Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Häljarps SK

Följ

Häljarps SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Häljarps SK
Välj lag

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 2Ons
    • 16:45

      Träning F-8


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Damer


      21:30
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 4Fre
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
    • 16:45

      Träning P12


      17:45
    • 19:00

      Tittade på Damlaget F-10


      21:00
    • 20:00

      Willands IBK (hemma) Damer


      22:00
  • 5Lör
    • 14:30

      IBK Lund/IBK Lund Elit (borta) Dam Junior


      16:30
  • 6Sön
    • 14:00

      FBC Engelholm F03 (hemma) F-15


      16:00
    • 16:00

      Skurups IBK F04-06 (hemma) F-13


      18:00
    • 20:00

      Träning Superladies


      21:00
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 9Ons
    • 16:45

      Träning F-8


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Damer


      21:30
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
      Häljaps idrottshall
      Anteckning: Träningstider för tjejer födda 05-03
  • 11Fre
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
    • 16:45

      Träning P12


      17:45
  • 12Lör
    • 14:00

      Sammandrag F-8


      17:00
    • 14:00

      IBK Lund F12/13 S (hemma) F-8


      14:45
    • 14:45

      IBK Lund F12/13 D (hemma) F-8


      15:30
    • 15:30

      Å/K IBS F12/13 (borta) F-8


      16:15
    • 16:15

      Högans IBF (borta) F-8


      17:00
  • 13Sön
    • 10:30

      Träningsmatch mot Falcons F-11


      11:30
    • 12:00

      Gantofta IBK F04 (borta) F-13


      14:00
    • 13:00

      Växjö IBK Utveckling (hemma) Dam Junior


      15:00
    • 14:00

      Lomma FBC P07 (hemma) P12


      16:00
    • 16:00

      IK Stanstad F06/07 (hemma) F-13


      18:00
    • 20:00

      Träning Superladies


      21:00
  • 14Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam Junior


      19:45
    • 19:45

      Träning Damer


      21:15
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 16Ons
    • 16:45

      Träning F-8


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Damer


      21:30
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 18Fre
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
    • 16:45

      Träning P12


      17:45
    • 20:00

      Gårdarike IBK (hemma) Damer


      22:00
  • 19Lör
    • 12:00

      Poolspel F-11


      18:00
  • 20Sön
    • 12:00

      Åkarps IBK F06/07 (borta) F-13


      14:00
    • 14:00

      Åstorp/Kvidinge IBS F03 (hemma) F-15


      16:00
    • 16:00

      Åstorp/Kvidinge IBS F05 (borta) F-13


      18:00
    • 17:00

      IBK Lund P07/08S (borta) P12


      19:00
    • 20:00

      Träning Superladies


      21:00
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 23Ons
    • 16:45

      Träning F-8


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Damer


      21:30
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 25Fre
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
    • 16:45

      Träning P12


      17:45
    • 20:00

      Burlöv HIBF (hemma) Damer


      22:00
  • 26Lör
    • 13:30

      Hofterups IBF F05/Lomma FBC F06 (borta) F-13


      15:30
  • 27Sön
    • 14:00

      Bjärreds IBK F04/05 Svart (hemma) F-13


      16:00
    • 20:00

      Träning Superladies


      21:00
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 30Ons
    • 16:45

      Träning F-8


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Damer


      21:30
  • 31Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30