Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Häljarps SK

Följ

Häljarps SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Häljarps SK
Välj lag

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
    • 14:00

      Gothia 2020! F-13


      23:59
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 3Fre
    • 15:00

      Tyresö Trollbäcken IBK (hemma) F-13


      16:00
    • 20:00

      Sarpsborg IBK (hemma) F-13


      21:00
  • 4Lör
    • 08:40

      FBC Engelholm (borta) F-13


      09:40
    • 14:00

      Jönköpings IK Ungdom (borta) F-13


      15:00
    • 19:00

      Tranemo IBK (borta) F-13


      20:00
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.2
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 8Ons
    • 16:45

      Träning F-8


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Damer


      21:30
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 10Fre
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
    • 19:30

      IK Stanstad (hemma) Dam Junior


      21:30
  • 11Lör
    • 13:00

      Häljarps Idrottshall F-10


      17:00
    • 15:30

      Munka Ljungby IBK Akademi F04 (borta) F-13


      17:30
  • 12Sön
    • 12:00

      IK Stanstad F06/07 (borta) F-13


      14:00
    • 13:00

      Å/K IBS F12/13 Svart (hemma) F-8


      14:00
    • 13:45

      Högans IBF (borta) F-8


      14:45
    • 14:00

      Willands IBK (borta) Damer


      16:00
    • 14:30

      IBK Lund F12/13 SÖ1 (borta) F-8


      15:30
    • 15:15

      IBK Lund F12/13 SÖ 2 (hemma) F-8


      16:15
    • 16:00

      Munka Ljungby IBK Akademi (hemma) P12


      18:00
    • 20:00

      Träning Superladies


      21:00
  • 13Mån
    v.3
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
      Häljarps Idrottshall
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 15Ons
    • 16:45

      Träning F-8


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Damer


      21:30
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 19:00

      Åkarps IBK F06/07 (hemma) F-13


      21:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 17Fre
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
    • 17:30

      FBC Engelholm F06 (hemma) F-13


      19:30
  • 18Lör
    • 12:00

      Poolspel F-11


      18:00
    • 13:00

      FBC Engelholm P07 (borta) P12


      15:00
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.4
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 22Ons
    • 16:45

      Träning F-8


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Damer


      21:30
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 24Fre
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
    • 19:00

      Bjärreds IBK P07 Gul (hemma) P12


      21:00
    • 20:00

      Gårdarike IBK (borta) Damer


      22:00
  • 25Lör
    • 12:00

      Poolspel F-11


      18:00
    • 18:30

      Växjö IBK Utveckling (borta) Dam Junior


      20:30
  • 26Sön
    • 14:00

      Hofterups IBF F05/Lomma FBC F06 (hemma) F-13


      16:00
    • 16:00

      IBK Lund F04-06 (hemma) F-13


      18:00
    • 20:00

      Träning Superladies


      21:00
  • 27Mån
    v.5
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 29Ons
    • 16:45

      Träning F-8


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Damer


      21:30
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 31Fre
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
    • 20:00

      Burlöv HIBF (borta) Damer


      22:00