Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Häljarps SK

Följ

Häljarps SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 19:30

      Träning F-15


      21:00
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.45
  • 6Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:15
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning F-15


      21:00
    • 20:00

      FBC Engelholm D1 (borta) Damer


      22:00
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 13:00

      Poolspel F-10


      17:30
    • 14:00

      Åkarps IBK F06/07 (borta) F-12


      16:00
  • 12Mån
    v.46
  • 13Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:15
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning F-15


      21:00
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 20:00

      Munka-Ljungby IBK (hemma) Damer


      22:00
  • 17Lör
    • 11:30

      Malmö FBC F06-08 (borta) F-12


      12:30
    • 12:15

      Malmhaug IBF (hemma) F-12


      13:15
    • 14:00

      FBC Engelholm (hemma) F-15


      16:00
    • 16:00

      Åstorp/Kvidinge IBS (hemma) F-12


      18:00
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.47
  • 20Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:15
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning F-15


      21:00
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 20:00

      IK Stanstad (hemma) Damer


      22:00
  • 24Lör
    • 14:00

      Åstorp/Kvidinge IBS F03 (hemma) F-15


      16:00
  • 25Sön
    • 12:00

      Gantofta IBK (borta) F-12


      14:00
    • 12:30

      FC Helsingborg F06 (hemma) F-12


      13:30
    • 14:00

      IBK Höllviken F04-06 (hemma) F-15


      16:00
    • 14:00

      Malmö FBC F06-08 (borta) F-12


      15:00
    • 14:00

      IBK Landskrona (borta) Juniorallsvenskan


      16:00
    • 15:30

      Munka Ljungby Ak (borta) F-12


      16:30
  • 26Mån
    v.48
  • 27Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:15
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning F-15


      21:00
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 20:00

      Willands IBK (borta) Damer


      22:00