Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HK Eskil

Följ

HK Eskil

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
HK Eskil
Välj lag

Juli 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.26
  • 2Mån
    v.27
  • 3Tis
    • Heldag

      Partille Cup P-0304

    • Heldag

      Partille Cup J-lag

    • 09:40

      Rudersdal Håndbold 2 (borta) P-0304


      10:15
    • 12:00

      HK Aranäs (hemma) P-0304


      12:35
  • 4Ons
    • Heldag

      Partille Cup P-0304

    • Heldag

      Partille Cup J-lag

    • 14:55

      Slavonia HT (hemma) P-0304


      15:30
    • 17:15

      Lugi HF (borta) P-0304


      17:50
  • 5Tor
    • Heldag

      Partille Cup P-0304

    • Heldag

      Partille Cup J-lag

    • 14:20

      SS101 Moscow (borta) P-0304


      14:55
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.28
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 10:00

      Träning P-0304


      15:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
      Vilsta
      Anteckning: Beachhandboll tillsammans med Guif
  • 13Fre
  • 14Lör
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.29
    • 14:00

      IFK Kristianstad 6 (borta) P-0304


      14:10
    • 15:30

      Uppsala HK 3 (hemma) P-0304


      15:40
    • 17:45

      Alingsås HK 2 (hemma) P-0304


      17:55
    • 19:45

      Falu HK (hemma) P-0304


      19:55
    • 21:15

      Lugi HF 3 (hemma) P-0304


      21:25
  • 17Tis
    • 10:30

      Åhus Handboll 1 (borta) P-0304


      10:40
    • 12:00

      Halmstad Handboll 2 (borta) P-0304


      12:10
    • 13:30

      H78 Sölvesborg 2 (borta) P-0304


      13:40
    • 15:00

      IFK Malmö HF 1 (borta) P-0304


      15:10
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 12:15

      KFUM Kalmar HK (borta) P-0304


      12:25
    • 12:45

      IK Bolton 3 (hemma) P-0304


      12:55
    • 14:30

      Skuru IK 1 (borta) P-0304


      14:40
    • 15:00

      Vetlanda HF 2 (borta) P-0304


      15:10
    • 16:15

      H43 Lund HF 4 (borta) P-0304


      16:25
    • 16:30

      HK Eklöven 2 (hemma) P-0304


      16:40
    • 19:00

      Huddinge HK 2 (hemma) P-0304


      19:10
    • 19:30

      H43 Lund HF 2 (borta) P-0304


      19:40
    • 20:45

      IFK Kristianstad 2 (hemma) P-0304


      20:55
    • 21:00

      IFK Kristianstad 1 (hemma) P-0304


      21:10
  • 20Fre
    • 10:00

      IFK Bankeryd 1 (hemma) P-0304


      10:10
    • 10:30

      Huddinge HK 1 (borta) P-0304


      10:40
    • 11:45

      Alingsås HK 4 (hemma) P-0304


      11:55
    • 12:00

      IK Sävehof (hemma) P-0304


      12:10
    • 13:30

      Ystads IK HK 1 (borta) P-0304


      13:40
    • 13:45

      HK Aranäs 1 (borta) P-0304


      13:55
    • 15:00

      HK Malmö 1 (borta) P-0304


      15:10
    • 15:30

      Vinslövs HK (hemma) P-0304


      15:40
  • 21Lör
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.30
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.31
  • 31Tis