Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Huddinge IK Innebandy

Följ

Huddinge IK Innebandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Huddinge IK Innebandy
Välj lag

November 2017

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-03


      19:45
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
  • 3Fre
    • Heldag

      Scorpions cup 2017 F-03

    • 16:00

      Bele Barkarby IF (borta) F-03


      17:00
    • 18:45

      Nykvarns IF 03 (hemma) F-03


      19:45
  • 4Lör
    • Heldag

      Scorpions cup 2017 F-03

    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
    • 12:00

      Rönnby IBK Ungdom (borta) F-03


      13:00
    • 17:00

      Scorpions cup F-05


      00:00
  • 5Sön
    • Heldag

      Scorpions cup 2017 F-03

    • 00:00

      Scorpions cup F-05


      19:00
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:00
    • 10:15

      FBI Tullinge (B) (hemma) A-lag Damer


      12:15
  • 6Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 19:15

      Träning F-03


      20:30
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:00

      Huddinge IK (borta) F-08


      11:00
    • 09:40

      Boo KFUM Tiges (hemma) Birds


      14:00
    • 10:15

      Hammarby IF IBF (A) (borta) F-03


      12:15
    • 13:00

      IFAH 08 (hemma) Birds


      14:00
    • 13:15

      Värmdö IF (C ) (hemma) F-06


      15:15
    • 14:15

      Bele Barkarby IF IBF (A) (hemma) F-05


      15:15
    • 15:45

      Tyresö Trollbäcken IBK (borta) F-04


      17:45
    • 18:00

      Föräldrafest F-05


      19:00
  • 12Sön
    • 10:50

      Turnering! F-09/10


      13:15
    • 13:30

      Örby IS (hemma) F-06


      15:30
    • 14:30

      Sköndals IK (borta) F-04


      16:30
  • 13Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Värmdö IF (B) (hemma) F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 19:15

      Träning F-03


      20:30
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 11:00

      Ingarö IF (A) (borta) F-05


      13:00
    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
    • 13:30

      Nacka Wallenstam IBK (B) (borta) F-08


      15:30
    • 14:00

      FBI Tullinge (borta) F-06


      16:00
    • 14:00

      Västerhaninge IBK (borta) F-06


      16:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Huddinge IK (borta) F-08


      12:00
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:00
    • 11:00

      Ekerö IK (hemma) F-05


      13:00
    • 12:00

      Täby FC (B) (hemma) F-04


      14:00
    • 15:00

      Salems IF (borta) F-04


      17:00
    • 20:15

      Vällingby BK (borta) A-lag Damer


      22:15
  • 20Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 19:15

      Träning F-03


      20:30
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 08:45

      Turnering! F-09/10


      12:30
    • 10:00

      Huddinge IK (borta) F-08


      12:00
    • 10:00

      Tyresö Trollbäcken IBK (borta) F-03


      12:00
    • 11:00

      Träning F-05


      12:00
    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
    • 16:00

      Ekerö IK (hemma) A-lag Damer


      18:00
  • 26Sön
    • 10:45

      Värmdö IF (A ) (hemma) F-06


      12:45
    • 11:15

      Värmdö IF (A) (borta) F-05


      12:15
    • 13:30

      Träning F-08


      14:45
  • 27Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:20

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:15

      Träningsmatch Sköndal F-04


      20:00
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 19:15

      Träning F-03


      20:30