Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gullänget-Kroksta IBS

Följ

Gullänget-Kroksta IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Gullänget-Kroksta IBS
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 12:00

      Träning Juniorlag Damer


      19:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 18:15

      Träningsmatch mot GK P08 P-07


      19:15
    • 18:15

      Träningsmatch mot GK P07 P-08


      19:45
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 09:00

      Träning F-09


      10:30
    • 15:45

      Foto F-05


      16:00
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Damer


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 11Mån
    v.11
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:45

      Träning F-03/04


      20:30
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning Juniorlag Damer


      17:45
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-03


      18:45
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 16Lör
    • 00:00

      Sundsvall GBK P06 Röd (hemma) P-06


      02:00
      Skyttis Arena
      Serie: Pantamera Pojkar Div
      Resultat och referat
    • 09:00

      Sammandrag 16/3 P-07


      15:00
    • 09:00

      Nätra IBK P07-08 (hemma) P-07


      09:35
    • 09:00

      Sammandrag Husum F-08


      17:00
    • 09:00

      Jäbo IK Rosa F07 (hemma) F-07


      10:00
    • 09:30

      Träning F-10


      10:30
    • 09:30

      Sundsvall GBK P04 (borta) P-04


      11:30
    • 09:45

      Timrå IBC P07 (hemma) P-07


      10:20
    • 09:45

      Örnsköldsviks IB F08 (borta) F-08


      10:30
    • 10:30

      Jäbo IK Svart F07 (hemma) F-07


      11:30
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 10:30

      Träning P-12


      12:00
    • 10:30

      Sundsvall GBK P06 Röd (hemma) P-06


      11:30
    • 10:30

      Timrå IBC P04 Svart (hemma) P-03


      12:30
    • 11:00

      IKSU /IKSU Ungdom (borta) Juniorlag Damer


      13:00
    • 11:15

      Moälven IBK F08 (borta) F-08


      12:00
    • 11:15

      Timrå IBC P07 (hemma) P-07


      11:50
    • 12:00

      Fränsta IK P06-08 (hemma) P-07


      12:35
    • 12:45

      Moälven F07 (hemma) F-07


      14:00
    • 13:30

      Örnsköldsviks IB F08 (borta) F-08


      14:15
    • 13:30

      Fränsta IK P06-08 (hemma) P-07


      14:00
    • 13:30

      Sundsvall FBC U P05 Öst Svart (borta) P-04


      15:30
    • 14:15

      Fbc Lo P07-08 (hemma) P-07


      14:50
    • 15:00

      Moälven IBK F08 (hemma) F-08


      15:45
    • 15:30

      Klockarbergets BK P03/04 Svart (hemma) P-03


      17:30
  • 17Sön
    • 00:00

      Vattjoms IK P02 (hemma) P-03


      02:00
    • 09:00

      Träning F-09


      10:30
    • 10:30

      Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 (borta) F-06


      12:30
    • 10:30

      Sundsvalls IBF F03-04 Svart (hemma) F-05


      12:30
    • 11:30

      Träning F-05


      12:00
    • 13:00

      Sundsvall GBK P05 (borta) P-05


      15:00
    • 13:30

      Skellefteå IBS (hemma) F-03/04


      15:00
    • 13:30

      Ersboda SK (borta) P-03


      15:30
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:00

      Nätra IBK F05-06 (borta) F-07


      18:00
    • 16:30

      Sundsvalls IBF F05/06 Haga (borta) F-06


      18:30
    • 17:00

      Klockarbergets BK P05 (borta) P-05


      19:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning Juniorlag Damer


      17:45
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:45

      Träning P-03


      18:45
    • 18:00

      Örnsköldsvik IBK F 05 (hemma) F-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Avslutning /Föräldramatch P-11


      19:15
  • 23Lör
    • 08:00

      Sammandrag i timrå P-08


      13:00
    • 08:30

      ÖIB 2 (hemma) P-12


      12:00
    • 08:50

      Avslutande sammandrag F-11


      11:00
    • 09:00

      Örnligan P-11


      12:00
    • 09:00

      Träning F-08


      10:30
    • 09:45

      Sundsvall FBC U P08 Väst Svart (borta) P-08


      11:45
    • 10:30

      Sundsvall FBC U P05 Öst Vit (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      Sundsvall FBC U P04 Vit (borta) P-03


      13:00
    • 11:00

      Sammandrag 6 (sista sammandraget) F-10


      15:00
    • 11:00

      Sammandrag F-09


      16:00
    • 11:15

      Sundsvall FBC U P08 Väst Vit (borta) P-08


      13:15
    • 11:15

      Moälvens IBK (borta) F-09


      12:00
    • 11:30

      Örnsköldsvik IBK F04 (hemma) F-03/04


      13:00
    • 11:30

      Klockarbergets BK P03/04 Svart (borta) P-04


      13:30
    • 12:00

      Sundsvall City U P06 Orange (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      IKSU/IKSU Ungdom (hemma) Juniorlag Damer


      14:00
    • 12:30

      ÖIB Röd (borta) P-09


      13:15
    • 12:30

      Sundsvalls IBF Haga (borta) F-06


      14:30
    • 12:45

      ÖIB Röd (hemma) F-09


      13:30
    • 12:45

      Klockarbergets BK P-07/08 (borta) P-08


      14:45
    • 13:00

      Jäbo F06 (borta) F-05


      15:00
    • 13:15

      Moälvens IBK Orange (hemma) P-09


      14:00
    • 14:00

      ÖIB Vit (hemma) P-09


      14:45
    • 15:00

      Jäbo IK Rosa (hemma) F-09


      15:45
    • 15:00

      Sundsvalls IBF Södermalm (borta) F-06


      17:00
    • 15:30

      Timrå IBC P04 Röd (borta) P-03


      17:30
    • 16:00

      Sundsvall City IBC U P02/03 (borta) P-04


      18:00
    • 16:15

      Moälvens IBK Svart (borta) P-09


      17:00
  • 24Sön
    • 08:30

      Sammandrag P-10


      13:30
    • 09:00

      Träning F-09


      10:30
    • 10:00

      Sammandrag 24/3 P-07


      15:00
    • 10:30

      Sundsvall FBC P07 Svart (hemma) P-07


      11:05
    • 10:30

      IBK Härnösand P04 (borta) P-04


      12:30
    • 11:00

      Clemensnäs IF (hemma) F-03/04


      12:25
    • 11:00

      Avslutning F-10


      13:00
    • 12:00

      IBK Ånge F05-06 (hemma) F-07


      14:00
    • 12:00

      Sundsvall FBC P07 Vit (hemma) P-07


      12:35
    • 12:00

      Hamburgare F-07


      17:00
    • 12:15

      IBK Härnösand 06 (hemma) P-06


      13:15
    • 12:30

      Vindelns IF (hemma) Juniorlag Damer


      14:30
    • 13:00

      FBC Lo P04 (borta) P-04


      15:00
    • 14:15

      Fränsta IK P06-08 (hemma) P-07


      14:50
    • 15:00

      Gimonäs Umeå IF (hemma) P-03


      17:00
    • 15:00

      Sundsvalls IBF F05-06 Nord (hemma) F-07


      17:00
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning Juniorlag Damer


      17:45
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-03


      18:45
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
  • 30Lör
    • 09:00

      Sammandrag 30/3 P-07


      17:30
    • 09:00

      Moälvens IBK P07 (hemma) P-07


      09:35
    • 09:00

      Träning F-08


      10:30
    • 09:45

      IBK Härnösand P07 (hemma) P-07


      10:20
    • 10:30

      Träning P-12


      12:00
    • 11:30

      Moälvens IBK P04 (hemma) P-04


      13:30
    • 12:00

      Skellefteå IBS (borta) F-03/04


      13:30
    • 12:00

      Sundsvall FBC P07 Svart (hemma) P-07


      12:35
    • 13:00

      IBF Dalen/IBS Dalen (borta) P-03


      15:00
    • 13:00

      IBK Härnösand 05 (hemma) P-06


      15:00
    • 14:15

      Fbc Lo P07-08 (hemma) P-07


      14:50
    • 15:00

      Sundsvall GBK P07 (hemma) P-07


      15:35
    • 15:00

      Bureå Idrottsförening (borta) F-03/04


      16:30
    • 16:45

      Sundsvall City IBC P07 (hemma) P-07


      17:20
  • 31Sön
    • 00:00

      Sundsvall City IBC U P02/03 (hemma) P-03


      02:00
    • 08:00

      Sammandrag Nola F-08


      18:00
    • 09:00

      Träning F-09


      10:30
    • 09:00

      Örnsköldsviks IB F08 (borta) F-08


      09:45
    • 09:45

      Jäbo IK Svart F07 (borta) F-07


      11:45
    • 10:30

      Sundsvall FBC 08/09 (hemma) F-08


      11:15
    • 11:15

      Sundsvall IBF Södermalm (hemma) F-08


      12:00
    • 11:30

      Brunflo FK F03-05 (borta) F-05


      13:30
    • 12:30

      Obbola IK (borta) Juniorlag Damer


      14:30
    • 12:45

      Jäbo IK Rosa F07 (borta) F-07


      14:45
    • 13:00

      Moälvens IBK P05 (borta) P-05


      15:00
    • 13:00

      Timrå IBC F05-07 2 (hemma) F-06


      15:00
    • 13:30

      Sundsvall IBF Södermalm (hemma) F-08


      14:15
    • 14:30

      IBK Härnösand P04 (hemma) P-04


      16:30
    • 14:30

      Jemtland Innebandy F04-06 (borta) F-05


      16:30
    • 15:00

      Nätra IBK F07/09 (hemma) F-07


      17:00
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30