Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Fagerhult Habo IB

Följ

Fagerhult Habo IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 10:30

      Sandareds IBS (hemma) P-07


      12:00
    • 11:30

      IBK vänersborg (borta) F-06


      13:30
    • 13:00

      Fröjereds IF U (hemma) A-lag Dam Div 1


      15:00
    • 16:00

      Åstorp/Kvidinge IBS (hemma) A-lag Herr Allsvenskan


      18:00
    • 16:00

      Inspringning med A-laget P-07


      18:00
    • 16:00

      IBK Elfhög(07) (borta) P-08


      17:30
    • 16:30

      Träning F-12/13


      17:30
  • 2Mån
    v.49
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 19:30

      Varnhems IF (borta) Div 4


      21:30
  • 7Lör
    • 09:30

      Träning F-10/11


      10:30
    • 10:00

      Falköpings IBK(07) (borta) P-08


      11:30
    • 10:15

      IBK Alingsås (hemma) F-06


      12:15
    • 10:30

      IBF Tranås (hemma) P-11


      14:00
    • 12:15

      IBK Lockerud Mariestad (hemma) P-04


      13:15
    • 12:30

      Mullsjö AIS (borta) P-06


      13:45
    • 14:00

      Fagerhult (hemma) P-10


      17:00
    • 14:15

      IBK Lockerud Mariestad (hemma) P-05


      15:15
    • 14:35

      Vara IBK(07) (hemma) P-08


      16:05
    • 15:00

      IBK Elfhög (borta) P-07


      16:30
    • 18:00

      Fagerhult (hemma) P-10


      19:00
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.50
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
  • 14Lör
    • 09:30

      Träning F-10/11


      10:30
    • 10:00

      IBK Lidköping(07) (hemma) P-08


      12:00
    • 12:00

      Mini Cup P-13


      16:00
    • 12:00

      Grästorps IBK (hemma) F-06


      14:00
    • 12:30

      BSMK P10 (hemma) P-10


      15:30
    • 14:00

      IBK Lidköping (hemma) P-07


      15:00
    • 16:00

      IBK Elfhög 1 (hemma) P-06


      18:00
    • 16:30

      Nässjö IBF F07-08 (hemma) F 07/09


      18:30
  • 15Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 10:45

      IBK Lidköping 1 (hemma) P-06


      12:45
    • 12:00

      IBK Lidköping 2 (borta) P-05


      13:00
    • 12:30

      IBK Alingsås(06/07) (borta) P-08


      14:30
    • 12:30

      Värnamo IK (hemma) P-11


      14:30
    • 13:00

      Mullsjö AIS (hemma) Div 4


      15:00
    • 14:00

      Stöpen IBK (borta) P-04


      15:00
    • 16:00

      Mullsjö AIS (hemma) A-lag Dam Div 1


      18:00
    • 16:30

      Träning F-12/13


      17:30
  • 16Mån
    v.51
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
  • 23Mån
    v.52
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 24Tis
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 25Ons
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 26Tor
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:30

      Träning P-04


      22:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 08:00

      Fortnox Cup 2019 P-08


      18:00
    • 09:30

      Träning F-10/11


      10:30
  • 29Sön
    • Heldag

      Cup i mellandagarna P-09

    • 08:00

      Fhib p10 (hemma) P-10


      19:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
  • 30Mån
    v.1
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 31Tis
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00