Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Grästorps IBK

Följ

Grästorps IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Grästorps IBK
Välj lag

November 2017

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 12:00

      IBK Lidköping (borta) P 02-04


      14:00
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.45
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 19:00

      Sollebrunns AIK (borta) Senior


      21:00
    • 19:30

      Vara IBK (hemma) P 02-04


      21:30
  • 11Lör
    • 12:30

      Skövde IBF (borta) P 05-06


      14:30
  • 12Sön
    • 10:45

      IBK Alingsås 2 (hemma) F 05-06


      12:45
    • 12:15

      IBK Vänersborg (hemma) F 05-06


      14:15
    • 13:45

      Wårgårda IBK (hemma) F 05-06


      15:45
    • 15:15

      Fristads GoIF 2 (borta) F 05-06


      17:15
    • 19:00

      Motionsinnebandy Grästorps IBK


      20:30
  • 13Mån
    v.46
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 16:45

      Träning P 07-09


      18:00
      Bollhallen Grästorp
      Anteckning: Kom gärna lite innan träningens starttid och hjälp era barn att bygga upp sargen, så vi kan börja träningen 16.45.
    • 17:00

      Träning F 07-09


      18:15
    • 17:30

      Träning P 05-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F 05-06


      19:30
    • 19:00

      Träning P 02-04


      20:30
    • 20:00

      Träning Senior


      21:30
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 19:00

      Nossebro IBK (borta) Senior


      21:00
  • 18Lör
    • 08:00

      Töreboda Sammandrag F 07-09


      16:00
    • 16:00

      IBK Lockerud Mariestad 2 (borta) P 02-04


      18:00
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.47
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 19:00

      kiosk/sekretariat a-lags match P 07-09


      22:00
    • 19:30

      Falköpings IBK (hemma) Senior


      21:30
  • 25Lör
    • 09:00

      Sammandrag Pantamera Pojkar 9 Nordvästra P 07-09


      15:00
    • 10:30

      Tibro IBK (borta) P 05-06


      12:30
    • 16:30

      Skara IBK (borta) P 02-04


      18:30
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.48
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor