Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hisingsbacka FC

Följ

Hisingsbacka FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hisingsbacka FC
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • Heldag

      Turnering P-07

    • 11:45

      Sävedalens IF Blå (hemma) P-05


      13:45
    • 12:00

      Ytterby IS Blå (hemma) P-08


      14:00
    • 13:00

      GAIS Svart (hemma) P-04


      15:00
    • 15:15

      IFK Göteborg Blå (hemma) P-04


      17:15
    • 16:00

      Skoftebyns IF (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      10:30
    • 10:45

      Hjuviks AIK Vit (borta) P-07


      12:45
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 12:00

      Hovås Billdal IF 1 (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Hjuviks AIK Blå (borta) P-07


      14:00
    • 13:30

      Utbynäs SK (borta) A-lag Damer


      15:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:45
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Torslanda IK 6 (borta) P-10


      19:00
    • 18:30

      Kärra KIF Blå (borta) P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 20:00

      Ledarmöte Hisingsbacka FC


      21:00
    • 20:15

      IK Zenith Vit (borta) P-02


      22:15
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      BK Häcken Svart (borta) P-10


      19:00
    • 18:15

      Hovås Billdal IF 2 (borta) P-06


      20:15
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 19:45

      Kärra KIF 1 (borta) P-02


      21:45
    • 20:00

      Träning P-02


      21:30
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 20:00

      Floda BoIF (hemma) Herrjuniorer


      22:00
  • 8Lör
    • 15:15

      Kareby IS (borta) P-08


      16:15
    • 16:00

      Nordvärmland FF (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      10:30
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 12:00

      Backatorp IF Svart (borta) P-06


      14:00
    • 16:15

      Kindaholms FF (hemma) A-lag Damer


      18:30
    • 16:30

      Stenungsunds IF (hemma) Herrjuniorer


      18:30
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 18:30

      IK Zenith Grön/Vit (hemma) P-10


      19:30
    • 18:30

      Backatorp IF Svart (hemma) P-10


      19:30
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:45

      Lunden Överås BK (borta) Herrjuniorer


      21:45
    • 20:00

      Träning P-02


      21:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Sammandrag P-11


      14:00
    • 10:45

      Backatorp IF Röd (hemma) P-06


      12:45
    • 12:00

      FC Komarken (hemma) P-08


      14:00
    • 17:15

      Hovås Billdal IF Vit (borta) P-04


      19:15
  • 16Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      10:30
    • 10:45

      Hovås Billdal IF 1 (hemma) P-06


      12:45
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 13:15

      Eriksbergs IF Blå 2 (borta) P-07


      15:15
    • 13:15

      Eriksbergs IF Blå 1 (borta) P-07


      15:15
    • 16:00

      Tvååkers IF (borta) A-lag Damer


      18:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Hovås Billdal IF 2 (borta) P-06


      20:15
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 22Lör
    • 12:00

      Landvetter IS (hemma) P-04


      14:00
    • 14:30

      Gunnilse IS Röd (hemma) P-04


      16:30
    • 16:00

      FBK Karlstad (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:15

      Utbynäs SK (hemma) P-02


      18:15
    • 16:30

      Fässbergs IF Lila (borta) P-05


      18:30
  • 23Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      10:30
    • 10:45

      Ytterby IS Vit (hemma) P-07


      12:45
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 12:00

      Ytterby IS Röd (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Hermansby IF (hemma) P-04


      14:00
    • 15:00

      Vallens IF (borta) P-08


      17:00
  • 24Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
      Gratts Arena 2
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 20:00

      Träning P-02


      21:30
  • 25Tis
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      BK Häcken Gul (hemma) P-10


      19:00
    • 18:00

      Eriksbergs IF 1 (hemma) P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Brämaregårdens FC (borta) P-09


      20:00
    • 18:00

      Hjuviks AIK Mörkblå (borta) P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
    • 20:00

      Träning P-02


      21:30
    • 20:15

      Azalea BK Svart (hemma) P-02


      22:15
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Bergsjön SK (hemma) P-02


      21:00
  • 29Lör
    • 10:45

      Kärra KIF Vit (hemma) P-08


      12:45
    • 12:00

      IK Zenith Vit (hemma) P-06


      14:00
    • 14:45

      Utbynäs SK Blå (borta) P-04


      16:45
    • 15:00

      Vänersborgs IF (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 30Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      10:30
    • 10:45

      Backatorp IF Röd (hemma) P-06


      12:45
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 12:00

      IF Warta (hemma) P-07


      14:00
    • 13:00

      Azalea BK Svart (hemma) P-05


      15:00
    • 13:15

      Öckerö IF (hemma) P-07


      15:15
    • 15:00

      Kärra KIF Gul (borta) P-04


      17:00
    • 18:30

      Landvetter IF 2003 (borta) A-lag Damer


      20:30