Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HK Eskil

Följ

HK Eskil

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
HK Eskil
Välj lag

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
  • 2Lör
    • 12:00

      LIF Lindesberg (hemma) F-04


      14:00
    • 14:30

      Titta på F 04 s match F09-10


      16:00
    • 15:00

      NKIK FB1 (hemma) F-04


      17:00
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.49
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:15

      Träning F09-10


      19:30
    • 20:30

      Träning J-lag


      22:00
  • 5Tis
    • 16:00

      Träning F-04


      17:30
    • 17:00

      Träning F09-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P09-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-0304


      19:00
    • 19:20

      Norrköpings HK (hemma) J-lag


      21:20
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
      Skiftingehallen
    • 19:00

      Träning J-lag


      20:30
  • 8Fre
  • 9Lör
  • 10Sön
    • Heldag

      USM Steg 2 P-0304

    • 09:30

      VästeråsIrsta HF F04 (borta) F-04


      11:30
    • 10:00

      IFK Karlsborg (hemma) P-0304


      11:00
    • 11:30

      Malmslätts HF Herrar J (hemma) J-lag


      13:30
    • 13:00

      Träning Bollskola


      14:00
    • 13:30

      VästeråsIrsta Handbollförening (hemma) J-lag


      15:30
    • 16:00

      NKIK FB2 (borta) F-04


      18:00
    • 16:00

      LIF Lindesberg (hemma) A-lag Damer


      18:00
  • 11Mån
    v.50
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:15

      Träning F09-10


      19:30
    • 20:30

      Träning J-lag


      22:00
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning P-0304


      18:15
    • 17:00

      Träning F09-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P09-10


      18:00
    • 18:30

      Träning F-04


      21:00
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 18:45

      RP IF Linköping (borta) J-lag


      20:45
  • 15Fre
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 11:00

      Träning Bollskola


      12:00
    • 12:30

      Örebro SK Handbollsklubb Dam (hemma) F-04


      14:30
  • 18Mån
    v.51
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:15

      Julavslutning P09-10


      19:30
    • 18:15

      Träning F09-10


      19:30
    • 20:30

      Träning J-lag


      22:00
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
    • Heldag

      Norden Cup P-0304

    • 17:00

      Baekkelaget SK (borta) P-0304


      18:00
  • 28Tor
    • Heldag

      Norden Cup P-0304

    • 11:00

      IFK Skövde HK (hemma) P-0304


      12:00
    • 16:00

      Naerbö IL (hemma) P-0304


      17:00
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 00:00

      Norden Cup P-0304


      16:00
  • 31Sön