Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Granlo BK

Följ

Granlo BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • 08:00

      Storvreta Cup P-04


      00:00
    • 14:30

      Trosa Edanö IBK P04 (borta) P-04


      15:30
    • 17:00

      Träning PF-07


      18:00
    • 18:00

      Oleary´s 2 eller 3 jan P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning Elitlag


      20:15
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Hässelby SK P04L Lag 2 (borta) P-04


      19:30
    • 20:30

      Träning Utvecklingslaget


      22:00
  • 3Ons
    • Heldag

      Storvreta Cup P-04

    • 08:00

      Storvreta IBK (borta) P-04


      09:00
    • 19:30

      Träning P-01


      20:45
  • 4Tor
  • 5Fre
    • Heldag

      Storvreta cup P-05

    • 16:45

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning PF-07


      19:00
  • 6Lör
    • Heldag

      Storvreta cup P-05

    • 12:00

      Paradiscupen P-06


      12:40
    • 12:45

      Paradiscupen P-06


      13:20
    • 13:00

      Salems IF (hemma) Elitlag


      14:00
    • 13:30

      Vattjoms IK A-lag Herr (borta) Utvecklingslaget


      14:30
    • 15:45

      Paradiscupen P-06


      16:20
    • 16:30

      Paradiscupen P-06


      17:10
  • 7Sön
    • 08:00

      Paradiscupen P-06


      08:35
    • 08:45

      Paradiscupen P-06


      09:20
    • 13:00

      Träning PF09/10


      14:00
    • 14:45

      Paradiscupen P-06


      15:20
    • 15:30

      Paradiscupen P-06


      16:10
  • 8Mån
    v.2
    • 16:45

      Träning Elitlag


      18:15
    • 18:15

      Träning P-01


      19:30
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:45

      Träning Elitlag


      19:45
    • 19:30

      Träning P-01


      20:45
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:45

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning PF-07


      19:00
  • 13Lör
    • 00:00

      Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå (hemma) P-04


      16:30
    • 10:30

      Granlo BK 06 Svart (hemma) P-05


      12:30
    • 10:30

      Granlo BK 06 Svart (hemma) P-06


      11:30
    • 13:30

      Sammandrag Timrå PF-07


      19:00
    • 14:30

      Sundsvall City IBC U P07 (borta) PF-07


      16:30
    • 15:00

      Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit (hemma) P-04


      17:00
    • 16:00

      Gamla Stan IBK (borta) Utvecklingslaget


      18:00
    • 16:45

      Klockarbergets BK P-07 (hemma) PF-07


      18:45
    • 18:30

      Bortamatch P-01


      20:30
  • 14Sön
    • 12:00

      FBC Lo Herr (hemma) Utvecklingslaget


      13:30
    • 13:00

      Träning PF09/10


      14:00
    • 14:00

      Träning PF11/12


      15:00
    • 16:00

      Hagunda IF (borta) Elitlag


      17:00
    • 17:30

      Match mot Härnösand (tidigare uppskjuten) P-04


      19:00
    • 17:30

      IBK Härnösand P04 (borta) P-04


      19:30
  • 15Mån
    v.3
    • 18:15

      Träning P-01


      19:30
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:00

      IBK Sundsvall Ungdom P06 Vit (hemma) P-06


      10:00
    • 11:00

      Örnparkens IBF P98 (borta) Utvecklingslaget


      13:00
    • 11:15

      Ankarsvik BK 06 (hemma) P-06


      12:15
    • 14:30

      Moälvens IBK P05 (hemma) P-05


      16:30
  • 21Sön
    • 10:45

      Sundsvall City IBC U P-08 Svart 2 (borta) P-08


      12:45
    • 13:00

      Ankarsvik BK P08 Svart (borta) P-08


      15:00
    • 13:00

      Klockarbergets BK P05 (borta) P-05


      15:00
    • 13:00

      Träning PF09/10


      14:00
    • 14:00

      Träning PF11/12


      15:00
    • 15:15

      Klockarbergets BK P-08 Gul (hemma) P-08


      17:15
    • 16:00

      Hemmamatch P-01


      18:00
    • 17:00

      Gävle GIK IBK (borta) Elitlag


      18:00
  • 22Mån
    v.4
    • 16:45

      Träning Elitlag


      18:15
    • 18:15

      Träning P-01


      19:30
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:45

      Träning Elitlag


      19:45
    • 19:30

      Träning P-01


      20:45
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 00:00

      Vattjoms IK P03 (borta) P-04


      02:00
    • 09:45

      Höglands AIF P07 (borta) P-06


      11:45
    • 10:20

      IBK Härnösand P09 Blå (hemma) P-08


      12:20
    • 11:20

      FBC Lo F07/08 Röd (hemma) P-08


      13:20
    • 12:00

      Nätra IBK P06 (borta) P-06


      14:00
    • 12:20

      Timrå IBC P09 Röd (hemma) P-08


      14:20
    • 13:20

      Ankarsvik BK P09 Svart (borta) P-08


      15:20
    • 14:15

      Örnsköldsvik IBK P06 Röd (borta) P-06


      16:15
    • 14:30

      FBC Lo Utv (hemma) Utvecklingslaget


      16:30
    • 14:40

      IBK Sundsvall Ungdom P09 Blå (hemma) P-08


      16:40
    • 15:00

      WibaxPatriots IBF Piteå (borta) Elitlag


      16:00
    • 15:40

      Klockarbergets BK F08/09 (hemma) P-08


      17:40
    • 16:40

      Timrå IBC P09 Lag 1 (hemma) P-08


      18:40
    • 17:40

      Ankarsvik BK P09 Svartvit (borta) P-08


      19:40
  • 28Sön
    • 00:00

      Bortamatch P-01


      00:00
    • 00:00

      IBK Sundsvall Ungdom P05 (borta) P-05


      02:00
    • 09:00

      Wibax Patriot IBK Piteå (borta) Utvecklingslaget


      10:30
    • 11:30

      IBK Sundsvall Ungdom P06 Röd (hemma) P-06


      13:30
    • 13:00

      Träning PF09/10


      14:00
    • 14:00

      Träning PF11/12


      15:00
    • 15:00

      IBK Sundsvall Ungdom P05 (borta) P-05


      17:00
  • 29Mån
    v.5
    • 16:45

      Träning Elitlag


      18:15
    • 18:15

      Träning P-01


      19:30
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning PF-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      IBK Sundsvall Ungdom P03/04 Vit (borta) P-04


      20:15
    • 18:15

      Träning Elitlag


      20:15
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 20:30

      Träning Utvecklingslaget


      22:00
  • 31Ons
    • 17:45

      Träning Elitlag


      19:45
    • 19:30

      Träning P-01


      20:45