Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Funbo IF

Följ

Funbo IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Funbo IF
Välj lag

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
  • 2Lör
    • 10:00

      Vaksala SK Vit (hemma) F-08/09


      11:30
    • 10:00

      Sigtuna IF FK F10/11 (borta) F-10/11


      12:00
    • 12:00

      Häverödals SK 08/09 (borta) F-08/09


      13:30
    • 12:30

      Märsta IK Svart (hemma) P-10


      14:30
    • 15:00

      Sunnersta AIF P07 Grön (hemma) P07


      17:00
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.19
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning F-12/13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Rasbo IK P03 (hemma) Ungdom


      20:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P11/12


      18:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P 13


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte P07


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:30

      IK Sirius FK P07E (borta) P07


      12:30
    • 11:00

      Jomala IK (hemma) Ungdom


      13:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Danmarks IF F2010 Röd (hemma) F-10/11


      12:00
    • 12:30

      Vaksala SK Gul 2 (hemma) P-10


      14:30
    • 14:00

      Sunnersta AIF F08 (borta) F-08/09


      15:30
    • 16:00

      Vassunda/LLBK (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 18:30

      Träning Veteraner


      20:00
  • 11Mån
    v.20
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning F-12/13


      18:00
    • 18:30

      Styrelsemöte Funbo IF


      20:00
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P11/12


      18:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:00
    • 18:00

      Träning P 13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 19:00

      Enköpings SK UK F08 Gul (hemma) F-08/09


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 15Fre
  • 16Lör
    • Heldag

      Pottåkern uthyrt Funbo IF

    • 11:15

      IF VP Uppsala Orange (borta) F-08/09


      12:45
    • 12:00

      Alsike IF F10 Svart (borta) F-10/11


      14:00
    • 14:00

      IF VP Uppsala (hemma) P07


      16:00
    • 14:00

      Teambuilding A-lag Herrar


      22:00
  • 17Sön
    • 09:30

      Bälinge IF F08 Lag 2 (borta) F-08/09


      11:00
    • 12:00

      Sunnersta AIF (hemma) P11/12


      13:30
    • 13:00

      Gamla Upsala SK P04 (borta) Ungdom


      15:00
    • 15:00

      Persien FC (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:00

      BKV Norrtälje Svart (borta) P-10


      18:00
    • 18:30

      Träning Veteraner


      20:00
  • 18Mån
    v.21
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 11:00

      Håbo FF Vit (hemma) F-08/09


      12:30
    • 12:00

      Unik FK P07 (borta) P07


      14:00
    • 15:00

      Tierps IF P16/17 (hemma) Ungdom


      17:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P11/12


      18:00
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 13:00

      Ullfors/Månkarbo SK (borta) Ungdom


      15:00
    • 14:00

      Danmarks IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      IK Sirius FK F10 (hemma) F-10/11


      17:00
      Vargspåret IP 1
      Serie: F10 Röd:3
      Samlingstid: 14:15
      Resultat och referat
    • 17:00

      Gamla Upsala SK F08 Svart (borta) F-08/09


      18:30
    • 17:00

      Knivsta IK Vit (hemma) P-10


      18:15
    • 18:00

      Vattholma IF (borta) F-08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning Veteraner


      20:00
  • 25Mån
    v.22
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 10:30

      Storvreta IK F08:vit (hemma) F-08/09


      12:00
    • 11:00

      Almunge IK FP10 (borta) P-10


      12:15
    • 13:00

      Upsala IF P07 (hemma) P07


      14:30
    • 15:40

      Danmarks IF (borta) P11/12


      17:00
    • 16:00

      Storvreta IK P04/05 (hemma) Ungdom


      18:00
  • 31Sön