Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HK Eskil

Följ

HK Eskil

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
HK Eskil
Välj lag

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • 16:00

      Träning F-04


      17:30
    • 17:30

      Träning P-0304


      19:00
    • 19:00

      Träning J-lag


      20:30
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
  • 5Fre
    • 13:00

      RP IF (hemma) F-04


      14:00
    • 19:00

      Skuru IK Handboll (borta) F-04


      20:00
  • 6Lör
    • 11:00

      HK Guldkroken (borta) F-04


      12:00
    • 18:30

      Årsta AIK HF (borta) A-lag Damer


      20:30
  • 7Sön
    • 08:00

      Slutspel Hallbybollen F-04


      19:00
    • 13:00

      Träning P-0304


      14:30
    • 15:00

      Enköpings HF (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 8Mån
    v.2
    • 18:15

      Träning F09-10


      19:30
    • 20:30

      Träning J-lag


      22:00
  • 9Tis
    • 16:00

      Träning F-04


      17:30
    • 17:30

      Träning P-0304


      19:00
    • 19:00

      Träning J-lag


      20:30
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-0304


      18:30
    • 18:15

      Föräldramöte P09-10


      19:00
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 19:00

      Träning J-lag


      20:30
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 11:00

      Träning F09-10


      12:00
    • 12:00

      IFK Nora (borta) F-04


      14:00
    • 16:00

      Ramunder HK F04 (hemma) F-04


      18:00
    • 16:00

      Tumba HK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 14Sön
    • 11:00

      Träning Bollskola


      12:00
    • 11:30

      Vadstena HF (borta) F-04


      13:30
    • 15:00

      Malmslätts HF Herrar J (borta) J-lag


      17:00
    • 18:00

      LIF Lindesberg (borta) A-lag Damer


      20:00
  • 15Mån
    v.3
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 20:30

      Träning J-lag


      22:00
  • 16Tis
    • 16:00

      Träning F-04


      17:30
    • 17:00

      Träning P09-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-0304


      19:00
    • 19:00

      Träning J-lag


      20:30
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 19:00

      Träning J-lag


      20:30
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 10:30

      Skogås HK (hemma) J-lag


      12:30
    • 13:45

      Enköpings HF (hemma) F-04


      15:45
    • 14:00

      NKIK Handboll Norrköping (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 16:00

      HK Farmen (hemma) J-lag


      18:00
    • 17:30

      Täby HBK (hemma) F-04


      19:30
  • 21Sön
    • 10:00

      IFK Bankeryd (hemma) F-04


      12:00
    • 10:30

      IFK Skövde HK (hemma) J-lag


      12:30
    • 11:00

      Träning Bollskola


      12:00
    • 14:00

      AIK Svart (hemma) F-04


      16:00
  • 22Mån
    v.4
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:15

      Träning F09-10


      19:30
    • 20:30

      Träning J-lag


      22:00
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 19:00

      Träning J-lag


      20:30
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 08:45

      Spelarutbildningsläger P-0304


      16:00
    • 11:00

      Träning Bollskola


      12:00
  • 29Mån
    v.5
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:15

      Träning F09-10


      19:30
    • 20:30

      Träning J-lag


      22:00
  • 30Tis
    • 16:00

      Träning F-04


      17:30
    • 17:00

      Träning P09-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-0304


      19:00
    • 19:20

      ÖSK P01/02 (hemma) J-lag


      21:20
  • 31Ons