Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Augusti 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.31
  • 2Ons
    • 17:15

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
  • 3Tor
  • 4Fre
    • Heldag

      Eskilscupen F05-06

    • 08:00

      Eskilscupen P-04


      00:00
    • 08:00

      Eskilscupen P-05


      00:00
    • 08:40

      Gislaveds IS (hemma) P-05


      09:40
    • 10:00

      IK Kongahälla 1 (borta) P-05


      11:00
    • 10:00

      Träning P-07


      00:00
    • 10:30

      EskilsCupen P-03


      00:00
    • 12:00

      Falkenbergs FF 2 (hemma) P-05


      13:00
    • 12:00

      Eskilscupen P-06


      00:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Eskilscupen F05-06

    • Heldag

      Eskilscupen P-04

    • Heldag

      Eskilscupen P-05

    • Heldag

      Träning P-07

    • Heldag

      EskilsCupen P-03

    • Heldag

      Eskilscupen P-06

    • 08:00

      Eskilscupen F07-08


      00:00
    • 09:30

      Träning P/F 10


      11:00
    • 14:00

      Dalstorps IF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 14:40

      IK Kongahälla 2 (borta) P-05


      15:40
    • 16:00

      Sparsörs AIK (hemma) P-05


      17:00
    • 18:00

      Helsingborg Östra IF 1 (hemma) P-05


      19:00
  • 6Sön
    • Heldag

      Eskilscupen F05-06

    • 00:00

      Eskilscupen P-04


      19:00
    • 00:00

      Eskilscupen P-05


      16:00
    • 00:00

      Träning P-07


      16:59
    • Heldag

      EskilsCupen P-03

    • 00:00

      Eskilscupen P-06


      19:00
    • 00:00

      Eskilscupen F07-08


      15:00
    • 08:00

      Ödåkra IF 1 (hemma) P-05


      09:00
    • 10:00

      Sjömarkens IF 1 (borta) P-05


      11:00
    • 12:00

      Sjömarkens IF 2 (borta) P-05


      13:00
  • 7Mån
    v.32
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:15

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
  • 12Lör
    • 09:15

      Munka Ljungby IF (borta) F07-08


      11:15
    • 09:30

      Träning P/F 10


      11:00
    • 09:30

      Träning P11/12


      10:30
    • 10:00

      Råå IF (hemma) P-08


      11:00
    • 10:00

      Fortuna FF vit (borta) P-06


      12:00
    • 14:30

      Bollförsäljning P-05


      16:00
    • 15:00

      Bollkallar P-06


      17:00
    • 15:00

      Lindome GIF (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 13Sön
    • 10:00

      IF Lödde svart (borta) P-07


      11:00
    • 10:00

      Fortuna FF, röd (hemma) F05-06


      11:00
    • 12:00

      HIF 3 (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      IK Wormo (borta) F05-06


      14:00
  • 14Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:15

      Träning Seniorlag Herrar


      19:45
    • 18:30

      BK Landora (borta) P-03


      19:30
    • 18:30

      IK Wormo vit (borta) P-07


      19:30
    • 19:00

      Kulladals FF (hemma) U-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:00

      Kallelse till seriespel P-05


      17:00
    • 17:15

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
    • 18:15

      Höganäs bk (hemma) P-04


      19:30
    • 18:45

      Högaborgs BK (borta) P-03


      19:45
    • 19:00

      Kallelse till seriespel P-05


      19:00
    • 19:15

      Fortuna FF (borta) P-05


      20:15
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:30

      Seriematch Kullavägen P-04


      19:30
  • 19Lör
    • 09:30

      Träning P/F 10


      11:00
    • 09:30

      Träning P11/12


      10:30
    • 10:00

      Helsingborg Östra IF grön (hemma) P-07


      11:00
    • 10:00

      Strövelstorps GIF 2 (hemma) P-05


      12:00
    • 10:30

      Träning P09


      12:00
    • 11:00

      Allerums GIF (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      IFK Osby 2 (borta) U16


      13:00
    • 12:00

      Spanska Akademin FF gul (hemma) P-05


      14:00
    • 14:30

      Bollförsäljning P-05


      16:00
    • 15:00

      Träning P-06


      17:00
    • 15:00

      Bollkallar P-06


      17:00
    • 15:00

      Eskilsminne IF (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Hittarps IK (borta) P-08


      10:00
    • 10:00

      Stattena IF (borta) F05-06


      11:00
    • 11:00

      Vikens IK (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Ängelholms FF (hemma) F07-08


      13:00
    • 11:00

      Billesholms IK (hemma) F05-06


      13:00
    • 12:15

      Trollenäs IF (borta) P-03


      13:15
  • 21Mån
    v.34
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:00

      Kallelse till seriespel P-05


      17:00
    • 17:15

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
    • 18:30

      Båstads GIF (hemma) P-03


      19:30
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:45

      Seriematch Ödåkra P-04


      19:45
  • 26Lör
    • 09:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      12:00
    • 09:15

      Träningsläger Mjöhult P-05


      00:00
    • 09:40

      annat lag (hemma) P11/12


      10:40
    • 10:00

      Maglasäte IF (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Vejby IF (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Eslövs BK svart (borta) P-07


      13:00
    • 10:00

      Brunnby FF (borta) P-05


      12:00
    • 10:20

      annat lag (hemma) P11/12


      11:20
    • 11:00

      Furulunds IK (borta) P-03


      12:00
    • 13:00

      Knattesammandrag P09


      15:00
    • 13:00

      Ramlösa Södra IF blå (borta) P-06


      15:00
    • 14:00

      Torslanda IK (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 27Sön
    • 00:00

      Träningsläger Mjöhult P-05


      14:00
    • 10:00

      Råå IF ljusblå (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      Råå IF (hemma) F05-06


      13:00
    • 15:00

      Vikens IK (borta) F05-06


      17:00
    • 15:00

      Vejby IF (hemma) P-03


      16:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-06


      19:30
  • 28Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning Seniorlag Herrar


      19:45
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Strövelstorps GIF/IF Salamis (hemma) U16


      21:00
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:00

      Kallelse till seriespel P-05


      17:00
    • 17:15

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
    • 18:30

      IF Lödde (borta) U16


      20:30
    • 18:30

      Åstorps FF (borta) P-03


      19:30
  • 31Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F05-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F07-08


      19:00
    • 17:45

      Kullavägens BK blå (borta) P-05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning U16


      19:45
    • 18:15

      Träning U-laget


      19:45
    • 18:15

      Träning Seniorlag Herrar


      19:45