Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Films SK - IFK D/Ö

Följ

Films SK - IFK D/Ö

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Films SK - IFK D/Ö
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 10:00

      BKV Norrtälje P06 Röd (borta) P-04/05/06


      12:00
    • 11:00

      Tobo-Örbyhus/IK Rex P07/08 (hemma) P-07


      13:00
    • 12:30

      Storvreta IK (hemma) P-09


      13:30
    • 19:00

      Storvreta IK (borta) F-04


      21:00
  • 2Mån
    v.36
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning P-10/11


      14:00
    • 11:00

      Gamla Upsala SK P05 Gul (hemma) P-04/05/06


      13:00
    • 11:00

      Skyttorps IF (borta) P-07


      13:00
  • 8Sön
    • 11:00

      BKV Norrtälje F04 Röd (hemma) F-04


      13:00
    • 11:00

      Bälinge IF F07 Gul (hemma) F-06/07/08


      13:00
    • 13:00

      Sunnersta AIF P06 Gul/Grön (hemma) P-04/05/06


      15:00
    • 13:00

      Bälinge IF F08 Gul (borta) F-06/07/08


      15:00
    • 13:00

      SK Iron (borta) F-09/10


      15:00
  • 9Mån
    v.37
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 18:00

      Träning F-04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:30

      IF VP Uppsala (borta) P-04/05/06


      11:30
    • 10:00

      Tobo/Örbyhus FF (borta) P-09


      11:00
    • 11:30

      Skuttunge/IK Hinden (hemma) F-09/10


      13:30
    • 13:00

      Månkarbo/Ullfors IK P07 (hemma) P-07


      15:00
  • 15Sön
    • 10:30

      IF VP Uppsala blå (borta) P-04/05/06


      12:30
    • 15:00

      IFK Mariehamn/Åland United (borta) F-04


      17:00
    • 16:00

      Månkarbo/Ullfors IK (borta) F-06/07/08


      18:00
  • 16Mån
    v.38
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:30
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 18:00

      Danmarks IF F04 (hemma) F-04


      20:00
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 09:30

      Strömsbergs IF (hemma) P-09


      10:30
    • 10:00

      Poolspel söndag 22/9 P-12/13


      12:00
    • 10:00

      Bälinge IF F09 (borta) F-09/10


      12:00
    • 10:30

      Unik FK P06 (borta) P-04/05/06


      12:30
    • 11:00

      Gamla Upsala SK F07 (hemma) F-06/07/08


      13:00
    • 12:30

      Söderfors GoIF P12 Gul (hemma) P-07


      14:30
    • 13:00

      Ullfors/Månkarbo IF (borta) F-06/07/08


      15:00
  • 23Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 18:15

      Storvreta IK P07:blå (borta) P-07


      20:15
    • 18:30

      IK Fyris P06 United (hemma) P-04/05/06


      20:30
  • 28Lör
    • 08:00

      Poolspel F-11/12


      15:00
    • 10:00

      Östervåla IF (hemma) F-09/10


      12:00
    • 10:00

      Storvreta IK P05 (borta) P-04/05/06


      12:00
    • 10:00

      Östhammars SK (borta) P-09


      11:00
    • 11:00

      Ullfors/Månkarbo IF (borta) F-04


      13:00
    • 11:30

      Österlövsta FF F07/08 (hemma) F-06/07/08


      13:30
    • 12:00

      Vaksala SK Gul (borta) F-06/07/08


      14:00
    • 12:00

      Lagavslutning F-09/10


      16:00
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.40