • 10:00

      Jonstorps IF FK (borta) F07-08


      12:00
    • 11:00

      Eskilsminne IF (hemma) P-03


      12:00
    • 11:00

      Stattena IF blå (borta) P-05


      13:00
    • 13:00

      IK Bergandy (9m) (borta) U16


      15:00
    • 14:00

      Tvååkers IF (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Bollkallar P-06


      17:00
  • 5Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning Seniorlag Herrar


      19:45
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:30

      Eslövs BK (borta) U-laget


      21:30
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:00

      Kallelse till seriespel P-05


      17:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 19:00

      Hittarps IK (borta) P-03


      20:00
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 08:00

      Knattesammandrag P09


      12:00
    • 09:00

      Häljarps IF (hemma) P-07


      13:00
    • 10:00

      Ängelholms FF gul (hemma) P-05


      12:00
    • 10:00

      Västra Karups IF (borta) F07-08


      12:00
    • 10:00

      Hittarps IK (hemma) P-08


      11:00
    • 11:30

      annat lag (hemma) P11/12


      12:30
    • 11:30

      Vejby IF (hemma) P-05


      13:30
    • 12:00

      Hittarps IK (borta) Seniorlag Herrar


      14:00
    • 12:10

      annat lag (hemma) P11/12


      13:10
    • 12:30

      Landslaget, U21-match P-07


      17:00
    • 12:50

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      14:40
    • 14:00

      U21 P-06


      16:00
    • 14:00

      U21 Landskamp P-04


      16:00
  • 11Sön
    • 10:30

      Fortuna FF vit (hemma) F07-08


      12:30
    • 12:00

      Perstorp Bälinge IK (hemma) U-laget


      14:00
    • 12:00

      Västra Karups IF F05 (hemma) F05-06


      13:00
    • 12:00

      Häljarps IF (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      Match Strövelstorp (9manna) borta P-04


      14:00
    • 13:00

      Jonstorps IF (borta) P-03


      14:00
    • 13:00

      Strövelstorps GIF/IF Salamis (hemma) U16


      15:00
  • 12Mån
    v.24
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F05-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P11/12


      18:30
    • 17:30

      Träning F07-08


      19:00
    • 18:30

      Hittarps IK svart (borta) F05-06


      20:30
    • 19:00

      Hässleholms IF (hemma) Seniorlag Herrar


      20:45
    • 19:00

      Bollkallar P-06


      21:00
    • 19:00

      Båstads GIF (borta) U16


      21:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Kallelse till seriespel P-05


      17:00
    • 17:15

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:30

      Träning P11/12


      10:30
    • 10:00

      Brunnby FF (hemma) P-08


      11:00
    • 10:00

      Strövelstorps GIF F05 (borta) F05-06


      11:00
    • 10:30

      Träning P09


      12:00
    • 10:30

      Helsingborgs City FC (borta) P-07


      14:00
    • 11:00

      Helsingborgs AIS (hemma) P-03


      12:00
    • 12:00

      Ekets GoIF (hemma) F07-08


      14:00
    • 12:30

      Eskilsminne IF (borta) P-08


      13:30
    • 12:30

      Fortuna FF svart (borta) P-05


      14:30
    • 15:00

      Bollkallar P-06


      17:00
    • 15:00

      Varbergs GIF FK (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 18Sön
    • Heldag

      Wormocupen P-06

    • Heldag

      Wormocupen P-06

    • 10:00

      IK Wormo (borta) P/F 10


      14:00
    • 10:30

      Eskilsminne IF 1 (hemma) F05-06


      12:30
    • 10:30

      Wormocupen P-06


      15:30
    • 11:00

      Jonstorps IF FK (borta) P-05


      13:00
    • 15:00

      Match Mörarp borta P-04


      16:00
    • 15:00

      Vejby IF (hemma) P-03


      16:00
  • 19Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning Seniorlag Herrar


      19:45
    • 18:30

      Helsingborgs FF (borta) F07-08


      20:30
    • 19:00

      Torns IF (borta) U-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:15

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
    • 18:30

      Match Bjäre (9 manna) P-04


      20:00
    • 20:00

      Möte P-04


      21:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Ifö Cup P-05


      00:00
  • 30Fre