Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Huddinge IK Innebandy

Följ

Huddinge IK Innebandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 12:30

      Scorpions cup F-05


      00:00
  • 2Lör
    • Heldag

      Scorpions cup F-05

    • Heldag

      Scorpions cup F-06

    • 08:45

      Vaksala SK (hemma) F-06


      09:45
    • 09:30

      Täby FC Skarpäng (borta) F-06


      10:30
    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
    • 11:55

      Scorpions Cup F-04


      21:15
    • 12:40

      Bele Barkarby IF IBF F06 (borta) F-06


      13:40
    • 14:55

      SK Vide (hemma) F-06


      15:55
    • 17:20

      Vallentuna IBK (hemma) F-06


      18:20
    • 18:50

      Rönnby Västerås IBK F06 (hemma) F-06


      19:50
  • 3Sön
    • 00:00

      Scorpions cup F-05


      19:00
    • Heldag

      Scorpions cup F-06

    • 10:30

      Täby FC Skarpäng (borta) F-06


      11:30
  • 4Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Frivillig träning med F-05 F-06


      19:40
    • 18:15

      Träning F-05


      19:40
    • 19:40

      Träning F-05


      21:00
    • 19:40

      Träning F-04


      21:00
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 19:00

      Tränarmöte F-08


      20:00
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte klubben F-06


      19:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag Damer


      20:30
  • 8Fre
    • 17:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
  • 9Lör
    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
    • 12:45

      Högdalens AIS (borta) Juniorlag Damer


      14:45
    • 14:00

      Älvsjö AIK IBF (borta) F-08


      15:00
    • 15:45

      Väsby AIK (borta) F-04


      17:45
    • 16:30

      Djurö-Vindö IF (borta) F-06


      18:30
  • 10Sön
    • 08:55

      Träning F-12/13


      10:00
    • 09:00

      Salems IF (hemma) F-10


      10:00
    • 10:00

      FBI Tullinge (hemma) F-09


      12:00
    • 10:30

      Duvbo IK (borta) F-08


      11:30
    • 11:00

      Högalids IF (hemma) A-lag Damer


      13:00
    • 14:00

      Tungelsta IF (borta) F-06


      16:00
    • 14:00

      Huddinge IK F-05 (hemma) F-05


      16:00
  • 11Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Frivillig träning med F-05 F-06


      19:40
    • 18:15

      Träning F-05


      19:40
    • 19:40

      Träning F-05


      21:00
    • 19:40

      Träning F-04


      21:00
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
  • 16Lör
    • 09:00

      Värmdö IF (borta) F-10


      10:00
    • 09:45

      Töjnan IBK (hemma) F-08


      10:45
    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
    • 13:15

      Ekerö IK (B) (hemma) F-05


      15:15
    • 15:45

      Huddinge IBS (B) (hemma) Juniorlag Damer


      17:45
    • 17:30

      Älta IF (hemma) A-lag Damer


      19:30
  • 17Sön
    • 09:30

      Sundbyberg (borta) Birds


      14:00
    • 10:30

      Hässelby SK IBK (B) (hemma) F-09


      12:30
    • 10:30

      Knatteligan F-12/13


      13:00
    • 17:30

      FBI Tullinge (A) (hemma) Juniorlag Damer


      19:30
  • 18Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Frivillig träning med F-05 F-06


      19:40
    • 18:15

      Träning F-05


      19:40
    • 19:40

      Träning F-05


      21:00
    • 19:40

      Träning F-04


      21:00
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 19:30

      Föräldramöte F-08


      21:00
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
  • 23Lör
    • 08:45

      Nacka Wallenstam IBK (hemma) F-10


      09:45
    • 09:45

      Örby IS (hemma) F-08


      10:45
    • 11:15

      Farsta IBK (borta) F-09


      13:15
    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
    • 14:45

      Djurö-Vindö IF (borta) F-09


      16:45
    • 14:45

      Ingarö IF (A) (hemma) A-lag Damer


      16:45
    • 16:30

      FBI Tullinge (B) (borta) F-05


      18:30
  • 24Sön
    • 08:55

      Träning F-12/13


      10:00
    • 09:15

      Älvsjö AIK IBF (borta) Juniorlag Damer


      11:15
    • 13:00

      Skogås/Trångsunds IBK (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 14:00

      Täby FC (C) (borta) F-06


      16:00
    • 15:15

      Täby FC (C) (borta) F-06


      17:15
    • 15:45

      Täby FC (B) (borta) F-05


      17:45
  • 25Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Frivillig träning med F-05 F-06


      19:40
    • 18:15

      Träning F-05


      19:40
    • 19:40

      Träning F-05


      21:00
    • 19:40

      Träning F-04


      21:00
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
  • 30Lör
    • 11:50

      Träning Birds


      13:00
    • 13:15

      Täby FC (C) (hemma) F-09


      15:15
    • 14:15

      FBI Tullinge (borta) F-09


      16:15
    • 14:15

      Nynäshamns IBK (borta) F-06


      16:15
    • 15:15

      Huddinge IBS (hemma) F-05


      17:15
    • 18:00

      FBI Tullinge (B) (borta) A-lag Damer


      20:00