Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hisingsbacka FC

Följ

Hisingsbacka FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hisingsbacka FC
Välj lag

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • 16:45

      Träning P-02


      18:15
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Hovås Billdal IF 3 (borta) P-06


      20:30
  • 2Lör
    • 12:00

      Azalea BK Svart (hemma) P-05


      14:00
    • 12:30

      Näsets SK Vinröd (borta) P-04


      14:30
    • 14:45

      IK Zenith Svart (borta) P-08


      16:45
    • 15:00

      Vänersborgs IF (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 3Sön
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 12:00

      BK Häcken Svart (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      BK Häcken Gul (hemma) P-07


      14:00
    • 13:00

      Träning P-10


      14:30
    • 15:00

      Mölnlycke IF (borta) Herrjuniorer


      17:00
    • 16:00

      IK Zenith (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 16:30

      Azalea BK Orange (borta) P-02


      18:30
  • 4Mån
    v.23
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 09:00

      IFK Göteborg (hemma) P-06


      11:00
    • 10:00

      Guldhedens IK (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      IFK Göteborg (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Balltorps FF (hemma) P-08


      14:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Landvetter IF 2003 (hemma) A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 7Tor
    • 15:45

      Träning P-05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      BK Häcken Vit (hemma) P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 20:15

      Torslanda IK (borta) Herrjuniorer


      22:15
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 12:00

      IF Warta Vit (hemma) P-04


      14:00
    • 16:00

      FBK Karlstad (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 18:00

      Sverige - Peru P-02


      21:00
  • 10Sön
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
    • 13:00

      Träning P-10


      14:30
    • 16:30

      GAIS Svart (borta) P-04


      18:30
  • 11Mån
    v.24
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:45

      Träning P-02


      18:15
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:15

      Älvsborg FF (borta) P-02


      21:15
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 13:00

      Ytterby IS (hemma) P-04


      15:00
    • 15:00

      Gunnared KIF (hemma) Herrjuniorer


      17:00
  • 18Mån
    v.25
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.26
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 15:45

      Träning P-05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
  • 29Fre
  • 30Lör