Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Häljarps SK

Följ

Häljarps SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Häljarps SK
Välj lag

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 13:00

      Skurups IBK F04-06 (borta) F-13


      15:00
    • 13:10

      Poolspel F-11


      16:00
    • 15:00

      FBC Engelholm (borta) Dam Junior


      17:00
    • 15:00

      Sammandrag F-10


      17:00
    • 20:00

      Träning Superladies


      21:00
  • 2Mån
    v.49
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 4Ons
    • 16:45

      Träning F-8


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
      Häljaps idrottshall
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Damer


      21:30
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 6Fre
    • 16:45

      Träning P12


      17:45
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
  • 7Lör
    • 16:00

      Gantofta IBK F04 (hemma) F-13


      18:00
  • 8Sön
    • 13:00

      Eslövs IBF F/P06-08 (borta) P12


      15:00
    • 14:00

      Åstorp/Kvidinge IBS F06 (hemma) F-13


      16:00
    • 20:00

      Träning Superladies


      21:00
  • 9Mån
    v.50
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 11Ons
    • 16:45

      Träning F-8


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Damer


      21:30
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 13Fre
    • 16:45

      Träning P12


      17:45
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
  • 14Lör
    • 13:00

      IBK Höllviken F05-06 (borta) F-13


      15:00
    • 16:00

      FBC Engelholm D2 (borta) Damer


      18:00
    • 18:00

      Poolspel F-11


      19:00
  • 15Sön
    • 12:00

      IK Stanstad P07 (borta) P12


      14:00
    • 16:00

      Åstorp/Kvidinge IBS F05 (hemma) F-13


      18:00
    • 20:00

      Träning Superladies


      21:00
  • 16Mån
    v.51
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 18Ons
    • 16:45

      Träning F-8


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Damer


      21:30
  • 19Tor
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 18:30

      Bjärreds IBK F04/05 Svart (borta) F-13


      20:30
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 20Fre
    • 16:45

      Träning P12


      17:45
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
    • 19:00

      Malmö FBC (borta) Dam Junior


      21:00
  • 21Lör
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.52
  • 24Tis
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 27Fre
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.1
  • 31Tis
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30