Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Films SK - IFK D/Ö

Följ

Films SK - IFK D/Ö

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Films SK - IFK D/Ö
Välj lag

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 10:10

      Gamla Upsala SK (borta) F-06/07/08


      12:10
    • 10:30

      Rimbo IF P06 (borta) P-04/07


      12:30
    • 12:00

      Rimbo IF P07 (borta) P-07


      14:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
  • 4Mån
    v.45
    • 18:30

      Ultimate Performance F-04


      19:30
    • 18:30

      UP för 04:or & 05:or P-04/07


      19:30
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 16:00

      Träning P-04/07


      17:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
  • 8Fre
    • 19:10

      Alsike IF F06 (hemma) F-06/07/08


      21:10
    • 20:15

      Bälinge IF F05 (hemma) F-04


      22:15
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 11:00

      Träning F-06/07/08


      12:30
    • 14:15

      Vaksala SK P06 Gul 1 (hemma) P-04/07


      16:15
    • 15:15

      Storvreta IK P07 blå (hemma) P-07


      17:15
  • 11Mån
    v.46
    • 18:30

      UP för 04:or & 05:or P-04/07


      19:30
    • 18:30

      Ultimate Performance F-04


      19:30
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 14:30

      Storvreta IK (borta) F-04


      16:30
    • 17:30

      Danmarks IF P07 (borta) P-07


      19:30
  • 17Sön
    • 12:00

      Rimbo IF F06 (borta) F-06/07/08


      14:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
  • 18Mån
    v.47
    • 18:30

      Ultimate Performance F-04


      19:30
    • 18:30

      UP för 04:or & 05:or P-04/07


      19:30
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 19:10

      Alsike IF P06 (hemma) P-04/07


      21:10
    • 20:15

      Danmarks IF F05 (hemma) F-04


      22:15
      Österbybruks Sporthall
      Serie: Futsal F15 (05)
      Samlingsinfo: Österby Sim- och sporthall
      Samlingstid: 19:30
      Anteckning: Kallade: Alva, Ebba D, Ebba J, Emma, Jonna W, Josefin, Linnea och Mathilda.
      Resultat och referat
  • 23Lör
    • 11:20

      Sunnersta AIF P07 (borta) P-07


      13:20
    • 13:00

      Träningsmatch mot Tierp P040506 P-04/07


      16:00
    • 15:15

      IK Sirius FK F07 (hemma) F-06/07/08


      17:15
  • 24Sön
    • 11:00

      Träning F-06/07/08


      12:30
    • 15:45

      Sunnersta AIF F05 (hemma) F-04


      17:45
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
  • 25Mån
    v.48
    • 18:30

      Ultimate Performance F-04


      19:30
    • 18:30

      UP för 04:or & 05:or P-04/07


      19:30
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:30

      Träning F-06/07/08


      18:30
    • 19:10

      Märsta IK P07 gul (hemma) P-07


      21:10
  • 30Lör