Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Fagerhult Habo IB

Följ

Fagerhult Habo IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 09:30

      Träning F-10/11


      10:30
    • 10:00

      BK Halna(06/07) (hemma) P-08


      11:30
    • 10:30

      Träning F 07/09


      12:00
    • 12:00

      IBK Vänersborg(07) (hemma) P-08


      13:30
    • 12:00

      Sandareds IBS (hemma) P-06


      13:15
    • 13:00

      Fröjereds IF (borta) P-05


      14:00
    • 13:00

      Månsarp (hemma) P-09


      16:15
    • 14:00

      BK Halna (hemma) P-04


      15:00
    • 14:00

      BK Halna (hemma) P-04


      19:00
    • 14:30

      Fagerhult (hemma) P-10


      15:30
    • 15:00

      Fröjereds IF (borta) F-06


      17:00
    • 16:00

      Stöpen IBK U (hemma) Div 4


      18:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 10:15

      FHIB Lag 3 (hemma) P-10


      13:40
    • 11:00

      Hovslätts IK Innebandy (hemma) P-11


      13:00
    • 13:00

      Jönköpings IK Ungdom F08 (hemma) F 07/09


      15:00
    • 13:20

      Bankeryd 2 (hemma) P-09


      15:20
    • 13:30

      Grästorps IBK (hemma) P-05


      15:00
    • 14:00

      Tvåstad KIK (borta) A-lag Dam Div 1


      16:00
    • 14:00

      Jönköpings IK (hemma) P-11


      16:00
  • 3Mån
    v.6
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 19:30

      Wårgårda IBK (borta) P-06


      20:45
    • 19:30

      Södra Vings IF (borta) Div 4


      21:30
  • 8Lör
    • 09:30

      Träning F-10/11


      10:30
    • 10:00

      JIK 3 (hemma) P-09


      12:15
    • 10:30

      Träning F 07/09


      12:00
    • 11:00

      IBF Horsby(06/07) (borta) P-08


      12:30
    • 12:00

      IBK Lockerud Mariestad (hemma) P-06


      13:15
    • 14:00

      Nässjö IBF (hemma) P-11


      16:00
    • 14:00

      BSMK P10 (hemma) P-10


      17:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 11:00

      Hestrafors IF (hemma) P-07


      12:30
    • 12:00

      Skara IBK(08) (borta) P-08


      13:30
    • 13:00

      Södra Vings IF (hemma) F-06


      15:00
    • 13:30

      A-herr inför match Klubblokalen


      15:00
    • 16:00

      ”Inspring” A - lagsmatch P-11


      18:30
    • 16:00

      Nykvarns IBF Ungdom (hemma) A-lag Herr Allsvenskan


      18:00
  • 10Mån
    v.7
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 08:30

      Träningsmatcher på Sportlovet P-08


      13:00
      Idrottshuset Jönköping A-hall
      Samlingsinformation: Vi samlas i Jönköpings Idrottshus kl 08.30
      Samlingstid: 08:30
      Anteckning: Den 16 februari kommer vi att åka till Jönköping och spela innebandy i den nybyggda A-Hallen i Idrottshuset. Det blir två matcher mot Jönköpings IK(07). När matcherna är färdigspelade äter spelarna/ledarna lunch tillsammans. Ingen kostnad för denna dag :-)
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 16:00

      Månsarps IBK F08 (borta) F 07/09


      18:00
    • 16:00

      IBK Lockerud Mariestad U (borta) A-lag Dam Div 1


      18:00
  • 17Mån
    v.8
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning P/F15


      17:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
  • 22Lör
    • 09:30

      Träning F-10/11


      10:30
    • 09:45

      FHIB 07-09 (hemma) F 07/09


      11:00
    • 10:00

      Nossebro IBK (hemma) Div 4


      12:00
    • 11:00

      Skövde IBF 1 (hemma) P-06


      12:15
    • 11:00

      IBK Alingsås (borta) F-06


      13:00
    • 12:30

      Gemensam lunch P-06


      14:00
    • 13:00

      Fristads GoIF (hemma) A-lag Dam Div 1


      15:00
    • 13:00

      HUsar (hemma) P-09


      16:15
    • 13:30

      A-herr inför match Klubblokalen


      15:00
    • 13:30

      Tibro IBK (borta) P-04


      19:00
    • 14:00

      FHIB Lag 3 (hemma) P-10


      16:00
    • 15:00

      Inspring med Fagerhult P-10


      18:00
    • 15:15

      Falköpings IBK (hemma) P-06


      16:30
    • 16:00

      Lillån IBK (hemma) A-lag Herr Allsvenskan


      18:00
  • 23Sön
    • 09:15

      IBF Tranås (hemma) P-11


      11:45
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 14:30

      Wårgårda IBK (borta) F-06


      16:30
    • 14:30

      Månsarp (hemma) P-09


      16:30
    • 15:30

      Kinna IBK (borta) P-07


      17:00
  • 24Mån
    v.9
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
  • 29Lör
    • 09:30

      Träning F-10/11


      10:30
    • 10:30

      Vara IBK(07) (borta) P-08


      12:00
    • 12:00

      IBK Vänersborg (borta) P-06


      13:15
    • 13:00

      Bankeryd (hemma) P-09


      16:15
    • 13:30

      Skövde IBF (borta) P-05


      14:30
    • 16:00

      Lagan IBK (borta) A-lag Herr Allsvenskan


      18:00
    • 16:00

      Svenljunga IBK (borta) P-06


      17:15