Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HK Eskil

Följ

HK Eskil

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
HK Eskil
Välj lag

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
  • 2Lör
    • 12:00

      HK Järnvägen P03 (borta) P-0304


      14:00
    • 12:00

      LIF Lindesberg (hemma) F-04


      14:00
    • 14:30

      Titta på F 04 s match F09-10


      16:00
    • 15:00

      NKIK FB1 (hemma) F-04


      17:00
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning P-0304


      17:30
      STIGA Sports Arena A2-hallen
      Anteckning: Ta med skor för löpning utomhus!
  • 9Lör
    • Heldag

      USM Steg 2 P-0304

    • 11:00

      Uppsala HK 2 (hemma) P-0304


      12:00
    • 11:00

      Inspirations match P09-10


      12:00
    • 16:00

      Eksjö BK (hemma) P-0304


      17:00
    • 16:00

      Vintrosa IS (borta) B-lag Herrar


      18:00
  • 10Sön
    • Heldag

      USM Steg 2 P-0304

    • 09:30

      VästeråsIrsta HF F04 (borta) F-04


      11:30
    • 10:00

      IFK Karlsborg (hemma) P-0304


      11:00
    • 11:30

      Malmslätts HF Herrar J (hemma) Junior & A-pojk


      13:30
    • 13:00

      Träning Bollskola


      14:00
    • 13:30

      VästeråsIrsta Handbollförening (hemma) Junior & A-pojk


      15:30
    • 16:00

      NKIK FB2 (borta) F-04


      18:00
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning P-0304


      18:15
    • 17:00

      Träning F09-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P09-10


      18:00
    • 18:30

      Träning F-04


      21:00
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 08:30

      Träningsmatcher P09-10


      13:00
    • 08:30

      Träna mini matcher F09-10


      13:00
    • 14:30

      Arbetande Lag P-0304


      18:00
  • 17Sön
    • 11:00

      Eskilstuna Guif 03 (hemma) P-0304


      13:00
    • 11:00

      Träning Bollskola


      12:00
    • 12:30

      Örebro SK Handbollsklubb Dam (hemma) F-04


      14:30
    • 14:00

      Ramunder HK F04 (hemma) F-04


      16:00
    • 17:00

      Vintrosa IS (hemma) B-lag Herrar


      19:00
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
    • Heldag

      Norden Cup P-0304

    • 17:00

      Baekkelaget SK (borta) P-0304


      18:00
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön