Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Fagerhult Habo IB

Följ

Fagerhult Habo IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
  • 2Lör
    • 08:20

      Huskvarna (borta) P-09


      12:00
    • 09:00

      Teamwork P-02


      14:00
    • 09:20

      Jönköping (borta) P-09


      13:00
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 10:00

      Rydboholms SK (borta) P-03


      12:00
    • 10:30

      Träning P-10


      11:30
    • 11:45

      Tranås IBF (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Aneby SK (borta) P-06


      13:15
    • 17:45

      Husqvarna IK (P04) (borta) P-05


      19:15
  • 3Sön
    • 08:30

      Träning P/F-11


      09:30
    • 09:20

      Aneby (borta) P-09


      13:00
    • 10:30

      Skövde IBF (hemma) P-02


      12:30
    • 11:00

      Westbo IBK (hemma) P-07


      12:30
    • 12:45

      Mullsjö AIS (hemma) F-04-05


      14:45
    • 14:15

      Vimmerby IBK 04 (hemma) P-04


      16:15
    • 17:00

      Karlstad IBF (borta) A-lag Herr Allsvenskan


      19:00
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:30
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Aneby SK (borta) P-06


      19:45
  • 9Lör
    • 09:00

      Poolspel F-06


      16:30
    • 09:30

      Bodafors IBS (hemma) P-06


      10:45
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-10


      11:30
    • 11:15

      Westbo IBK (hemma) P-05


      12:15
    • 12:00

      Bankeryd (borta) P-09


      16:00
    • 13:00

      Bankeryds Skid o MK (04) (hemma) P-04


      15:00
    • 14:45

      Bankeryds Skid o MK 03/04 (hemma) P-04


      16:45
    • 15:30

      Skövde IBF (borta) F-04-05


      17:30
  • 10Sön
    • 08:30

      Träning P/F-11


      09:30
    • 08:40

      MAIS Lag 1 (borta) P-10


      14:00
    • 10:00

      Forserums IF (borta) P-07


      11:30
    • 10:40

      BSMK Lag 2 (hemma) P-10


      11:40
    • 11:20

      JIK Lag 1 (hemma) P-10


      12:20
    • 12:30

      IBK Vänersborg (hemma) P-03


      14:30
    • 12:40

      BSMK Lag 2 (hemma) P-10


      13:40
    • 15:00

      IBK Tygriket 99 (hemma) A-lag Dam Div 1


      17:00
    • 16:00

      Mullsö- Linköping P-09


      19:00
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:30

      Spelarmöte P-03


      19:30
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Aneby SK P03-04 (borta) P-04


      20:30
  • 16Lör
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 10:00

      Forserums IF (borta) P-04


      12:00
    • 10:30

      Träning P-10


      11:30
    • 11:00

      IBK Lockerud Mariestad (F13) (borta) F-04-05


      13:00
    • 13:00

      IBK Lockerud Mariestad U (borta) A-lag Dam Div 1


      15:00
    • 16:00

      IBK Lockerud Mariestad (borta) Herr U 3 / JAS


      18:00
  • 17Sön
    • 08:30

      Träning P/F-11


      09:30
    • 09:00

      KFUM Jönköping (hemma) P-07


      10:30
    • 10:00

      Tranås IBF (borta) P-06


      11:15
    • 11:30

      Hovslätts IK 1 (05) (borta) P-05


      12:30
    • 11:30

      Mullsjö AIS (borta) P-03


      13:30
    • 12:45

      Månsarps IBK (hemma) P-06


      13:45
    • 15:00

      Craftstadens IBK Oskarshamn (hemma) A-lag Herr Allsvenskan


      17:00
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Julavslutning P-04


      20:30
    • 20:00

      Träning P-03


      21:30
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • Heldag

      FortNox Cup P-05

    • 10:15

      Värnamo IK (hemma) P-05


      11:15
    • 13:15

      Växjö IBK U Blå (hemma) P-05


      14:15
    • 16:15

      Gantesbo IBK (borta) P-05


      17:15
    • 16:45

      Träning P-06


      18:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herr Allsvenskan


      22:00
  • 29Fre
    • Heldag

      Fortnox Cup 2017 P-08

    • 08:45

      Warberg IBF (borta) P-08


      09:15
    • 09:30

      Växjö IBK Vit (hemma) P-08


      10:30
    • 11:00

      Öjaby Sport IBK (borta) P-08


      12:00
    • 12:30

      Växjö IBK Blå 1 (hemma) P-08


      13:30
    • 14:45

      Calmare Lindsdals IC Blå (borta) P-08


      15:45
    • 15:30

      Calmare Lindsdals IC Vit (borta) P-08


      16:30
    • 17:45

      Ingelstad IBK (hemma) P-08


      18:45
    • 19:15

      Växjö IBK Blå 2 (hemma) P-08


      20:15
  • 30Lör
  • 31Sön